Konu: Nefretimsin Gs

Haziranda açıklamakta nedir ya

UEFA gibi ta amk gerçekten ya, bize olsa ertesi gün ceza açıklanırdı, kaç aydır öteleniyor bu yosmalarınki, vakitlice açıklasalardı moralleri bozulacaktı ne güzel!

Bakalim bugün ne ceza alacaklar. Bu bal ile ordanda yirtarlar.

Ceza almayacakları belli oldu böylece bence,Fransız tohumu var bunlarda zaten yırtacaklar yine

şampiyon oluyorlar diye alacakaları cezadan yırtıyorlarsa saçmalığın danişkası! adamlar verdikleri sözleri fersah fersah çiğnemiş.

uefanın koyduğu cezaya uysalardı bu yılki şampiyonluğa oynayan kadrosunu kuramazdı zaten!

Şampiyon olmak için hiç bir kurala uymayıp milyonlarca euroluk transfer yaptılar.

Şimdide uefaya; bekleyin şampiyon olucaz zaten ceza vermezsiniz mi diyorlar

biz niye sattık marceloyu? alamadık aboubakarı?

2 yıldır şampiyon oluyoruz,madem şampiyon olunca ceza verilmiyor bizde kimseyi satmayıp kadromuzu güçlü tutsaydık.

aboubakarı alamadık ceza alırız diye 10 milyona,adam şimdi 30 milyon euro!

Bunları zaten bizim ülkedeki bütün kurumlar şımartıyor bari uefa eyyam yapmasın !

Bugün karar günü değil miydi ?
    Uefa'yi da mi bağladı bu fetociler..Valla bunlardan hersey beklenir

gs başkanı uefadan olumlu haber aldım dedi. Seneye avrupa kupalarına katılacağız dedi. Men ve transfer cezası yemeyecekler

Gs başkanı açıkladı men cezası vermemişler
    muhtemelen sattığın kadar al gelecek sadece

Alıntı Mehmet Ali Güneş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onuda -50 milyon limitli falan verirlerse sasirmayacagim

Uefa bizi enayi yerine koydu resmen. biz gittik en iyi oyuncularimizi elimizden cikarmak zorunda kaldik. bunlar-30 soz verip -130 la gelip ceza almadilar. saka gibi bir sistem anasini satiyim.

Ben Gs’nin ceza almayacağına inanmıyorum... mustafa cengiz bence taraftarı’nın gazını alıyor...

Uefa bence bunlara geçirecek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Kamil Taşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Gs’nin ceza almayacağına inanmıyorum... mustafa cengiz bence taraftarı’nın gazını alıyor...

Uefa bence bunlara geçirecek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    UEFA dan aradilar, katilim cezasi almiyoruz. onumuzdeki gunlerde gidip bazi sartlara imza aticaz (sattigin kadar al gibi bir sey) falan dedi. boyle goz gore gore yalan soylemez. almadilar iste ister inanalim ister inanmayalim

Panathinaikos daha geçen hafta FFP anlaşmasına uymadığı için 3 yıl men cezası yedi bunlar yine ne yaptı etti kurtuldular anlamıyorum

Marcelo yu falan sattik yok yere, keske ffp ye uyalim diye ucuza su adami vermeseydik ustune aboubakari alsaydik