Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Mu?la Bodrum'da Kan ?htiyac? Dahilinde...

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mu?la Bodrum'da Kan ?htiyac? Dahilinde...

Arkada?lar selam,

Mu?la Bodrum'da ya?ayan biri olarak bu b?lgelerde kan ihtiyac? olursa kan vermeye haz?r?m.Ben kay?tl? bir don?r?m L?sev'e kay?tl?y?m.Daha ?nce ?stanbul'da d?zenli kan veriyordum,trombosit veriyordum.?ar??'n?n sosyal duyarl?l???n?n y?ksek oldu?unu bildi?im i?in bir Fenerbah?eli karde?iniz olarak sitenize ?ye oldum,sa?olsunlar a??k a??k yazd???mda kabul de ettiler.B?yle durumlarda insanl???n rengi olmaz,?nce insan,sonra renk ve rekabet.AB rh+ kan grubunday?m.Bilgilerinize arz eder,sa?l?kl? g?nler dilerim.

Burak P?narba??

Valla Burak bey bravo... duyarl?l???niz harika.. ne mutlu.

Bir?eyi gercekten merak ediyorum hazir buradayken do?rudan sorayim(bir?ok fenerliye sorup di?e dokunur yan?t alamadim).. sosyal sorumluluk projelerinde bize baya destek oluyosunuz.. her seferinde ba?ka ba?ka fenerbahceli insanlar destek oluyo. Neden kendi taraftar grubunuzda ?rg?tlenip birlesemiyorsunuz? ??nk? potansiyel var ama kendi arkadaslarim da dahil fenerbahce taraftar grubunu bu tip organizasyonlarda hep m?nferit destek?i olarak g?zlemliyorum.
    Bir di?er sorum ise: Forza kan bankasi yada ziyaretcilerin g?rd??? basliklar disindaki ba?l?klar? goruyomusunuz? Profiliniz s?n?rl? mi de?il mi? Serefbey'e girip ba?l?klar? okuyabiliyomusunuz?

Yer S?YAH , g?k BEYAZ !
    En son düzenleyen Övgü Güvenç; 17-07-2015, 00:35.

Yorum Yap

Ovgu Bey mi Hanim mi diye nasil hitap edecegimi bilemedim kusura bakmayin.35 yillik cok iyi Fenerbahceliyim.Fanatikligim arma,renk,destek ve sevgi bazindadir.Holiganizmden nefret ederim.Onlara taraftar gozuyle bakmam..Hicbir taraftar grubuna,dernege uye degilimve maclara munferit ya da birkac arkadasla giderim.Aidiyet duygum hic olmadi ve sevmem.Carsiyi takip etmek icin uye oldum.?yi olani severim,alkislarim,naiflikten zevk duyarim.?nce espirilere,kizdirmalara acigimdir,hakaret olmadikca.Onu da gelip gecicidir diye bakarim.?nsana insan ise deger veririm.Muhtemelen benim gibi dusunen ve davranan FB'li arkadaslariniz Carsi'yi sosyal sorumluluk anlayislarindan dolayi destekliyor ve alkisliyor.FB taraftari da sosyal sorumluluklarda hassasiyetini gosteriyor ve desteklerde bulunuyor aslinda.Mesela en son Ali ?smail Korkmaz ismini yasatmak icin Ali ?smail Korkmaz Ormanligini actilar.Belki okumus veya duymussunuzdur.3 Temmuz ve sonrasinda da maddi ve manevi desteklerde bulundular ve FB dimdik ayakta durdu ve halen durmakta.Baktiginizda bu da bir dayanisma ornegidir.Carsi her kesime hitap ediyor,ve sonuca ulasana kadar mucadele ediyor.Kendilerine karsi gelen herseye karsi durmak icin misyon edindiler kendilerine.Aslinda mucadeleden vazgecemezler.Cunku vazgecerlerse misyonlari biter ve guven duygularini kaybederler.Carsi bu konuda marka oldu.Gezi dendi mi akla Carsi gelir mesela.Gezi'de de Carsi'ya en cok FB taraftarlari destek verdi.Aslinda bu tip durumlarda cok yakiniz birbirimize.FB taraftar gruplari cok fazla.Bazilari rantcidir.Aziz Baskan bu rantcilari yok etmek istediginden kendisine dusman olanlar var.Orn,GFB.Sefa Kalya GFB lideri eski bir Besiktaslidir.Besiktas tribunlerinden afaroz edildigi icin FB'ye gecmistir.Aslinda her takimin tribunlerinde rant var.Rant saglayamayanlar da iste GFB lideri gibi sonradan donebiliyor.Sorunuzdan uzaklastim sanirim.Carsi guzel bir hava yakaladi ve yillardir devam ettiriyor her turlu birlikteligini.FB taraftarlari belki de reklamini iyi yapamiyor ya da sessiz sedasiz yapiyor,duyurmuyor sosyal sorumluluk davranislarini.Belki de bazilarinin tek isim ve marka olmasi degerli.50 yil sonra da bir Carsi var ve denmesi guzel olmaz mi? Nasil hala Baba Hakkilar,Seref Beyler,Lefterler,Canlar,vb..konusuluyor,konusulaca k ve taktir edilecekler.Futbolu seviyor sek bu isimleri de sevecek,taktir edecek ve unutmayacagiz.Diger forumlari da ziyaret edeiliyorum yani acik.Umarim sorunuz cevap verebilmisimdir.Bu arada ABCSpor.com'da yazi yaziyorum.Bu zamana kadar olan yazilarimi ve bundan sonrakileri takip edebilirsiniz.Saygilar sunar,iyi bayramlar dilerim.

Yorum Yap

Soruma yanit aldim. Tesekkurler. Size de iyi bayramlar.

Yer S?YAH , g?k BEYAZ !

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X