Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Nefretimsin Gs

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Valla bizden ?nce kendileri i?in oynamak zorundalar, fenere kaybederlerse ligin geri kalan? cehennem olur, tek ama?lar? bu ma?? kazanmak oldu ligde, bu nedenle futbolcular epey as?lacakt?r ama g?c? yetecek mi g?rece?iz.

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ok , cimbom , sald?r , let's go! , oleeeheheheey oleeeehhehehey..

b?yle miydi lan bunlar?n tezarruhatlar?

bide bu var
      https://www.youtube.com/watch?v=JoBVmnNoml0

Yorum Yap

Hi? umudum yok bu beyo?lu yosmalar?ndan. Berabere kals?nlar, ben raz?y?m.

Yorum Yap

Su igrenc videolari paylastiniz.

Kendi kendime is yerinde ooo ooo ooo sensin sampion falan diyorum surekli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Yosmalar?n ?ampiyonlu?una 1'e 1057.69 veriyor ahahahaha

Ben sembolik olarak 1 tl oynamay? uygun g?rd?m. Belki de oynamamal?yd?m

Yorum Yap

Aslı ?etin Karademiro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Yosmalar?n ?ampiyonlu?una 1'e 1057.69 veriyor ahahahaha

Ben sembolik olarak 1 tl oynamay? uygun g?rd?m. Belki de oynamamal?yd?m
              ?ddaa ?ampiyonluk oranlar? g?ncellendi..
              Be?ikta? (1,65)
              Fenerbah?e (1,70)

Yorum Yap

AD? Atat?rk Kongre Merkezi?nde ger?ekle?en panelde konu?an Y?lmaz Vural, kendisini T?rkiye?ye eski Galatasarayl? y?netici Ergun G?rsoy?un getirdi?ini belirterek, ?Kariyerime 1986-1987 sezonunda Malatyaspor?da ba?lad?m. O sezon Be?ikta??? yendik, Galatasaray 14 y?l sonra ?ampiyon oldu. Bu ?ekilde de Ergun a?abeyime minnet borcumu ?demi? oldum? dedi.

Vay arkada?..

Yorum Yap

Kendi pislik tarihini unutup atar gider yapmak sana yak???r.Siyasilerin deste?iyle milletin vergisiyle stat yapt?rd?n , o stadin parasiyla oyuncu aldin. Yetmedi siyasilerin kap?s?ndan ayr?lmad?n . Bu ald???n "ittirme" ?ampiyonlu?u da yaz?p ba?kana ak?l vermeye kalkm??s?n. Biz , ba?ar?s?z olmam?z? isteyen i? d?? d??manlara inat ?ampiyon olal?m , sen daha da beter ol galatasaray !

Yorum Yap

Bo?lamay?n bu ne?eli topi?i. An itibariyle puan fark? 24.
                    Sezon sonu ??yle bir minimum 35 puan koyal?m da ge?en senelerde nas?l ?i?irildi?inizi ve devlet erkan?nda bile kolland???n?z? idrak edip bizim nas?l harcand???m?z? anlay?n.
                    Fb'ye yenilmeyin, sonra beter olmaya devam edin El Bileklikos.
                    ??yle bir?ey ?ng?r?yorum: En az bir 10 sene ac? ?ekeceksiniz ve biz do?ru bir y?netim ve ak?ll? kadro planlamas? ile 2030'a kadar sizinle ?ampiyonluklar?m?z? e?itleyece?iz.
                    Seneye Muslera ve Sne?jder'? satsan?z bile Cenk G?nen'li, Semih Kaya'l?, Tar?k ?amdal'l?, Umut Bulut'lu El Galacticos kadronuzla ?ampiyonlu?a oynars?n?z ??nk? siz Galatasarays?n?z siz bitti demeden bitmez aga. Hep arkam?za bakaca??z b?y?k! Mustafa'n?n dedi?i gibi, korkuyoruz, ???yoruz Denizli Riyiz

Yorum Yap

gs-fb ma??n?n g?venlik nedeniyle g?nd?z oynanma durumu varm??...san?r?m haftai?i seyirci gelemesin diye...
                      schneider'in de yok oldu?u tarihe ma? koydular...
                      Pe?inen fenere 3 puan versinler de kurtulal?m.
                      Bakal?m gs bu i?e nas?l tepki verecek?

Yorum Yap

Bu basligi oldurmeyin. Daha da beter olun yosmalar)))))

Yorum Yap

K?rk y?lda bir i?e yaray?n ?erefsiz haysiyetsizler.

Yorum Yap

Bug?n 1:0 ?ndeylerlen ma??n sonlar?na do?ru 'koydukmu' tezahurat? yapt?lar sonra son dakika gol? yediler, bunlar? b?yle beter durumda g?rmek ?ok zevkli O komidin pankart? lime lime, aheste aheste ??k?yor...

Yorum Yap

Daha once de dedim, en az berabere kalin, sonra beter olmaya devam edin El Bileclicos...

Yorum Yap

Kupayi Konya veya Fenerbahce alirsa ligi 5. sirada bitiren mi gidiyor Avrupa Ligine?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X