Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bunlar bu kadroyla seneye de ilk 5 e giremezler, uefa cezas? tak bi sene daha atar

Yorum Yap

Valla ben ?ok nefret ediyorum bunlar?n hepsinden..Katlanam?yorum..Sevmiyorum. Hani diyor ya baz? arkada?lar hi? mi gs li arkada??n yok tabii ki var ama ma? esnas?nda ejderhaya d?n???yorum o an ?lmelerini falan istiyorum elimde de?il. En son gs ma??nda Quaresma 'ya laf eden hala o?lumu gerekli misilleme yaparak evine g?nderdim. Elimde de?il arkada? nefret bildi?in.

Yorum Yap

Bunlara ?n?m?zdeki sene arenada 5-6 farkla yeneriz in?allah.Bunlara nefretim ?ok b?y?k.Gen?li?imin hayallerimizin katili ?ikeci ?erefsizler.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı U?ur Ilg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ya bunlar harbi gerizekal? kendi kendilerine elaleme malzeme veriyorlar.
          bilezik?i dursun ??km?? eurocupla beraber kongrede konu?ma yap?yor. bu kupa basketbolda bug?ne kadar t?rkiyeye gelen en b?y?k kupa diye.
          adamlar 2 g?n sonra muhtemelen euroleague finali oynayacak ve kupay? kazanma ihtimalleri ?ok ?ok y?ksek. e?er al?rlarsa dursun g.t gibi kalacak yine
          Ayr?ca 1996 senesinde Efes Pilsen'in ald??? Kora? kupas? da bunlar?n Eurocup'?n? g?lgede b?rak?r objektif olmak gerekirse... Teamsystem'ler Stefanel Milano'lar... Hepsi ?u an?n Euroligi ayar?nda tak?mlard?. Basketbolla pek alakas? olmayan insanlar? bile ekran ba??na kilitlemi?ti Efes o sene. En b?y?k kupa...vs diye kendilerini kand?rmas?nlar!

Yorum Yap

Aslı Hasan Kaan Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Fatih Perincek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Rekabet iki tarafl? bir olgudur, g?r?nen o ki in?allah ?n?m?zdeki seneler Be?ikta? Fenerbah?e rekabetine sahne olacak Bunu sezon ba??nda yazm??t?m, zaman beni hakl? ??karacak
            2 yada 3 transfer ile seneye ?ampiyonlu?a oynayacaklar?na inanan ?ok gsli var.
            ?ok sevdi?im Gs'li bir arkada??mda ayn? ?ekilde d???n?yor.
            Bize bir?ey olmaz biz y?k?lmay?z kafas?nda.Adamda de?i?ik bir ?zg?ven var.
            ?n?m?zdeki sene ?ok iyi bir tak?m kurarak bunlar? psikolojik olarak ??kertmeliyiz.

Yorum Yap

Soru ?u:
              T?rkiye kupas? finalinde gs mi yensin -> fener ligi kupas?z kapats?n
              yoksa fener mi yensin -> gs 1 sene daha karavana oynas?n.

?ki sonu? da cillop gibi
              Ama fener yense ?ok daha iyi tabi.

Yorum Yap

Aslı Erman Atmaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Soru ?u:

?ki sonu? da cillop gibi

cevap ?ok basit : fener kazans?n

not : ?s'nin avrupa cezas? olmasa da fener kazans?n

?s nefreti her daim 1 numara...

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Soru ?u:

?ki sonu? da cillop gibi

S?per kupada bir daha yenelim diyorsun yani

Yorum Yap

Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Soru ?u:

?ki sonu? da cillop gibi

S?per kupada bir daha yenelim diyorsun yani
                    Oras?n? hi? d???nmedim inan abi. Hangisi gelirse gelsin yeneriz zaten. ?s beter olsun s?r?m s?r?m s?r?ns?n..

Yorum Yap

fenerle kapanacak bir hesab?m?z var fb yensin s?per kupa da yeni takviyelerimizle ??ks?n birde kar??m?za ...

Yorum Yap

Gs 5. Olamazsa fener yensin.

Gs 5. Olursa gs yensin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Halil Ozyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Hasan Kaan Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Fatih Perincek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Rekabet iki tarafl? bir olgudur, g?r?nen o ki in?allah ?n?m?zdeki seneler Be?ikta? Fenerbah?e rekabetine sahne olacak Bunu sezon ba??nda yazm??t?m, zaman beni hakl? ??karacak
                          2 yada 3 transfer ile seneye ?ampiyonlu?a oynayacaklar?na inanan ?ok gsli var.
                          ?ok sevdi?im Gs'li bir arkada??mda ayn? ?ekilde d???n?yor.
                          Bize bir?ey olmaz biz y?k?lmay?z kafas?nda.Adamda de?i?ik bir ?zg?ven var.
                          ?n?m?zdeki sene ?ok iyi bir tak?m kurarak bunlar? psikolojik olarak ??kertmeliyiz.
                          ??nk? iyi olmasalar bile kupa kald?rmaya al??t?lar. ?ook ite kaka do?ru d?zg?n top oynamadan ?ampiyon olmu?luklar? var.

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            fenerle kapanacak bir hesab?m?z var fb yensin s?per kupa da yeni takviyelerimizle ??ks?n birde kar??m?za ...
                            Gs almas?n avrupaya gidemesin, fener als?n s?per kupada hesab?m?z? kapat?p yeni sezona kupayla ba?layal?m. En g?zel ihtimal bu olur bence.

Gs t?rkiye kupas?n? al?rsa, en k?t? zaman?m?zda bile kupa ald?k goygoyu yapacaklar hi? ?ekilmezler.

Yorum Yap

FB de malum bizim gibi GS d??man?. Adamlar?n malum forumunda ?ok enteresan bir yaz?y? payla?mak istiyorum;

Size yine benim bu sene kesfettigim baska bir istatistigi yazayim.

GS? 1950?ler da sampiyon olamiyordu. 27 May?stan sonra uzun bir zamandan sonra ustelik ustuste iki kere ?ampiyon oldu.

12 Marttan sonraki ?? sene? 28 ?ubattan sonraki d?rt sene GS sampiyon oldu... 3 Temmuzdan sonraki d?rt sene de uc kere sampiyon oldu GS ve dort defa CL?ye direkt gitti.

Balyoz? Ergenekon ve 3 Temmuz da yapt??? Polis? Hakim ve Savc?lar?n yapt??? bir postmodern darbeydi. Diger dort ornekte oldugu gibi burada da darbeyi iki grup yapiyor ve sonunda gruplardan biri tasfiye ediliyor. Mesela 12 Marttan once bir 9 Mart vardi. 9 Martcilar kaybettiler ve iskence gorduler. benzer sekilde Balyoz surecinde sonunda cemaat kaybeden oldu.

Yani GS T?rkiye?de (Emir Komuta zinciri ile yapilan 12 Eylul disinda) darbe d?nemlerinde y?kselen bir kl?p.

Bu darbeler (3 Temmuz disinda) ?zellikle GS i?in yap?lm?yor ama darbelerin GS?ye yarad??? g?r?n?yor.

Benim gozlemim bu donemlerde b?rokratlar gucleniyor. Bu da GS?ye yariyor.

Darbe sonraki d?nemlerde tam 12 ?ampiyonlu?u var.

Toplam 20 ?ampiyonlu?undan sadece 8?i demokrasi donemlerinde.

Bakin 3 Temmuz?un etkileri geciyor ve GS yine dususte...

Yorum Yap

?u an antalya ikili averajda ?nde ama tff resmi sitesi dahil her yerde gs 7. antalya 8. g?steriyor. az ?erefsiz de?ilsiniz. gs antalya 3-3 antalya gs 4-2 bitti.
                                neyse bu hafta da kaybederlerse ve kas?mpa?a d??m?? mersini yenerse haftay? 9.s?rada kapatacaklar

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=198

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X