Konu: Nefretimsin Gs

Milan'a verilen cezalardan sonra Milan ne oluyoruz dedi sanirim

Bir cisim yaklasiyooooo

Sent from my iPhone using Tapatalk

Milana ne cezası verildiki?

yine kucağa almışlar bunları

Başkanları rutin bir kontrol diyor ama daha önce böyle rutin kontrole denk gelen var mı ? Uefa sitesinde haber yapmış ayrıca. Umarım yırtmazlar ve bolca ceza alırlar. Gsnin cezasıma bakıp Milan'ın cezasını azaltırlarsa yuh artık yani..

Bu mılan m yaptıda ceza aldı.bunların sucu ne

Amatör kümede süründügünü görmek nasip olsun. Evlat olsan sevilmezsin.

hadi inşallah. keser sapı gibi girsin gaylere

Büyük ihtimalle Milan gs’yi örnek göstermiştir, ama gs’ye + bir ceza geleceğini düşünmüyorum. Çocuk oyuncağı değil sonuçta. Yalnız Milan bile bu durumdaysa biz .oku yemişiz.

Alıntı Erkan Ünsalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyük ihtimalle Milan gs’yi örnek göstermiştir, ama gs’ye + bir ceza geleceğini düşünmüyorum. Çocuk oyuncağı değil sonuçta. Yalnız Milan bile bu durumdaysa biz .oku yemişiz.
    Milan ın bu sene harcadığı para akıllara zarar. Bir cacık ta olmadı işim ters tarafı

Gayse şl de madara olacak hiç şüphem yok. Bi ara gelen giden dörtliyordu bunları Dortmund Arsenal filan öyle bir yıl bekliyorum.. orda kimse koruyup kolamaz ..

gayse'den 100% febe'den 99,9% nefret ederim...

Alıntı Sezgin Yeşildal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayse şl de madara olacak hiç şüphem yok. Bi ara gelen giden dörtliyordu bunları Dortmund Arsenal filan öyle bir yıl bekliyorum.. orda kimse koruyup kolamaz ..

gayse'den 100% febe'den 99,9% nefret ederim...
    akşamki maçı izlemedim ama rezil bir şampiyonlar ligi performansı bekliyorum bende gs den.
    öyle böyle rezil olmasınlar. bidaha şampiyon olup oraya gidecek yüzleri kalmasın
    şöyle sağlam 3 takım gelir de bi güzel madara olurlar.

twitter ve eksisozlukte tartisilan bir konu da GS'ye fiksturde ayricalik taninmasi iddiasi.
    (GS'ye uygulanan) Icerde mac oynayip avrupa kupasi maci ve sonra ligde deplasmana mi gitmek daha avantajli yoksa,
    deplasmanda lig maci sonrasinda avrupa maci oynayip icerde lig macina mi cikmak?
    - bence 2. sini yapmak avrupada basariyi getirir lige olumsuz yansir. hem akillar haftaicinde olur hem de deplasman maci oldugu icin puan kaybi olasiligi artar.
    - GS'ye uygulanan yani ilki ligde basari saglar, avrupa notr.

http://www.mackolik.com/Mac/3113181/Porto-Galatasaray

Şu maçı sabırsızlık ile bekliyorum