Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

West Ham United

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ba?ar?lar hocam helal olsun

Yorum Yap

daha lig ba?lamadan yazm??t?m,bili? kendi tak?m?ndan b?y?klere kar?? her zaman ba?ar?l? sonuclar al?r,fakat kendi seviyesindeki tak?mlara hep kaybeder,beni yan?ltmad?,Be?ikta?'ta fener ve gs hep kaybetti,??nk? bunlar seviyesinde tak?mlard?,bunun bir nedeni var,bili? yar??mac? hoca de?il ??nk? bizden gitmesi ?ok yerinde bir karard?, ??nk? s?radan bir kul?p de?iliz,westham onun ?al??abilece?i bir kul?p kendisine ba?ar?lar dilerim..

Yorum Yap

As?l komik olan, Liverpool, Arsenal ve M.City deplasmanlar?ndan 9 puan alan hocay? bu kadar k???msemeniz.
        Futbol, sonu? odakl? bir oyun. Bilic istedi?ini ald?, tebrik etmek bu kadar m? zor?

Yorum Yap

Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

As?l komik olan, Liverpool, Arsenal ve M.City deplasmanlar?ndan 9 puan alan hocay? bu kadar k???msemeniz.
          Futbol, sonu? odakl? bir oyun. Bilic istedi?ini ald?, tebrik etmek bu kadar m? zor?
          marketing de?eri west-ham'?n 3 kat? olan 480 m euroluk tak?ma kar?? deplasmanda bask?l? oynayarak kazanmal?yd? bilic

Yorum Yap

helal olsun Bili?e ba?ar?y? hakediyor...

Yorum Yap

Gerek hocal???n? gerekse insanl???n? ?ok be?eniyordum.Yenilgiyi kabul etmeyen,kendini k???k g?rmeyen bir hocayd?..Ama ne zamanki Tosun yerine pekyeme?i diretmesi,60 larda Tolgay ? c?karmas? bende derin ??pheler olu?turdu..Demek ki hoca sampiyonlun istemiyor yoksa burda kalabilme ihtimali olurdu..?ampiyonlu?u verdi kendide rahat rahat westhamda suan..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

?uanda avrupada kendi ligindeki performansla en konu?ulan tak?m ve hoca kim?

Bu kadar da bel alt? yapmayal?m.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Burak Gul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Bilic toparlar ve 2 sene sonra tottenham d?zeyine ??kar
                  24 temmuzda da yazd?m hakl? ??kt???ma sevindim
                  Tablo k?t?yken g?vendi?i belirttim

Bilic'i sevmemek i?in hi?bir neden bulam?yorum
                  Maalesef ba?ar?s?zl?kta y?netimin g??s?zl???n?n t?m sorumlusu olarak kolay? se?erek Bilici se?ti sevmeyen taraftarlar
                  Bilic iyi bir hoca oldu?unu H?rvatistandak an?tlam?? Be?ikta?ta ise bu imkanlarla merdivenleri ??km??t?r
                  2 sezon sonrada Tottenham Liverpool gibi tak?mlarda g?rece?iz az kald?

Yorum Yap

Yolun a??k olsun hocam. Bu ?lkeye de bu ?lke insan?na da fazlayd?n.

Yorum Yap

bana ?imdi antep akhisar ma?lar?nda derbilerde nas?l do?rand???m?z? anlatt?rtma. o zaman ?imdi neler diyecektin acaba.

olimpiyatta ersan franco necip stoper hatt?yla , tek sa?bek serdarla iyi bile idare etti.

neyse hemfikir olmak zorunda de?iliz , sen de bu konudan rahats?zsan ba?ka konulara ge?ebilirsin hocam.

Yorum Yap

Ne zaman sorunun Bilic'te olmad???n? idrak ederiz.
                        O zaman bir ?eyleri de?i?tirmek i?in ilk ad?m? atm?? oluruz.

Yorum Yap

Benim g?r???m, ge?en y?l ?enol G?ne? td olsa ?ampiyonduk.

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

bilic'in sistemi kontra atak futboluna dayal?. bu futbolu oynat?nca ba?ar?l? olur ancak Be?ikta? b?y?k tak?m ve orta s?ra tak?m?na kontra atak oynatamazs?n. bu y?zden west ham'da ba?ar?l? olur ancak Be?ikta?'ta olamaz.

Yorum Yap

Tebrikler hocam, Ba?ar?lar diliyorum.

Be?ikta? ve West Ham'?n ligdeki durumlar?, ?lkeleri i?in b?y?kl?kleri aras?nda b?y?k fark var.

Orada b?y?k tak?mlar? yenersin, ?zerinde bask? yok. T?pk? bizde Avrupa Liginde ?ngiliz tak?mlar?na ve haz?rl?k ma??nda Chelsea'ye kar?? kazand???n gibi.

Ama Be?ikta? sana san?r?m 1 numara b?y?k geldi. Ya da Stats?z oynamaktan kaynakland? her ?ey bilemiyorum.

2-0 ? yakalad?ktan sonra gol yeme durumun ve oyunu kansere cevirme durumu da devam ediyor. Bakal?m Lig sonunda g?rece?iz, nereyi ne kadar haketti?ini.

Be?ikta?'? son 5 hafta kala satt???na inanm?yorum, Be?ikta?'? kobay olarak kulland???na da.

Her Teknik adam ?ampiyonluk ya?amak ister ve ?ampiyonluk ya?ayarak veda etmek ister. Yolun a??k olsun

Yorum Yap

adama istedigi transferlerini yaptilar lanzini falan kac ay bagira bagira istedi o transferleri kendi de soyledi besiktasin basinda iken bazi isimleri istedim ama burda gelince transfer ettik cok istedigim oyunculardi diye

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X