Konu: Nefretimsin Gs

Bnm bildigim bugun bunlar savunma veriyorlar.
    Uefa dinleyip sonra karar aciklayacak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ekşideki yorumlara yarıldım yalnız...

iyi bohçacı kadın gibi bohça açmamışlar uefa masasına

-abe çok güzel bilekliklerimiz var, janjanlı hemi de

.................................................. ....................

nereden nereye dedirtmistir.

(bkz: ama bizim uefa kupamiz var) olmus sana (bkz: ama bizim bilekligimiz var)

.................................................. .......................................

bu savunmaya gs 5+5 yıl ceza almazsa öpün başınıza koyun. ben özellikle almanların bileklikleri gördüklerindeki yüz ifadelerini çok merak ettim.

.................................................. .......................................

uefa da bilekleriyle cevap verebilir

ahah bileklikli savunma nedir basiretsiz herifler

Alıntı Ekrem Bozbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekşideki yorumlara yarıldım yalnız...

iyi bohçacı kadın gibi bohça açmamışlar uefa masasına

-abe çok güzel bilekliklerimiz var, janjanlı hemi de

.................................................. ....................

nereden nereye dedirtmistir.

(bkz: ama bizim uefa kupamiz var) olmus sana (bkz: ama bizim bilekligimiz var)

bu savunmaya gs 5+5 yıl ceza almazsa öpün başınıza koyun. ben özellikle almanların bileklikleri gördüklerindeki yüz ifadelerini çok merak ettim.

uefa da bilekleriyle cevap verebilir

bilekleri güzelce yağladıktan sonra cevap verecekler herhalde

Bakın bunlar ceza alması gerekirken yine illegal olarak işi halledecekler ceza almayacaklar. Ünal Aysal'ın sözleri bile yeterli aslında, masa başı şikesi diye bir şey var, bu adamlar ceza almazsa bu şikedir, avrupaya giderek gelirlerini arttıracaklar, transfer yapacaklar vs. Yine de hatırlatalım Ünal Başgan'larının sözünü " tanıdıklarımız var, yardım talep ederlerse araya girerim"

1 milyon bileklik sattık diyor bu mallar 10 milyon kazanıldı diyorlar. Bi tane kişinin kolunda görmedim ne ayak bunlar

tek isteğim şu cinconlulara komidin pankartına çok güzel bir şeklde cevap vermek ceza aldıkları gün

Avrupadan men yemesinler, transfer yasağı alsınlar git gide daha kötü olurlar hem.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu gaylerle italyanlar arasında husumetmi var...ne diye olay çıkarıyor bunlar, bıçaklanma felan varmış

beter olun otoban kenarı stadı çocukları

hamit'in parası çıkmış mı bileklikten?

Europe fatihiymiş !

Benfica galibiyetinden başka galibiyetleri yok 2 senedir Avrupa'da.Geçen yıl 6 maç 5 mağlubiyet 1 beraberlik, bu sene 8 maç 1 galibiyet 4 mağlubiyet 3 beraberlik ve bu takımların içinde Astana,Anderlecht,Lazio gibi Avrupa'nın sıradan ekipleri var.Hadi Atletico'yu falan sayma.

Beter olun komidin çocukları !

ahahahaha bu ne lan google da galatasaray diye yazınca çıkıyo

Alıntı Serhat Denk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahahahaha bu ne lan google da galatasaray diye yazınca çıkıyo
    sakdjskaj bende baktım harbi çıkıyor jashdjsasdjj