Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Terim i?in y?netim i?inde b?y?k anla?mazl??a d??t?ler gibi g?z?k?yor ki i? erken se?ime kadar gitmi?.Dursun kazan?rsa Terim gelmez ama bu kadar k?sa s?rede Dursuna iyi bir rakip ??kar m? bilmiyorum

Yorum Yap

En ?ok Dursun ba?kan giderse ?z?l?r?m.

LG-D855 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Beter olun o.....nun ?ocuklar?...

ulan ne nefret ediyorum sizden, tarif edemem.. fener nefreti hava civa kal?r.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali G?ne? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Terim i?in y?netim i?inde b?y?k anla?mazl??a d??t?ler gibi g?z?k?yor ki i? erken se?ime kadar gitmi?.Dursun kazan?rsa Terim gelmez ama bu kadar k?sa s?rede Dursuna iyi bir rakip ??kar m? bilmiyorum
          Bence terimi getirmek i?in erken se?ime gidiyor 😁

Yorum Yap

Terim ba?kanl??a aday olacak diyorlar

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ke?ke Terim gelse .. Adam federasyonla mahkemelik kesinlikle ?nceki gibi hakem ve federasyon ?zerinde etkisi olamayacakt?r.. Zaten ?ok k?t? taktisyen yabanc? a??rl?kl? kadroda ba?ar?l? olmas? m?mk?n de?il...

Yorum Yap

ben Dursun ?zbek Terimi istemiyor san?yordum ama Dursun istiyormu? san?r?m.
                ?ok ak?ll?ca bir karar vermi? Dursun ?zbek,erken se?im ile 1 ayda iyi bir aday ??kmas? ?ok zor,se?im ?ncesi Terimi a??klar tek aday girer ve se?imi kazan?r e?er se?im yaza kalsayd? sezon sonu gelecek bir ba?ar?s?zl?k ile se?imi kazanamazd? Dursun

Yorum Yap

Eskiden biz b?yle k?r?lgand?k. Adamlar ligin zirvesinde ama g?ren der ki k?me d??ecekler

2 k?t? sonuca b?yle da??lmalar? normal de?il..

Yorum Yap

B?lent UYGUN hocam gerek teknik bilgisi gerekse de karakteri ile son derece yak???r.

Yorum Yap

Top?usu, antren?r?, taraftar?, y?netimi, camias? her?eyleri bitik durumda.

Beter olsun ?aibeciler, ?ikeciler, fet?n?n ?ocuklar?. Beter olun.

Yorum Yap

ayhan da gitti mi?

Yorum Yap

Aslı Mehmet Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ayhan da gitti mi?
                          Evet Tudor'un butun yardimcilari da gonderilmis..

Yorum Yap

Terim kendini dursun'a secim kozu yaptirir mi? adam kendisi baskanlik planlari yaptigini soylemisti zaten. Dursun bu olayi bahane edip sampiyonluktan kopmadan koltugunu saglama almak istiyor sadece. Umarim terim gelir.. ama gelecegini hic sanmiyorum.

Yorum Yap

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

+1 Yaz benide dostum!!

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Fatih Bas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

+1 Yaz benide dostum!!

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi
                                Oraya +1 daha yazman?z? rica edece?im.[emoji3]

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X