Konu: Nefretimsin Gs

Ben hakemin yerinde olsan Umut hakkında sahtekarlıktan dava açardım. Ekmeğinle oynadın lan gencecik adamın...

Anadolu taraftarını şimdi görelim, Umut her gittiği stadda protesto edilecek mi bakalım

Yer
    Çekoslovakyalılaştıramadıklarınızdan Kasabası
    Alıntı Engin Cetinalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anadolu taraftarını şimdi görelim, Umut her gittiği stadda protesto edilecek mi bakalım
    bir hırsız gitti bir hırsız geldi.

Alıntı Engin Cetinalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Serhat Denk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Bekir Koray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevindirici olan kısım eskiden olduğu gibi yeni nesilin de gerçek şaibenin kim olduğunu anlaması oldu. bir ara millet fb ye takıktı o dönemler bizim gibi kısmen daha eski olanlar ısrarla gerçek düşmanımızı karıştırmayın diyorduk ama inandıramıyorduk neyse ki artık hepimiz gerçeği gördük..
    Beşiktaşın Beşiktaşlıdan başka dostu yok alayına trivela forza Beşiktaş
    İyi de Gs'nin ne olduğunu zaten biliyoruz. Son dönemlerde özellikle son 10 senede fenerin yaptıklarını gözardı mı edelim. Millet takık diyorsun da kendi kendimize takmıyoruz herhalde. Gs neyse fener de onun 2 katıdır.
    Abi ikiside aynı ... ama gs fenerden çok daha pislik bir camiadır, sen daha iyi bilirsin o zamanlar, ne dolaplar çevirdiklerini. Daha dün bile örneğini gördük, futbolcuları ayrı, taraftarları ayrı pislik. Dünyada hangi takım taraftarı rakip 7 kişi kalmışken top çevrildiğinde oley diye tempo tutar ya? Bu kadar adiler işte...

Umut bizim gs ile oynadığımız burak ın hırsızlık yaptığı bülent yıldırım ın yönettiği maçta pozisyon için penaltıydı gibisinden bişiler demişti karaktersiz işte.

Arenada ilk galibiyetimizi alacağız bu sezon. Beter olun.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Galatasaray isminin bulunduğu her yerde ;

Şaibe , Şike , Karaktersizlik mevcuttur.

Ne Ts maçında yaşananlara şaşırdım , Ne de geçmişte yaşananlara.

Tarihten silindiğiniz gün Kurban keseceğim + Küfür serbest topiğini iple çekiyorum!

İnşallah Avrupa yasağı değil de transfer yasağı gelir bunlar kaleciyle sneijder İ satarsa seneye düşebilirler şaka değil

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dursun Özbek : UEFA'ya kolumuzdaki bileklikleri gösterdik ahahahahahahahsj beter olun ulan UEFA'da para komidinin üstünde demiş

Bu bilezikçilerin cezası ne zaman belli olacak. Şubat bitiyor.

bilekliklerimizi gösterdik demiş yaa

2 yıl alsalar keşke ceza.

Birde transfer yasağı gelse ohhh tadından yenmez.

Ceza bugün mü açıklanacak. Sadece savunma mı veriyorlar bugün.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bilezikçilerin cezası ne zaman belli olacak. Şubat bitiyor.
    Mart diye biliyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk