Konu: Nefretimsin Gs

Abu olsa maç 5 e giderdi

Arka taraf bomboş ta şımardı Porto. 2 den sonra geldi akıllarına başlarına.

Kartal
    Yer
    Sadece Beşiktaş
    Alıntı Gökhan Kulaksız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Visca ve Rodriguez bu ligin açık ara en iyi iki kanat oyuncusu. Trezegeut Rodriguez'den iyi diyenler çıkabilir. Mümkün değil
    3üde iyi Türkiye için

Alıntı Aycan Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Visca ve Rodriguez bu ligin açık ara en iyi iki kanat oyuncusu. Trezegeut Rodriguez'den iyi diyenler çıkabilir. Mümkün değil
    3üde iyi Türkiye için
    Süper lig şartlarında gerçekten fayda verecek oyuncular ama avrupa maçlarında halleri iyi değil genelde en zayıf takımlar bile oynatmıyor bunları

Çok efor sarfettiler. Özellikle ikinci yarı. Avcı ellerini avuşturuyor eminim. Neyse ki fb Ersun Yanal ı getirdi. Avcı bize kaldı.

2018-2019

Rodriguez 16 Maç 4 Gol 0 Asist

Quaresma 20 Maç 3 Gol 8 Asist

Alıntı Levent.Sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3üde iyi Türkiye için
    Süper lig şartlarında gerçekten fayda verecek oyuncular ama avrupa maçlarında halleri iyi değil genelde en zayıf takımlar bile oynatmıyor bunları
    Rodriguez oynadığı bütün avrupa maçlarında iyi oynadı. Bugün zaten baya iyi oynadı. 2 tane penaltı aldırdı. Visca'da Başakşehir'in şampiyonlar ligi elemelerinde çok iyi oynamıştı. Uefa'da Başakşehir kasmadı bilerek elendi zaten. Yani neye dayanarak bunu söylediniz anlamadım ??

Alıntı Tardu Ercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2018-2019

Rodriguez kaç maçtır cezalı. Ayrıca 1 ay da sakatlık yaşadı. Quaresma'nın asistlerinin %90 ı duran top. Performansları karşılaştıralacak kadar bile değil. Rodriguez bariz üstün

Rodriguez i Ballon D'or a aday gösteriyorum. Ben bu kadar mükemmel bir oyuncu görmedim.

Şaka len şaka :-)

2018-2019

anlatamazsın,anlamazlar

edit
    Konu Gökhan Kulaksız tarafından (12 Aralık 2018 Saat 00:15 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Levent.Sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3üde iyi Türkiye için
    Rodriguez oynadığı bütün avrupa maçlarında iyi oynadı. Bugün zaten baya iyi oynadı. 2 tane penaltı aldırdı. Visca'da Başakşehir'in şampiyonlar ligi elemelerinde çok iyi oynamıştı. Uefa'da Başakşehir kasmadı bilerek elendi zaten. Yani neye dayanarak bunu söylediniz anlamadım ??
    Valla ben bu maça kadar avrupada elle. Tutulur performans görmedm garry den..bu maçtada gs sürekli rakip ceza sahasında oynadı onunda rolü var..Aynı şekilde Visca da öyle..ben kötü oyuncular demiyorum özellikle viscayı çok beğeniyorum ama üst seviye maçlarda da o kadar iş yapabilecek oyuncular değiller...mesela garry bir bruma değil...

2018-2019

Rodriguez kaç maçtır cezalı. Ayrıca 1 ay da sakatlık yaşadı. Quaresma'nın asistlerinin %90 ı duran top. Performansları karşılaştıralacak kadar bile değil. Rodriguez bariz üstün
    Elin malı ne Kadarda kıymetli geliyor ya burayı beğenmiyorum garryi çok beğeniyorsanız gs maçlarını izleyin olur biter...Şu tutumunuz ayıp ayıp..

10 bin orta ve duran toptan 8 asist yapabilmiş Quaresma'yı savunmaya devam. Zaten savunan kişide hocaya toz kondurmayan, onu eleştirilemez birisi olarak gören bir abimiz. Quaresma'yı böylesine savunması da çok normal. Quaresma' Rodrigues'ten büyük futbolcu o ayrı mesele. Ama 2 sezondur Rodriques'in performansı çok daha iyi. Bariz fark var.
    geçen sene şampiyonlar liginde oynayan Quaresmalı Beşiktaş ı izlemedin sanırım?

Alıntı Gürkan Özcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 bin orta ve duran toptan 8 asist yapabilmiş Quaresma'yı savunmaya devam. Zaten savunan kişide hocaya toz kondurmayan, onu eleştirilemez birisi olarak gören bir abimiz. Quaresma'yı böylesine savunması da çok normal. Quaresma' Rodrigues'ten büyük futbolcu o ayrı mesele. Ama 2 sezondur Rodriques'in performansı çok daha iyi. Bariz fark var.
    geçen sene şampiyonlar liginde oynayan Quaresmalı Beşiktaş ı izlemedin sanırım?
    İzledim. Çok iyi oynadı. Ben lig performanslarından bahsediyorum