Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Olcay Bayta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Osman Faz?l Ayd?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    buda adana polat denilen adam?n sponsorlu?undaki ! 93 y?l? ?ikeli ?ampiyonluklar?ndan.Ali G?ltikenden.

Adnan Polat m? , Adnan Sezgin mi abi?

Bu arada biz neden dava a?m?yoruz. ?alatasaray?n bizden ald??? ?ampiyonluklar fet? ?rg?tleriyle ba?lant?lar? vs... bir s?r? delil varken elimizde neden susuyoruz.
    adnan polat karde?im.o zamanlar futbol ?ube sorumlusuydu.sene boyunca be?ikta?la ve rakipleriyle u?ra?t?.

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ulan Arif ulan Arif bak b?yle s?v???rs?n ?lkeden vatans?z kal?rs?n adi adam. Ka?arken aya??n kaym?yor mu lan senin?
      O kadar insan?n bedduas? var ?zerinde. Allah hesap sormadan b?rak?r m?? Yar?na b?rak?r , YANINA b?rakmaz!

Beter olsun. Vicdan azab?ndan kudursun in?allah..A?latt??? insanlar?n vebali var ?zerinde!
      En son düzenleyen Fatih Bas; 26-08-2016, 11:30.

Yorum Yap

Yorum Yap

Arif'in penalt?lar? ile ?ampiyonluklara sevinenler ?imdi kendinizden utan?yor musunuz ? o ?ekilde ald???n?z ?ampiyonluklardan utanm?yor musunuz ? ald???n?z beddualardan korkmuyor musunuz ?

Arif ka?t?, t?m T?rkiye ne mal oldu?unu g?rd?. Peki orta sahadan gormeden etmeden penalt? ?alanlar ara?t?r?lmayacak m? ?

Yorum Yap

Aslı Engin Cetinalp tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Arif'in penalt?lar? ile ?ampiyonluklara sevinenler ?imdi kendinizden utan?yor musunuz ? o ?ekilde ald???n?z ?ampiyonluklardan utanm?yor musunuz ? ald???n?z beddualardan korkmuyor musunuz ?

Arif ka?t?, t?m T?rkiye ne mal oldu?unu g?rd?. Peki orta sahadan gormeden etmeden penalt? ?alanlar ara?t?r?lmayacak m? ?
            Ben hi? utanan g?rmedim abi Hepsi 4.y?ld?z ?ampiyonluk say?s? kupalar?n en fazla onlarda oldu?unu s?yl?yor nas?l geldi?ine kar??m?yorlar

Ayr?ca hi? birisi malesef ara?t?r?lmayacak.

Yorum Yap

Aslı Emir Arma?an Eseng?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

O kadar do?ru ki.

Yorum Yap

?zbek, ''Buras? Galatasaray... Avrupa Kupalar?'nda olmad???m?z halde... T?rkiye'de bir s?r? politik s?k?nt? olmas?na ra?men oyuncu almak istedi?imiz her mevkiye takviye yapmay? ba?ard?k. Bir stoper ve bir 10 numara almay? beceremeyen rakiplerimizin yard?ma ihtiyac? olursa, Mehmet ve Cenk'le beraber Levent Beyler de yard?ma her zaman haz?rlar'' mesaj? g?nderdi.Haber Kayna??: Fotoma?

bu sikeci yosma nin dediklerine bir cevap beklerim Baskanimizdan...
                Neymis stoper almayi bilmiyormusuz....

Su nefret ettigim lwere bir de kupa verdik kendi elimizle...

Baskan olarak b?yle aciklama yap ondan sonra taraftarlar birlikte mac izlesin.....

Yorum Yap

Ahahaha gerizekal?ya bak. Serdar'a 4.5 milyon + 3 futbolcu vermi? "transfer yapt?m" san?yor
                  Bunlar su kat?lmam?? saf salak ya

Yorum Yap

?yle bir a??klama yapmam??t?r o kadar mal de?ildir,bas?n uydurmas?d?r diyorum sonra akl?ma ?u video geliyor yapm?? olabilir diye d???n?yorum.

Yorum Yap

Bunlar cidden transfer yaptiklarini saniyorlar, Baskanin dedigi olay sanirim bu; Transfer yapmak dunyanin en kolay isi.

Sekil 1a.

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?yle bir a??klama yapmam??t?r o kadar mal de?ildir,bas?n uydurmas?d?r diyorum sonra akl?ma ?u video geliyor yapm?? olabilir diye d???n?yorum.

Ahahahahhahhahhahh yeni izledim bunu

Yorum Yap

Aslı Tolga Ba?ar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ahahahahhahhahhahh yeni izledim bunu
                          Y?llard?r aran?lan Ge?irzinho,Dursun ??kt? hareketlere bak ayn?s?.

Yorum Yap

81 de do?dum.sportif k?t?l???n s?zl?k anlam? bu ?erefsizlere kinim y?llar i?inde s?rekli artt?.
                            Saf k?t? olduklar?n? bir g?n herkes g?recek.i?te o g?n benim i?im serinleyecek.
                            Ve biricik k?z?m b?y?d???nde k?t? bir masal gibi anlataca??m mektebi sultaninin masonik ?erefsizlerini.

Yorum Yap

edit

Yorum Yap

Discovery cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X