Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ramazan Midilli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    boyle bir haber var fakat ben su anda kimsenin ne oldugunu bilmedigini dusunuyorum. salliyor bu habercilerde ceza alacak veya almayacak diye.

Goal'?n edindi?i bilgiye g?re; Galatasaray, Avrupakupalar?ndan men edilmeyecek. ??te verilecek ceza...

Sar?-k?rm?z?l?lara daha ?nce Fenerbah?e'nin ald??? gibi tedbir karar? uygulanacak. Bilindi?i ?zere, Fenerbah?e, UEFA'yla yapt??? anla?ma gere?i 2019-20 sezonuna kadar her sezon biraz daha azalan hesap a???? vermeyi taahh?t etmi?, ayr?ca UEFA kat?l?m gelirlerine de el konmu?tu.

Ayr?ca sar?-lacivertlilere, Finansal Fair Play (FFP) kurallar? gere?i ancak satabildi?i kadar oyuncu alma ?art? getirilmi?ti.
    Bende b?yle bi?ey ?ng?r?yorum
    Denetim cezas? verirler konu kapan?r
    Bunlara maa? kriteri koymu?lard? transfer kriterleri yoktu
    yani satt???n kadar alabilirsin cezas? vermemi?lerdi hi? ?imdi onu verirler ba?kada bi?ey olmaz

Avrupdan men yada transfer yasa?? gelmez bu ball? yosmalara

Bizim 1y?l men edilmemiz t?p??n?n eksik evrak vermesinden

"SizdeLigiKoyacakY?rekYokNaparsan?zYap?nB?kt?rd?n? zArt?k"
    ?ampiyon olurlarsa biraz toparlarlar. Olamazlarsa geri gitmeye devam ederler ve bir sonraki sene belkide men yerler
    Ben ?ampiyon olmamalar?n? tercih ederim
    Gerekirse men ceza vs gelmesin ama ?ampiyonda olmas?nlar iyice z??s?nlar

"SizdeLigiKoyacakY?rekYokNaparsan?zYap?nB?kt?rd?n? zArt?k"

Yorum Yap

Mustafa Cengiz, Gaysaray Sportif A?'nin yapt??? sermaye artt?r?m?nda ciddi gelir elde ettiklerini bildirdi.Elde ettikleri gelirden sonra menajerlerin sar?-k?rm?z?l? kul?be icra takibi ba?latt???n? dile getiren Cengiz, ?unlar? kaydetti:"Sermaye artt?r?m?ndan ciddi para geldi ama menajerler y?llard?r alamad?klar? ?cretler i?in bizi bombard?mana tutuyor. Siz aya?a kalk?p y?r?meye ba?lad???n?zda omuzlar?n?za bas?p indirmeye ?al???yorlar. Biz bunlar? not al?yoruz. Gaysaray'?n kurumsal haf?zas?na b?rak?yoruz. Buradan ilan ediyorum. Gaysaray'da kimsenin paras? kalmaz. Gaysaray kendisine yap?lan iyili?i de k?t?l??? de unutmaz. ?yilikle, huzurla ve g?venle ya?ar?z. Sermaye art???n?n yan? s?ra bankalar?m?z olumlu d?n?? yapmaya ba?lad?. Gidece?imiz b?y?k sponsorlar var. Gaysaray'?n menfaatleri ne ise onu yapaca??z. T?rk sporunun da menfaatlerini g?zetece?iz."

Yorum Yap

Nezaman ac?klanacak bu b?t yavrular?n?n olay?

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Nezaman ac?klanacak bu b?t yavrular?n?n olay?
          Bazilari nisan basi diyor, bazilari mayis, hatta mayis sonu diyorlar.

2016 da aldiklari ceza doneminde;

Subat 23 gibi savunma yapmislar ve Mart 2-3 u gibi ceza aciklanmis.
          En son düzenleyen Doruk Kaymak; 29-03-2018, 00:45.

Yorum Yap

Mustafa Cengiz: UEFA ile g?r??memizde 10. dakikada delegenin biri ayn? ?eyleri anlatmay?n dedi. 3 y?lda verilen taah?tlerden 130 milyon euro'ya yak?n zarar etmi?iz. UEFA'n?n verdi?i marj 30 milyon euro. 100 milyon euro a??lm??.

verilen taah?t? 100m Euro a?mak nedir
            uefa bunlar? men etmezse yaz?klar olsun

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali G?ne? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Mustafa Cengiz: UEFA ile g?r??memizde 10. dakikada delegenin biri ayn? ?eyleri anlatmay?n dedi. 3 y?lda verilen taah?tlerden 130 milyon euro'ya yak?n zarar etmi?iz. UEFA'n?n verdi?i marj 30 milyon euro. 100 milyon euro a??lm??.

verilen taah?t? 100m Euro a?mak nedir
              uefa bunlar? men etmezse yaz?klar olsun
              Bunlar ball?d?r y?rtarlar bir ?ekilde

Yorum Yap

Yar?n b?y?k g?n diyen ?ok twitterda ?ekirdek alsak m?

Yorum Yap

Vecihi geliyor.

Bu arada yav?ak ba?kanlar? Gs Friday'? kurtulu? sava??na benzetti. Bunu bizim ba?kan dese yer yerinden oynard?!

Yorum Yap

Galatasaray E-spor ile alakal? bug?n a??klanan bir belge Ola?an Mali Genel Kurul'da ortal??? kar??t?rd?.
                    Dursun ?zbek y?netiminde ye?eni Serhat ?zbek ?nderli?inde kurulan E-Spor?un eski ba?kan?n otellerinde yapt??? konaklaman?n kul?be fatura edilmesi tepki ?ekti.
                    Bir ?yenin yapt??? sunumda, "E-Spor y?neticisi Serhat ?zbek'in 150 euro fiyatla aral?ks?z 48 gece konaklad???, t?m ekibin 38 bin 102 TL ekstra harcamalar? ile birlikte toplam 109 bin 204 TL'lik tutar?n Galatasaray'aa fatura edildi?i saptanm??t?r" ifadeleri yer ald?.
                    Belgeye g?re Serhat ?zbek, Galatasaray E-Spor tak?m? oyuncular?n?n yemek ve konaklama ihtiya?lar?n?, d?nemin ba?kan?, amcas? Dursun ?zbek'in otellerinden birinde giderdi. Buradan Galatasaray'a 109 bin 209 TL fatura kesildi.

?ZBEK, GENEL KURUL ?NCES? BA?I? MAKBUZU G?NDERD?
                    Galatasaray eski ba?kan? Dursun ?zbek'in sar?-k?rm?z?l? kul?pte bug?n yap?lan Mali Genel Kurul ?ncesi kul?be 4 milyon 34 bin TL'lik fatura ve ba??? makbuzu g?nderdi?i ortaya ??kt?.
                    Fatura ile birlikte miktar?n ba??? olarak kul?pte kalaca??n? belgeleyen ba??? makbuzu da g?nderilen evraklar aras?nda yer ald?.
                    Fatura ve ba??? makbuzunun tarihinin 30 Mart 2018 oldu?u g?r?ld?. Dursun ?zbek konu hakk?nda, "Faiz faturas? g?nderiyoruz ama arkas?ndan da ba??? makbuzu g?nderiyoruz. Bunu evirdiler ?evirdiler, Galatasaray'dan para kazan?yora getirdiler. Biz bunu yasa gere?i yapmak zorunday?z. Biz Galatasaray'a yapt???m?z kasa kolayl???n? kazan? sa?lamak i?in yapm?yoruz" ifadelerini kulland?.

Yorum Yap

Gaysaray'?n 2018 y?l? Ola?an Mali Genel Kurulu'nda tansiyon y?kseldi. L?tfi K?rdar Kongre Salonu'ndaki toplant?da ?yeler aras?nda kavga ??kt?.
                      Habert?rk Spor'dan Erhan Kaan Ad?g?zel'in haberine g?re; ?zbek y?netiminde ma?azac?l???n ba??nda olan Ali ???d?c?, k?rs? konu?mas?nda adeta patlad?. Olduk?a sinirli oldu?u g?r?len ???d?c?, ma?azac?l??? geli?tirmek i?in yapt?klar? faaliyetlerden bahsetti. Bu s?rada birka? genel kurul ?yesi ???d?c??ye tepki g?sterirken baz?lar? ise tepki g?sterenlere ??k??t?. Tam da gerilen ortam dindirildi derken k?rs?deki son s?zleri ?Vurun ama ?ld?rmeyin? olan ???d?c? ard?ndan solu?u kendisine laf atan ?yelerden Kadir Sevim?in yan?nda ald?. Sevim ile ???d?c??n?n aras?ndaki gerilim salonu kar??t?. Araya giren ?yeler ve g?venlikler kavga ??kmas?n? ?nledi. 5 dakika ara verilen toplant? ard?ndan devam etti. Bu s?rada d??ar? ??kan ikili araya girenlerle birlikte tokala?arak durumu tatl?ya ba?lad?.

'?BRA OYLAMASI OLMASIN' S?ZLER? YEN? B?R KAVGAYI DO?URDU

Ya?anan gerilimin ard?ndan konu?mac?lar devam etti. Bu s?rada konu?ma yapan Hayri Kozak, k?rs?sen ibra oylamas? olmas?n teklifini yapt?. Buna tepki g?steren ?yelerden Arif ?al?ko?lu ibra oylamas? yap?lacak diyerek ??k??t?. Ona tepki g?steren Mesut G?m??ta? isimli bir ?yeyle ?al?ko?lu aras?nda tart??ma ya?and?. Bir s?re ba?r??malar devam etti ve araya girenler olay? yat??t?rmaya ?al??t?. Salonda gerginli?in artt???n? g?ren ba?kan Mustafa Cengiz k?rs?ye ??kt? ve ?Burada iki taraf var? dedi. Bu s?zler daha ?ok tepkiye neden oldu ve ?Tek taraf var o da G.Saray? s?zleri salonda yank?land?. Yanl?? bir c?mle kurdu?unu d???nen Cengiz hemen durumu toparlad? ve ?Dosta d??mana rezil olmayal?m. Herkes G.Sarayl?l??a yak???r ?ekilde davrans?n. Hepimiz G.Saray i?in burday?z? ifadeleriyle alk?? ald?.

MUSTAFA CENG?Z'DEN UYARI

Di?er kul?p ?yeleri, tart??an ?yeleri sakinle?tirmeye ?al???rken, kul?p ba?kan? Mustafa Cengiz k?rs?ye ??karak uyar?da bulundu.
                      Cengiz, ?yelere hitaben yapt??? konu?mada, "L?tfen arkada?lar hepimiz Galatasarayl?y?z. Eski ya da yeni y?netime k?zg?n olabilirsiniz, vakar?n?z? ve efendili?inizi Galatasaray'a yak???r ?ekilde muhafaza edin. Buras? T?rkiye'nin bat?ya a??lan penceresi, kavgan?n, fiziki m?dahalenin yeri de?il. Bu bize yak??maz. Be?enmeseniz de l?tfen sakin olun. Hepimiz birbirimizin karde?iyiz. Kontrols?z ?fke kaos yarat?r, bizi birbirimize d???r?r, hedefimizden sapt?r?r. L?tfen birbirinize sayg?l? olun, bizi dosta d??mana mahcup etmeyin." ifadelerini kulland?.

Yorum Yap

Ne zaman ceza gelicek ne zaman! Sabr?m kalmad? !

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Gaysaray Kul?b?'n?n y?ll?k ola?an mali genel kurulunda, eski ba?kan Dursun ?zbek y?netiminin 2017 y?l? faaliyetleri, mali ve idari y?nden ibra edildi.

L?tfi K?rdar Kongre Merkezi Anadolu Auditorium Toplant? Salonu'nda ger?ekle?tirilen mali genel kurulda, 22 Ocak 2018 tarihindeki ola?an?st? se?imli genel kurul toplant?s?nda ba?kanl?k koltu?unu Mustafa Cengiz'e kapt?ran Dursun ?zbek y?netiminin faaliyetleri ibraya sunuldu.
                          Hesap d?neminin 1 Ocak-31 Aral?k 2017 tarihlerini kapsamas? nedeniyle Dursun ?zbek y?netiminin faaliyetleri mali genel kurula konu oldu. Eski ba?kan ?zbek ve y?netiminin hem mali hem de idari y?nden ibras?, ayr? ayr? oy ?oklu?uyla ?yeler taraf?ndan kabul edildi.
                          Genel kurulda son oylama ise denetleme kurulu i?in yap?ld? ve bundan da ibra karar? ??kt?.
                          Oylama sonras? k?rs?ye gelen Dursun ?zbek, ?yelere te?ekk?r etti.
                          Yorucu ve g?zel bir genel kurul oldu?unu belirten ?zbek, ?Her ?ey a??k a??k tart???ld?. Duygusal yo?unluk nedeniyle baz? konular? atlad?m. Genel kurulun y?zde 75 konusu bu unuttu?um konular ?zerine oldu. Heyecan?mdan unuttum. Ke?ke unutmasayd?m. Y?netime mektup g?nderdim. ?ok konu?uluyor. ?stedim ama ?n?me kadar geldi. Y?netim bizim Galatasaray?a verdi?imiz otel hizmetleri ?ok konu?uluyor. S?f?rlans?n kimse de konu?mas?n. Otel hizmetlerinden ben g?n?lden yap?yorum. B?yle bir ?eyi nas?l kabul ederim. Y?netim kurulu gelsin tam anlatas?n. Galatasaray Spor Kul?b??nden ?zbek Truzim?in bir kuru? alaca?? yoktur. Kasa kolayl?klar? yapt?k. Yasa olarak yapmak zorunday?z. Ard?ndan ba??? makbuzunu kesiyoruz. Bir k?sm?n? ?dedik. Benim yapt???m hizmetlerin esas? bu. Bu tart??malar? keselim. Bir ba?kana yak???r m?? ? diye konu?tu.

??erefimle ve aln?m?n ak?yla bu hizmeti verdim?

Gaysaray Spor Kul?b??ne 2.5 sene ba?kan, 7 ay da ba?kan yard?mc?l???n? hizmeti verdi?ini s?yleyen Dursun ?zbek, ??erefimle ve aln?m?n ak?yla bu hizmeti verdim. Dolay?s?yla baz? de?erlerim var ki ?ok ?nde gelir. Galatasaray sevgisi benim ve ailem i?in ?ok ?nde gelir. Galatasarayl? olarak Galatasaray?a hi?bir zaman h?yanet i?inde olmad?m ama hata yapm?? olabilirim. Ben size haklar?m? helal ediyorum. Siz de bana haklar?n?z? helal edin? ?eklinde konu?tu.
                          Dursun ?zbek, mali ve idari olarak ibra edildikten sonra tekrar k?rs?ye ??karak,

?Sizlere ?ok te?ekk?r ediyorum. Ya?as?n Gaysaray? dedi.

Yorum Yap

Gaysaray Genel Kurulu'nde s?z alan kul?p ?yesi Fatih Altayl?, bir ?nceki ba?kan Dursun ?zbek'e sert ele?tiriler y?neltti.

Dursun ?zbek'in kul?be fatura kesti?ini kaydeden Altayl?, ?unlar? ifade etti:

"Bir Gaysaray Spor Kul?b? Ba?kan?, g?rev yapt??? kul?be fatura keser mi? B?yle bir ?ey m?mk?n olabilir mi? Galatasaray bu kasa kolayl???n? yaparken buraya gelerek ben kasa kolayl??? yap?yorum ama sizden faiz al?r?m dedi mi? Demedi! Dursun ?zbek, Galatasaray'a kar?? banka olmu?. Bize Florya'dan 120-130 milyon TL para gelecek. Bunlar evet h?rs?zl?k de?il ama hata, hata, hata... Bedelini Galatasaray ?d?yor. ?imdi ben birini vursam da ?l?yor, ?arpsam da ?l?yor. Yanl?? i? yapan?n bir daha bu i?i yapmamas? laz?m."

"Bunun ad? tefeciliktir"

Altay, ?zbek'i tefecilikle su?layarak, "Dursun ?zbek, kasa kolayl??? yapmam?? ki faizli kredi vermi?. "Mustafa ba?kan, 'Temlikleri kald?r?n' dedi?inde Dursun ba?kan, 'Bankalar kald?r?yor mu?' dedi. O da dedi ki, 'Sen banka m?s?n?'. Buna herkes ?ahit. Bu su?tur, bunun bankac?l?ktaki ad? tefeciliktir. Bundan acilen vazge?mesi laz?m. Yoksa ba?? belaya girer. Ben ispiyon etmem, k?r? k?r?ne birini desteklemiyorum." dedi.
                            Altayl?, kendisine sert ?ekilde tepki g?steren baz? ?yelere, "Yar?n Trabzonspor'la oynayaca??z sesinizi ma?a saklay?n. Ger?i ma?a geleniniz de yok" ifadelerini kulland?.

Altayl? sen nas?l bir krals?n ?!1!11

Yorum Yap

Bunlar b?yle ?ok kar??t??? sezonlarda genelde ?ampiyon oluyorlar sa?ma sapan..

Yorum Yap

Ananin .... gassarayyy..... hepiniz bilmemne cocygusunuz

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X