Konu: Nefretimsin Gs

arkadaşlar yeri değil ama bu gs lilerle başak geçtiğimiz chuchu şarkısının adı ne olarak geçiyor ?

G.s de penaltı almak takıntı olmuş gol pozisyonu umurlarında değil, hep eller kollar havada hep bir itiraz, ruh halleri hiç ıyi değil

Alıntı berkay ozgultekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yeri değil ama bu gs lilerle başak geçtiğimiz chuchu şarkısının adı ne olarak geçiyor ?
    yung felix – loco ft. Poke & dopebwoy

https://youtu.be/FDs6dADBmI0

Alıntı İsmet Koparan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Levent.Sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih terim teknik direktörden çok başkan gibi konuşuyor..Öyle bir konuşuyorki olabilecek sıkıntılarda direk yönetimi taraftarın önüne atıyor..Herhangi bir başkanın bu adamla iyi geçinebilmesi mümkün değil..Adam maç sonu teknik taktik hiçbirşey konuşmadı sürekli transfer konuştu birde oyuncuları taraftarın önüne attı
    kardeşim tamamen aynı fikirdeyim oda farkında durumun hiç iç açıcı olmadığının yok böyle oynayıp mağlup olalım lafları ile kendini yırtma çabasında sen 3 maç daha böyle oyna kaybet bakalım noluyor, en son bitirirken de çakal takım da çok şey değişecek gidecek ve gelecekler olacak diyip el bombasının pinini çekip yönetime bıraktı ki ilerde doğacak sıkıntılarda ben istedim yönetim yapmadı diyip işin içinden çıkacak.
    Adam tam bir çakal...Yönetimin kucağına bombayı bıraktı...Fikret ormana kızmıştık Şenol güneşe tepki gösterdi diye ama adam haklıymış...Teknik direktör basının önünde bu kadar transfer konuşmaz konuşmamalı...Fatih terimin gs daki teknik direktörlük ömrü uzun olmaz..

Alıntı İsmet Koparan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih terim teknik direktörden çok başkan gibi konuşuyor..Öyle bir konuşuyorki olabilecek sıkıntılarda direk yönetimi taraftarın önüne atıyor..Herhangi bir başkanın bu adamla iyi geçinebilmesi mümkün değil..Adam maç sonu teknik taktik hiçbirşey konuşmadı sürekli transfer konuştu birde oyuncuları taraftarın önüne attı
    kardeşim tamamen aynı fikirdeyim oda farkında durumun hiç iç açıcı olmadığının yok böyle oynayıp mağlup olalım lafları ile kendini yırtma çabasında sen 3 maç daha böyle oyna kaybet bakalım noluyor, en son bitirirken de çakal takım da çok şey değişecek gidecek ve gelecekler olacak diyip el bombasının pinini çekip yönetime bıraktı ki ilerde doğacak sıkıntılarda ben istedim yönetim yapmadı diyip işin içinden çıkacak.
    Adam tam bir çakal...Yönetimin kucağına bombayı bıraktı...Fikret ormana kızmıştık Şenol güneşe tepki gösterdi diye ama adam haklıymış...Teknik direktör basının önünde bu kadar transfer konuşmaz konuşmamalı...Fatih terimin gs daki teknik direktörlük ömrü uzun olmaz..
    Mustafa Cengiz gider illa biri gidecekse, Terim’e bir şey olmaz! Gese taraftarının Terim fetişizmi sayesinde “Galatasaray Spor Kulübü” olmaktan çıkıp “Fatih Terim ve müritleri spor kulübü” olma yolunda hızla ilerliyorlar. Son 10 maç 1 galibiyet almışsın; Kahrolsun federasyon, aşağılık Mhk, işbilmez yönetim, ruhsuz futbolcular... Terim? “Aaaa o bizim biricik imparatorumuz.”

Hass.... lan ordan!

Büyük başgan Cengiz hanı yedirmeyiz.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Iyice dellendiler.... Alan transferi götlerinde patlamis...:

Galatasaray, Alan için Menajer Özkan Doğan’a yetki veriyor.Alan ise “Özkan Doğan’ı tanımıyorum” deyince dün Dubai’de otelde Özkan Doğan ile Alan arasında fiziki dereceye yakın kavga çıkıyor ve transfer iptal oluyor.

GS liler neler yaziyor neler...

Dönen ucagin kaybolmasini dileyenlerden basla ..... Istifa isteyenler.... Ortalik Kaos oldu...

Balotelli Pato Alan Ba bunların olmaması iyi oldu. Falcao da olmaz, sanmıyorum. Tetteh denen adamı da alsınlar. Hem pahalı hem çok genç hem istatistiği kötü hemde boyu fazla uzun.

ismail demiriz fetö den 6 yıl 3 ay hapis cezasına carptırılmıs,diğerleri kaçak zaten

Alıntı Tuğba Gürel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ismail demiriz fetö den 6 yıl 3 ay hapis cezasına carptırılmıs,diğerleri kaçak zaten
    1996-2000 Arası gs de topçu,yönetimi,hocası hemen hemen hepsi fetö ile ilişki içinde idi işin üstüne gidilse neler çıkar neler...

Fetö Gs konusunda bazı sorularım var. 1. Fetö niye gs yi seçti? Hadi seçti diyelim, gs nin başarılı olması ona ne verir? 2. Hadi yurt içinde hakemi, rakip takım oyuncularını falan bağladı diyelim, uefa kupasına nasıl bir etkisi olabilir ki bir oluşumun?
    Bir gs li bana gelip bunları sorsa ben cevap veremem. Umarım birisi beni aydınlatır da bende o soruları soran gs lilere cevap verebilirim. Fetöcü gs diyen ve bunu açıklayamayan birisi olmak istemem.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Alıntı Hamit Bektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fetö Gs konusunda bazı sorularım var. 1. Fetö niye gs yi seçti? Hadi seçti diyelim, gs nin başarılı olması ona ne verir? 2. Hadi yurt içinde hakemi, rakip takım oyuncularını falan bağladı diyelim, uefa kupasına nasıl bir etkisi olabilir ki bir oluşumun?
    Bir gs li bana gelip bunları sorsa ben cevap veremem. Umarım birisi beni aydınlatır da bende o soruları soran gs lilere cevap verebilirim. Fetöcü gs diyen ve bunu açıklayamayan birisi olmak istemem.

ben cevaplayayım camia yapısı olarak cok musaitler ele geçirilmeye,cunku basarı icin her yolu mubah goruyorlar,ayrıca hakan sukur,arif erdem gibi o yılların basarılı futbolcuları da besledikleri sempati ile sürekli fetö nün propogandasını yaptılar zaten,uefa kupasında nasıl bir etki dersen,o yıllardan baslayarak eurovision falan dahil yaklasımı gorebilirsiniz,ayrıca kacan fetöcülerin ihracı istendiginde kongrede olan biteni de görmüşsünüzdür herhalde diyorum bitane de fotograf var da hepsinin terörist bası ile toplantı halinde oldukları,paylasıp burayı kirletmek istemiyorum
    Konu Tuğba Gürel tarafından (09 Nisan 2019 Saat 11:10 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Hamit Bektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kimseye birşey açıklaman gerek yok.

Bu şerefsizler 15 sene şampiyon olamayıp Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin çok çok uzağında kalacaklarını anlayınca bu tarz işlere de başvurma yolunu seçtiler.

Bu ülkeye şike, şaibe, teşvik gibi tüm unsurları getirek ilk kulüp bunlardır.

Türkiye'de hiç bir kulüp temiz değildir de, en kirlisi açık ara bu ibnelerdir.

Bu başlığın en başındaki yazıyı okuman sana yetecektir.

O yazıyı okuduktan sonra ben bunlara Şaibesaray diyorum. Dışarıda da bu takımı tutan herkes ile konuşurken Şaibesaray diyorum. Sende öyle yapabilirsin.

Bununla ilgili bir pankart yapılsa acayip olur

Sarı-kırmızılı taraftarlar Florya'dan takımı uğurlarken Mbaye Diagne de bu anları sosyal medya hesabından paylaştı. Diagne'in kayıt aldığı sırada Sinan Gümüş'ün taraftarlara yönelik, ''Hepsi Suriyeli yemin ediyorum'' sözleri tepki çekti.

bunları tanımlayacak küfür yok lügatımda

memleketin şer odağı,keşke yıkılsa yerine hayırlı bir yer yapılsa