Konu: Nefretimsin Gs

Alıntı Gürkan Özcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Gökhan Kulaksız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 bin orta ve duran toptan 8 asist yapabilmiş Quaresma'yı savunmaya devam. Zaten savunan kişide hocaya toz kondurmayan, onu eleştirilemez birisi olarak gören bir abimiz. Quaresma'yı böylesine savunması da çok normal. Quaresma' Rodrigues'ten büyük futbolcu o ayrı mesele. Ama 2 sezondur Rodriques'in performansı çok daha iyi. Bariz fark var.
    geçen sene şampiyonlar liginde oynayan Quaresmalı Beşiktaş ı izlemedin sanırım?
    Bu arkadaşla ilgili adminler bir değerkendirmede bulunmalı nedir bu ya çıkmış kendi oyuncusunu yosmaların oyuncusuna ezdirmek için elinden geleni yapıyor...bilader sen değil quaresma pektemek için bile olsa bu tutuma giremezsin

Alıntı Levent.Sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Tardu Ercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2018-2019

Rodriguez 16 Maç 4 Gol 0 Asist

Quaresma 20 Maç 3 Gol 8 Asist

Rodriguez kaç maçtır cezalı. Ayrıca 1 ay da sakatlık yaşadı. Quaresma'nın asistlerinin %90 ı duran top. Performansları karşılaştıralacak kadar bile değil. Rodriguez bariz üstün
    Elin malı ne Kadarda kıymetli geliyor ya burayı beğenmiyorum garryi çok beğeniyorsanız gs maçlarını izleyin olur biter...Şu tutumunuz ayıp ayıp..
    Yani şimdi benim dediğimle bunun ne alakası var? başka takımlarda oynayan herkes elin malı ve onları beğenmeyelim o zaman? Hiç transfer de yapmayalım Quaresma ile 50 yaşına kadar devam edelim.

10 bin orta ve duran toptan 8 asist yapabilmiş Quaresma'yı savunmaya devam. Zaten savunan kişide hocaya toz kondurmayan, onu eleştirilemez birisi olarak gören bir abimiz. Quaresma'yı böylesine savunması da çok normal. Quaresma' Rodrigues'ten büyük futbolcu o ayrı mesele. Ama 2 sezondur Rodriques'in performansı çok daha iyi. Bariz fark var.
    İzledim. Çok iyi oynadı. Ben lig performanslarından bahsediyorum
    Ligde EGO’nu tatmin etmek icin salladıgın Quresmanın olmadığı maçlarda kaleye bile gidemedin o iş ne olacak ?

Bu arkadaşla ilgili adminler bir değerkendirmede bulunmalı nedir bu ya çıkmış kendi oyuncusunu yosmaların oyuncusuna ezdirmek için elinden geleni yapıyor...bilader sen değil quaresma pektemek için bile olsa bu tutuma giremezsin
    Adminlere gerek yok abi. Geçmiş mesajlarıma bakabilirsin. Yorumunu beğenmediğinize hemen adminler el atsın. Vay be muazzam Ezdirmek kelimeside tuhaf. Siz polyanacılık yapıyorsunuz

İzledim. Çok iyi oynadı. Ben lig performanslarından bahsediyorum
    Ligde EGO’nu tatmin etmek icin salladıgın Quresmanın olmadığı maçlarda kaleye bile gidemedin o iş ne olacak ?
    Bunun üstüne daha yorum yapmıyorum saygılar.

edit
    Konu Gökhan Kulaksız tarafından (11 Aralık 2018 Saat 22:15 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Tardu Ercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2018-2019

Rodriguez 16 Maç 4 Gol 0 Asist

Quaresma 20 Maç 3 Gol 8 Asist

Rodriguez kaç maçtır cezalı. Ayrıca 1 ay da sakatlık yaşadı. Quaresma'nın asistlerinin %90 ı duran top. Performansları karşılaştıralacak kadar bile değil. Rodriguez bariz üstün
    Elin malı ne Kadarda kıymetli geliyor ya burayı beğenmiyorum garryi çok beğeniyorsanız gs maçlarını izleyin olur biter...Şu tutumunuz ayıp ayıp..
    Yani şimdi benim dediğimle bunun ne alakası var? başka takımlarda oynayan herkes elin malı ve onları beğenmeyelim o zaman? Hiç transfer de yapmayalım Quaresma ile 50 yaşına kadar devam edelim.
    Başka oyuncuları elbette beğenebilirsin bunda sorun yok sorun senin tavrında..sen yerli yersiz tutarlı tutarsız kendi oyuncunu ezip başka takımın üstelik GS nin oyuncusunu sürekli üstün gösterme çaban bi tuhaf..he dediklerinde haklılık payın olsa neyse saçmalıyorsun farkında olmadan yosmaların reklamını yapıyorsun

Başka oyuncuları elbette beğenebilirsin bunda sorun yok sorun senin tavrında..sen yerli yersiz tutarlı tutarsız kendi oyuncunu ezip başka takımın üstelik GS nin oyuncusunu sürekli üstün gösterme çaban bi tuhaf..he dediklerinde haklılık payın olsa neyse saçmalıyorsun farkında olmadan yosmaların reklamını yapıyorsun
    Yosmaların niye reklamını yapayım ? Bir tek beğendiğim Rodrıgues var zaten takımlarında. Visca ve Rodrigues tarzı topçuları seviyorum ve bizde de bu tarz futbolcuları görmeyi çok isterim. Quaresma'nın oyun stilini ve performansınıda hiç beğenmiyorum. Bu Beşiktaş'lı olduğum gerçeğini değiştirmiyor

Fatih Terim rezil oldu çok güzel oldu. Knock Knock diye şov yaptı ve üçün birini aldı

bir galibiyet 2.7 milyon euro bundanda oldular,olabilecek en iyi senaryo oldu alabilecekleri en düşük puanı aldılar en az parayı kazanıp uefaya gittiler,burda da iyice yıpranıcaklar.

Fatih bir çok oyuncu gelicek diyorda bunlar satmadan nasıl alıcaklar

Fatih terim teknik direktörden çok başkan gibi konuşuyor..Öyle bir konuşuyorki olabilecek sıkıntılarda direk yönetimi taraftarın önüne atıyor..Herhangi bir başkanın bu adamla iyi geçinebilmesi mümkün değil..Adam maç sonu teknik taktik hiçbirşey konuşmadı sürekli transfer konuştu birde oyuncuları taraftarın önüne attı

Alıntı Mehmet Evrim Talan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabahtan beri bunu koymak için bekliyordum. 2 olsun diye bekledim. Mhk yok tff yok var yok. Ağlayın şimdi yosmalar
    Neyse ki schalke var

ONEPLUS A5010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih terim teknik direktörden çok başkan gibi konuşuyor..Öyle bir konuşuyorki olabilecek sıkıntılarda direk yönetimi taraftarın önüne atıyor..Herhangi bir başkanın bu adamla iyi geçinebilmesi mümkün değil..Adam maç sonu teknik taktik hiçbirşey konuşmadı sürekli transfer konuştu birde oyuncuları taraftarın önüne attı
    kardeşim tamamen aynı fikirdeyim oda farkında durumun hiç iç açıcı olmadığının yok böyle oynayıp mağlup olalım lafları ile kendini yırtma çabasında sen 3 maç daha böyle oyna kaybet bakalım noluyor, en son bitirirken de çakal takım da çok şey değişecek gidecek ve gelecekler olacak diyip el bombasının pinini çekip yönetime bıraktı ki ilerde doğacak sıkıntılarda ben istedim yönetim yapmadı diyip işin içinden çıkacak.

Alıntı İsmet Koparan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim tamamen aynı fikirdeyim oda farkında durumun hiç iç açıcı olmadığının yok böyle oynayıp mağlup olalım lafları ile kendini yırtma çabasında sen 3 maç daha böyle oyna kaybet bakalım noluyor, en son bitirirken de çakal takım da çok şey değişecek gidecek ve gelecekler olacak diyip el bombasının pinini çekip yönetime bıraktı ki ilerde doğacak sıkıntılarda ben istedim yönetim yapmadı diyip işin içinden çıkacak.
    fatih terim in sampiyonluklarına bakın her donem bir dusman belirleyip bir mazeret belirleyip,bir takıma,bir camiaya,bir kuruma veya medyaya savaş acıp takımı,taraftarırnı,camiasını gaza getirerek motive eden bi adamdır,bu sezonda aynısını yaptı ortada hic birşey yoken,2/0 dan hocasız fb ile 2/2 berabere kaldı(1/0 dan konya ve 2/0 dan rize macları da var),kendi hatasını ortmek icin hedef saptırmak adına yanında sırf bu işlere baksın diye tuttugu yardımcısının tasmasını çözdü ve saldırttı rakibine,boylelikle ilk adımı attı düşman belliydi ama işe katmadığı birsey vardı federasyonun bu denli cezalar verebileceği,bir iki maçla yırtarım diye düşündü,sonra hedef buyuttu alacagım cezayı aldım daha da uzerine koyamazlar diye bu kez namlusunu tff ye cevirdi ama ava giderken avlandı,kolay gruba dustugunu biliyordu twitter dan sovunu yaptı ama o erenin bu kadar kotu oynayabilecegini dusunmuyordu,dün eren in gol kacırdıgı bir pozisyo var resmen adamı taraftarların onune attı!hareketleri mimikleriyle.Sonuc olarak arkasında tff olmadıgı icin planı da tutmadı,üzerine de rezil oldu PARAtor,evet yerli oyuncular üzerinde gazı işe yarıyor ama yabancıların cok umurunda degil hele paralarını alamadıklarından hic degil,devre arası 2 ihtimal var ya 2 yıl falan ceza almayı goze alıp nasılsa seneye cl ye gidemeyiz diye transfer yapacaklar,ya da 1/2 tane bedava oyuncu alıp devam edecekler,ki bu pısırık yonetim varken terim ne derse o olacak yani sonuc olarak eleman takımın da yonetiminde basını yiyecek goreceksiniz sonra yine ilk fırsatta milli takım vs gibi bişey olursa yine kaçacak neyse bunlar icin en iyisii oldu,simdi otursun kendisine bi persebe ptesi fiksturu yapsın tarator insallah basaksehir de 5 atar iyice karısırlar