Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yahu Tudor gelse ne olacak sanki b?rak?n getirsinler. Bilic, Vitor Perreira, Tudor vs. bu oyun tarz?ndaki teknik direkt?rlerin bizim ligde ?ampiyon olma ihtimali yok. Sezon sonu yine Terim'e yalvar?rlar gel bizi seneye ?ampiyon yap diye.

Yorum Yap

Yabanc? de?il mi bir nane olmaz. Feri?tah? gelsin.

Yorum Yap

Aslı Levent.Sahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        B?yle bir ahlaks?zl??a giri?tiler ama tepkilerden dolay? bence geri ad?m atmak zorunda kalacaklar
        Banada oyle geliyor

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

bunlar?n arazileriyle alakal? durumlar var. bilgisi olan anlatabilir mi?
          arazilere proje mi yap?lacakm???

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Levent.Sahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            B?yle bir ahlaks?zl??a giri?tiler ama tepkilerden dolay? bence geri ad?m atmak zorunda kalacaklar
            Banada oyle geliyor

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
            Bunlar kasarligin kitabini yazar sana. Ole tepkiden falan cekinmezler.

Yorum Yap

Aslı Sinan ?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              SON DAK?KA - Igor Tudor, Karab?kspor'un ba??nda idmana ??kt?.
              bu nedir ya. ?imdi de dursun ?zbek a?l?yor
              Galatasaray, Igor Tudor'u yar?n resmen g?reve getirecek ve saat 18:00'da yap?lacak olan Galatasaray antrenman?nda yer alacak. (beIN Sports)

Yorum Yap

Adam?n fesih bedeli varm??. Burda ben bi s?k?nt? g?remiyorum. Karab?k ba?kan? neyi ?ikayet edecek?

Yorum Yap

Gs mi geri ad?m atacak ? Ba?ar? i?in her t?rl? rezilligi yap?p ?rtbas edecek bir camiadan bahsediyoruz.igor s?zle?mesini tek tarafl? sonland?racak sonra da gs ile anlasacak.Biz nas?l ki bilic geldi?inde heyecan yapt?k gs taraftari da fatih terim, hasan sas, hagi gibi isimlerden bunalmisti ?imdi gen? ve h?rsl? bi adamla havaya girecekler sonu nas?l olacak bence tart??maya a??k.Bizim i?in k?t? olan ?ey derbinin biraz daha zor hale gelmesi oldu.

Yorum Yap

Aslı Mahmut Zabit Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Adam?n fesih bedeli varm??. Burda ben bi s?k?nt? g?remiyorum. Karab?k ba?kan? neyi ?ikayet edecek?
                    Fesih bedelini Karab?k e?er memnuniyetsizlik olursa diye koymu? yani transfer durumu i?in de?il yani acemilik etmi?ler yinede GS nin yapt??? h?rs?zl?kt?r

Yorum Yap

?ok b?y?k or?unsun gaysaray.

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Haftaya yenilirsek b?y?k makara oluruz.
                        Neden makara olal?m ki? Derbi ma?larda zay?f g??l? farketmez ma? her zaman ortadad?r
                        Ayn? teknik direkt?r?n farkl? tak?mlar?na 2 haftada 2 kez yenilme durumundan bahsediyor galiba.

Yorum Yap

150bin euroyu ver adam? al olay? de?il bu. Karab?kspor ba?kan?n?n haberi yok adam?n anlastigindan. Ne gs y?netimi ne tudor Karabukspora bilgi vermeden i? ?evirmi?. Etik olmayan bu. En az?ndan tudor ??ksa dese ben bu f?rsat? kaciramam gitmek istiyorum diye baskan zaten tutamaz. Kendi soyledi adam zincire mi vuracagiz diye. Adamcagiz yurtdisindayken anthony seric geliyor istanbula tudor ad?na gs ile anla??yor. Kimsenin haberi yok. Ba?kan medyadan ??reniyor. Etik de?il dedikleri bu. H?rs?z camia diye bo?una demiyoruz.

Yorum Yap

i?in i?inde gs olunca bu tarz ?eylere ?a??rmamak laz?m.
                            ?ahsen normal kar??lad?m.

Yorum Yap

Dursun ?zbek Demir?ren stili i?ler yap?yor.Taraftar?n gaz?n? alma i?lemleri.Resmen taraftar Tudor u istedi diye getirdiler.Riekering de zaten taraftar?n sempatisi nedeniyle sezona devam edebilmi?ti.Bu adamlar nas?l holdingleri y?netiyolar merak ediyorum.

Yorum Yap

Bolunme falan olmaz onlarda. Bence gs adina sasirtici bir sey yok ama Tudor'un karakterli biri oldugunu dusunuyordum onda yanilmisim.

Bu bolunme ve Sneijder muhabbetinden bir sey cikmaz. Tudor tutmayabilir o ayri mesele. Yine de bizim mactan once hoca degisikligine gitmeleri iyi olmadi. Riekerink'le en kotu beraberlik garantiydi.

Tudor'un simdi gitmesinin tek iyi tarafi adamin kendine guvenmediginin ortaya cikmasi oldu. Normalde bu karaktersizlikle basarili olmasi imkansiz ama isin icine gs girince isler degisiyor. Onlarda basari icin karaktersizlik sart zira.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X