Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bunlarinki bi tik ustte 3 kupa varsa biz intertotoyu aldik bunlarinki uefa gibi dusun

SM-N9000Q cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Burak Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      bunlarinki bi tik ustte 3 kupa varsa biz intertotoyu aldik bunlarinki uefa gibi dusun

SM-N9000Q cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

tenekeymi? o zaman bizdeki

Yorum Yap

Bu ?erefsiz camian?n ne kadar ?erefsiz oldu?unu d?n bir kez daha g?rm?? olduk.Esasen herkesin Gs yatacak kolay ma? olacak gibi alg?lar?na zaten inanm?yordum nitekim it gibi oynad?lar ma?ta.

Asl?nda Fenerbah?e ve Galatasaray? Amerikayla ?ngiltereye benzetirim.Esas?nda d??man olan bu iki ?lke kendi menfaatlerine gelince birbirlerini koruma i?erisinde olmu?lard?r.B?y?k pastay? biz yiyelim ba?kas? yemesin hesab?.

Be?ikta?'?n g??lenmeye ba?lad??? 100.y?ldan sonraki yap?lan bir operasyonla ba?lam??t?r her ?ey bu seneden sonra bu sar???n karde?ler hep birbirlerine arka ??km??t?r.Tabii ki kendileri rekabet i?erisinde ama birisi o sene k?t? oldu?u yar?? d??? kald??? zaman di?eri bir di?erini kimsenin fark?nda olmadan kollam??t?r.

Bi sene Bursa ?ampiyon olmu?tur do?rudur o da Gs camias?n?n Bursa'n?n her sene yar??ta olmayaca??n? bildi?i i?indir.Buradaki temel gaye pastan?n daha fazla par?aya b?l?nmemesidir.??te bu y?zden Be?ikta? ?ampiyonluklar? ?ok de?erlidir bu ?lkede.

Yorum Yap

Aslı Metin Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bo?lamay?n bu ne?eli topi?i. An itibariyle puan fark? 24.
          Sezon sonu ??yle bir minimum 35 puan koyal?m da ge?en senelerde nas?l ?i?irildi?inizi ve devlet erkan?nda bile kolland???n?z? idrak edip bizim nas?l harcand???m?z? anlay?n.
          Fb'ye yenilmeyin, sonra beter olmaya devam edin El Bileklikos.
          ??yle bir?ey ?ng?r?yorum: En az bir 10 sene ac? ?ekeceksiniz ve biz do?ru bir y?netim ve ak?ll? kadro planlamas? ile 2030'a kadar sizinle ?ampiyonluklar?m?z? e?itleyece?iz.
          Seneye Muslera ve Sne?jder'? satsan?z bile Cenk G?nen'li, Semih Kaya'l?, Tar?k ?amdal'l?, Umut Bulut'lu El Galacticos kadronuzla ?ampiyonlu?a oynars?n?z ??nk? siz Galatasarays?n?z siz bitti demeden bitmez aga. Hep arkam?za bakaca??z b?y?k! Mustafa'n?n dedi?i gibi, korkuyoruz, ???yoruz Denizli Riyiz
          Ben size demistim 35 puan fark koyacagiz diye, 37'ye bile cikabilir El Bileklikos taraftari!

Bir sonraki mac icerde Sabri Riyiziniz gaza getirmeye devam etsin, a.k. yosmalari sizi!

Yorum Yap

hagi t?rkiyeye yeniden d?nebilirim demi?. hadi be hagi yap bi g?zellik bunlar daha en dibi g?rmedi

Yorum Yap

Herifler fener sampiyon olsun diye ugrasti resmen.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Ne ge?irdik lan size bilezik gibi aya?a kalkamayin surum surum surunun insallah ...

Yorum Yap

Bunlar?n sonu liverpool gibi olacak

25 y?l ?ampiyonluk falan g?remeyecekler

Bize de bir Ferguson modeli laz?m... 10 da 8 falan

Yorum Yap

Yosmalar in?allah ilk be?e giremeyecek ve fener kupada bunlar? hoplat?cak. ?ki kere ?ampiyon olmu?uz gibi sevinirim vallahi.
                    Kadrolar? ya?l?, be? paralar? yok sixteen sene bellerini d?zeltemezler. Allah'?n sopas? varm??!

Yorum Yap

Kupay? da alamaz in?aallah bu yosmalar da avrupa cezas? 2 y?la ??kar. S?r?m s?r?m s?r?ns?nler, beter olsunlar..

Yorum Yap

?imdi s?r?n?n i?te beyo?lu yosmalar?! Kupay? da kaybedin, 2 sene gidemeyin lan Avrupa'ya!

Yorum Yap

1996 dan itibaren tam 20 y?ld?r futbolu kirleten pislikler bunlar

Yorum Yap

Aslı Kemal Erce Avaroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

96 m? abi yoksa 86 m?

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

96 m? abi yoksa 86 m?
                              senin dedi?in 14 y?l sonra gelen pis ?ampiyonluklar?.

O zamanlar da yabanc? oyuncu s?n?r?n? delmek i?in 1 haftada T?rk lisans? falan ??kart?lan y?llard? yanl?? hat?rlam?yorsam.Duydum ama 6 ya??nda muhakeme edemezsin baz? ?eyleri. Malatya ma?? arabalar , doping i?nelerei , medyada bile aleni konu?ulan paralar . Duyduk sonradan da okuduk ama ya? itibariyle tam alg?layamad?k.

Ben daha net hat?rlad???m i?in Rasim hocan?n ala?a?? edilerek terime ?lke kaynaklar?n?n a??ld??? y?llardan ba?latt?m.

Avrupada ma?lar? var diye ma?lar? ertelenen , devlet daielerinde gs nin ma?? var diye saat 15 30 da i??ilere izin verilen y?llardan ba?lad?m.

Zalattan ankarag?c? ma??ndan , eski?ehir ma??ndan senin dedi?in senelerden de ba?latabilirsin tabii.

Ben Terim , Rasim hoca d?nemini net hat?rlad???m i?in o tarihi baz ald?m .Daha eskiler benden 8-10 ya? b?y?kler de ?ok net 86 y? anlatabilirler..

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

96 m? abi yoksa 86 m?
                                senin dedi?in 14 y?l sonra gelen pis ?ampiyonluklar?.

O zamanlar da yabanc? oyuncu s?n?r?n? delmek i?in 1 haftada T?rk lisans? falan ??kart?lan y?llard? yanl?? hat?rlam?yorsam.Duydum ama 6 ya??nda muhakeme edemezsin baz? ?eyleri. Malatya ma?? arabalar , doping i?nelerei , medyada bile aleni konu?ulan paralar . Duyduk sonradan da okuduk ama ya? itibariyle tam alg?layamad?k.

Ben daha net hat?rlad???m i?in Rasim hocan?n ala?a?? edilerek terime ?lke kaynaklar?n?n a??ld??? y?llardan ba?latt?m.

Avrupada ma?lar? var diye ma?lar? ertelenen , devlet daielerinde gs nin ma?? var diye saat 15 30 da i??ilere izin verilen y?llardan ba?lad?m.

Zalattan ankarag?c? ma??ndan , eski?ehir ma??ndan senin dedi?in senelerden de ba?latabilirsin tabii.

Ben Terim , Rasim hoca d?nemini net hat?rlad???m i?in o tarihi baz ald?m .Daha eskiler benden 8-10 ya? b?y?kler de ?ok net 86 y? anlatabilirler..

?ok do?ru s?yl?yorsun abi. Zaten biz de b?y?klerimizden duyduklar?m?z, okuduklar?m?z, izlediklerimiz ile yap?yoruz bu ??kar?mlar?. Bunlar en az 30 y?ld?r b?yle ?erefsiz bir camia.
                                Daha ?nce de s?ylemi?tim. Camiam?z ?ok k?r?lma an? ya?ad?. Bunlardan biri de o Rasim Karal? sezondur. O sene bizim ?ampiyon olmam?z? engellemeseler bug?n her ?ey ?ok farkl?yd?; ama ?ok ??k?r 20 sene sonra hepsinin ac?s?n? ??karma ?ans?m?z var bu ?ampiyonlukla. Do?ru hamleler ile tek hedefimiz lige ambargo koymak olmal? art?k..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X