Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Onur Pekaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Fatih Kose tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    1992-1993 sezonunu asla untmayaca??m...
    O sezon cok k?c?kt?m. Baska saibeli maclar da vard?r muhtemelen 8 0 d?s?nda de mi abi?
    Onur Google'dan "utan? dolu tarihle y?zle?me" diye ara. Sencerbey'de bir yaz? var oku da nefretin depre?sin...
    Bir g?n telefonuma "son dakika: GS kap?ya kilit vurdu" diye de bir mesaj gelecek. ??te o g?n t?rk sporu temizlenmeye ba?layacak!

Yorum Yap

Aslı Ozgur Gunkordu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      O sezon cok k?c?kt?m. Baska saibeli maclar da vard?r muhtemelen 8 0 d?s?nda de mi abi?
      Onur Google'dan "utan? dolu tarihle y?zle?me" diye ara. Sencerbey'de bir yaz? var oku da nefretin depre?sin...
      Bir g?n telefonuma "son dakika: GS kap?ya kilit vurdu" diye de bir mesaj gelecek. ??te o g?n t?rk sporu temizlenmeye ba?layacak!
      Ke?ke... Ama imkans?z! Adamlar?n devletle ba?lant?lar? da g??l?. En fazla kayyum atan?r ba?lar?na, ki o bile zor, ?? be? senede toparlan?r (toparlat?rlar) ve biricik(!) liselilere teslim ederler yine.

Gese'nin niye kolay kolay batmayaca??n? anlamak i?in liselerinden mezun olanlar?n ?zel/kamu hangi makam ve mevkilerde olduklar?na bakmak yeterli.. Ac? ama ger?ek!!

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Ozgur Gunkordu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Ke?ke... Ama imkans?z! Adamlar?n devletle ba?lant?lar? da g??l?. En fazla kayyum atan?r ba?lar?na, ki o bile zor, ?? be? senede toparlan?r (toparlat?rlar) ve biricik(!) liselilere teslim ederler yine.

Gese'nin niye kolay kolay batmayaca??n? anlamak i?in liselerinden mezun olanlar?n ?zel/kamu hangi makam ve mevkilerde olduklar?na bakmak yeterli.. Ac? ama ger?ek!!
        Ekrem, yine de bir umut, bekliyor i?te insan! ?ocukluk sevin?lerimin h?rs?z?, haysiyetsiz herifler. Yok bu nefretin bir tarifi.

Yorum Yap

Kendilerine kisa zaman icinde 3 kupa kazandiran adami ugurlamaya bir tek Bilal Kisa gitmis.
          Siz ne onursuz, ne ahlaksiz, ne kindar, ne seref yoksunu, ne bencil, ne kibirli, ne serefsiz bir camiasiniz lan, tarihinizin %90'i basari icin her yol mubah diyen kansizlardan olusuyor.
          Koskoca tarihinizde 10 tane ahlakli adam sayilmaz koca tarihten.
          Metin Oktay denilen kulubun bir numarali iftihar edilecek adami, Baba Hakki'dan korkup Besiktas'a gelmemis, ben bu onurlu camiayi hakedemem diye,
          Ozhan Canaydin, Ergun Penbe, Turgay Sener, yok abi gelmiyor aklima 10 adam. Insallah yok olup gideceksiniz.

Yorum Yap

Bir tek Bilal gelmi? vedas?na.

Camias? gibi futbolcular? da ayr? bir karaktersiz arkada?.

Yorum Yap

Aslı Metin Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Kendilerine kisa zaman icinde 3 kupa kazandiran adami ugurlamaya bir tek Bilal Kisa gitmis.
              Siz ne onursuz, ne ahlaksiz, ne kindar, ne seref yoksunu, ne bencil, ne kibirli, ne serefsiz bir camiasiniz lan, tarihinizin %90'i basari icin her yol mubah diyen kansizlardan olusuyor.
              Koskoca tarihinizde 10 tane ahlakli adam sayilmaz koca tarihten.
              Metin Oktay denilen kulubun bir numarali iftihar edilecek adami, Baba Hakki'dan korkup Besiktas'a gelmemis, ben bu onurlu camiayi hakedemem diye,
              Ozhan Canaydin, Ergun Penbe, Turgay Sener, yok abi gelmiyor aklima 10 adam. Insallah yok olup gideceksiniz.
              erg?n penbe y?z?nden 2 ay nopost yedim forumda.trt de bir spor program?nda ger?ek y?z?n? g?rd?m ben onun tam bir gs ?ocu?u.bunlardan adam ??kmaz.

Yorum Yap

umutun gitmemesi ?a??rt?c?, seneye 1.8m alacak hamza sayesinde

Yorum Yap

O camiadan cikip cikabilecek en efendi adami igrenc bir sekilde kovdular, karakterlerini gosterdiler yine. Acikcasi ben uzuldum Hamza'ya. Iyi bir hoca degil kabul ama ona ragmen basarili oldu. Gs onu da biraz bozmus olsa da (kenarda bazen sacma hareketler yapti, ki onlari Akhisar'da yapmiyordu) benim icin adam gibi adamdir.

Yabanci olarak cok begendigim 2 hoca konusuluyor (Bielsa ve Favre). Gelirlerse T?rkiye'de, hele gsde kesinlikle basarisiz olurlar. Gelip kendilerini yakmazlar muhtemelen. Mustafa Denizli daha basarili olur. Benim gonlumden gecen Abdullah Avci. Hem sevmiyorum hem basarisiz olur. Insallah o gelir

Yorum Yap

O 92-93 cakalliklariniz bnm ilk sahit oldugumdu.

Bide o fatoslu donemki o 56 metreden son dakika pen6 alip. Yenip. O kendi tribunlerine fatosun nasil koyduk gibi hareketler yapmasi bende fisi cekmistir.
                    Daha once bunlara avrupada tarafsizdim ; simdi her macinda rakibini tutarim. Ulke vs fark etmez. Yeterki koysunlar bunlara.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hamza Hamzao?lu efendi ve iyi bir insand?. 1 y?lda 3 kupa ald? hem de iyi bi kadroya sahip de?ilken. ?yi oldu bizim i?in ?imdi her camian?n adam? Mustafa Denizli gelir b?y?k ihtimal ve 6285184 ?n liberoyla oynamaya ba?larlar. Gs forumuna bakt?m, Denizli'yi hi? ama hi? istemiyorlar. Favre'yi istiyorlar ama Favre bu ?lkede ?ok zor. Gelece?ini sanmam ama gelse bile Kloop, Favre,Tuchel tarz? hocalar bu ?lkede ba?ar?l? olamaz bence. Sistem bunu gerektiriyor ??nk?.

Yorum Yap

Denizli geliyormus

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Denizli geliyormus
                          2 tak?m aras?nda gecicekken 3 e ??kacak maalesef yar?? denizli gelirse.

Yorum Yap

Aslı Adem Coskun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Denizli geliyormus
                            2 tak?m aras?nda gecicekken 3 e ??kacak maalesef yar?? denizli gelirse.

Denizli ile 3'e ??k?yorsa.. Vay T?rk Futbolunun haline..

Yorum Yap

i?te bu olmad? ya

Yorum Yap

Denizli kim yapmay?n ya

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X