Konu: Nefretimsin Gs

uefa bunlara acımaz. bugun gorusme var ceza ne zaman acıklanıyo bılgısı olan varmı??

ulan nevzat dındar tam bı amıgosun. avrupadan men ve transfer yasagı soz konusu degılmıs. ne cezası verıcekler o zaman.. hıyara bak.. ulan tesıslerde kırmızı etlı menu yok hepsı tavuk..

Galatasaray'ın sattığın kadar alabilirsin anlaşması yoktu muhtemelen verilecek ceza o olacak fb ve bizim gibi satmadan adam alamayacaklar tabi bizim bu yaz bitiyor onların daha yeni başlıyor bu büyük avantaj bizim için

Sabahtan beri sabırla bekliyorum, 1 sene men + transfer yasağı falan tadında bir ceza şampiyonluk motivasyonlarını da yarı yarıya azaltır, vurduğun gol olsun UEFA!

1 sene men gelse 3.bile bitirsek ligi CL ye gideriz. inşallah en az 1 yıl men alırlar, transfer yasağı da kaymağı olur

31 martta belli olcak cezaları. Ne ceza alırlarsa alsınlar seneye için işlerini zorlaştıracağı kesin.

Alıntı Ozgur Karaarslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulan nevzat dındar tam bı amıgosun. avrupadan men ve transfer yasagı soz konusu degılmıs. ne cezası verıcekler o zaman.. hıyara bak.. ulan tesıslerde kırmızı etlı menu yok hepsı tavuk..
    o adama öyle bir uyuz oluyorum ki anlatamam,bi ara a sporda çıkıyordu hazımsızın biri.

Baskanlari simdi konustu.Konusmasindan korkmus gibi gordum

İnşallah inşallah...
    Bunlar kendilerine bağladılar hortumu kendilerine bağladılar.

Bunlar ceza alacak mı? Ayrıntılı bilgi sahibi olan varsa aydınlatsa bizi.

Alıntı Kursat Temizyurek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlar ceza alacak mı? Ayrıntılı bilgi sahibi olan varsa aydınlatsa bizi.
    Ceza alacakları başkanlarının konuşmasından bile belli, tek soru ne ceza alacakları

edit