Konu: enol Gne'lik Kadro Deil mi?

enol Gne'lik Kadro Deil mi?

Biliin yolu ak olsun. Avrupada baarl, Trkiye Liginde son dzlkteki tkezlemeden dolay Z Raporunda standart bir performans sergiledi. nn-eref Bey Stad ykldktan 2 sezon sonra Beikta halen kendi yeni stadnda oynayamyorsa, 3. olma baarszlnn tm faturas Bilie kesilemez.

Dilerim Bili ve yardmclar daha sakin bir lkenin daha sakin bir takmna gidip daha baarl olurlar.

Fikret Orman ynetimi greve gelirken Yldrm Demirren dnemiyle hesaplaacaz diyerek en bata byk destek almt. Ancak hakiki Sleyman Seba deerleriyle byyenler iin sz senettir. Senedin vadesi geince de dn gece Ankaradaki Beiktallarn tezahratndaki gibi sorulmayan hesabn ihalesi size kalr.

Matan hemen nce BJKTV yayna baladndan beri ilk kez Beikta kalibresine yakan programlarn mimar olan Blent lgen ve ekibinin istifasn duydum. ok can skc nk kulpteki birok sahiden Beiktaa faydal personel gibi onlar da 2015in ilk 5 aynda sadece 1 ay maa alabilmiler. Onlarn maalar da futbolcularn maalar ve alacaklarnn yannda devede kulak bile deil. Eer nmzdeki gnlerde dn gece de grdmz Tolgay gibi uzun yllar Beiktaa ok ey katabilecek oyuncular, bu denmeyen maalar yznden kulpten ayrlrsa Ahmet Nur ebi ve birka iyiniyetli kii hari bu ynetimin vebali en az hesaplaacam deyip hesaplamad bir nceki ynetim kadar byk olur.

Kongredeki hakl eletiriler, kaan ampiyonluk derken Fikret Orman tek areyi Lucescuda aryor. Bu satrlarn yazar belki de memleketteki en byk Luce hayran ancak sz konusu Lucescu gibi bir dev bile olsa yeni teknik direktr karar srekli ertelenmez, bekletilmez. Beikta iin en byk nakit u anda vakit! Vakit kaybetmeden UEFA ile olan transfer-kadro kstlama kriterleri de hesaba katlarak bu eldeki kadrodan Biliten bile daha ok verim alabilecek bir hoca lig biter bitmez greve getirilmeli.

Lucescu da (birka tecrbe rtuuyla) Mustafa Denizli de enol Gne de bu takm ampiyonluk hedefine ulatrabilecek potansiyelde isimler. Dn gece zelinde Frein hz, Atnn Trk stoper standartlarna gre ekstra fizii, Cenkin frsatl, Gnayn Alman yapm kalecilik kuma Ve tabii ki Ouzhann tm fizik-koordinasyon-devamllk eksiklerine ramen Trkiye standartlarnda onun bu sezon Beiktan en ok asist yapan oyuncusu olmasn salayan zel teknik kapasitesi. Hani Bu terlik tam benlik denir ya, sanki bu gelime potansiyeline sahip greceli gen kadro da tam enol Gnelik gibi. Siz ne dersiniz?

Ali Ece
    Kaynak: http://www.aliece.com/2015/05/senol-...adro-degil-mi/

Kadro senol gunese gre. Luce zaten gelmez.finalden sonra imzayi attiralim

u mali tabloda luce gelmez
    tm aksi haberlere ramen inanmyorum

Kartal
    yelik tarihi
    Ekim 2014
    Yer
    "Beni unutmasnlar, onlar ok seviyorum."
    Ya
    29
    Trk ve yerli olacaksa zaten en iyi seenek enol Gne.
    Ben baarl olacana inanmasam da, yapacak bir ey yok.
    Yabanc gelecekse ligi ve camiay bilen biri olmal.
    Bouna harcayacak vakit yok.
    O yzden Luce konusu bir an nce akla kavumal.