Konu: Dünya'dan Transfer Haberleri | 2018-2019

Alıntı Atilla Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Hamit Bektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Juventusa hayatta gitmez CR7
    Anlasma resmilesti. Ronaldo bundan boyle juventusta
    Hayret yaw çok şaşırdım böyle first class topçular İngiltere ve İspanya dışında ki ligleri ciddiye almazlar aslında

Anlasma resmilesti. Ronaldo bundan boyle juventusta
    Hayret yaw çok şaşırdım böyle first class topçular İngiltere ve İspanya dışında ki ligleri ciddiye almazlar aslında
    Ispanya da vergi davalariyla ugrasmaktan yoruldu demekki.

Hayat Emre Can'a güldü

ronaldonun 1 günde tam 520.000 forması satılmış. juve formalarının 105 ve 145 euro şeklinde iki tip fiyatı var.

verdikleri paranın yarısını 1 günde çıkarmışlar. transfer dediğin böyle olur. 33 yaşındaki adama 100 milyon verilir mi diyenler görsün.

bu yaz doneminin en sacma seyi buffon'un psg'ye gitmesi oldu,hala anlayamiyorum,perde arkasinda ne var bu isin,normal gelmiyor bana
    Areola ve Trapp gibi cok iyi 2 kaleciye sahip PSG. Buffon acisindan ise bakmiyorum bile, takimin efsanesi,totti gibi biraksana be adam. En kotu Parmaya don son 1 seneni oyna,serie A'ya ciktilar zaten bu sene. Cidden rahatsizim ya, sampiyonlar ligi kupasi sana nasip olmasin buffon! hayal kirikligisin

Yer
    Çekoslovakyalılaştıramadıklarınızdan Kasabası
    Alıntı Mirsad İbraimi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yaz doneminin en sacma seyi buffon'un psg'ye gitmesi oldu,hala anlayamiyorum,perde arkasinda ne var bu isin,normal gelmiyor bana
    Areola ve Trapp gibi cok iyi 2 kaleciye sahip PSG. Buffon acisindan ise bakmiyorum bile, takimin efsanesi,totti gibi biraksana be adam. En kotu Parmaya don son 1 seneni oyna,serie A'ya ciktilar zaten bu sene. Cidden rahatsizim ya, sampiyonlar ligi kupasi sana nasip olmasin buffon! hayal kirikligisin
    C.Ronaldo'nun Juventus'a gitmesiyle o şansı da kaybetti bu sene Hayır, seni CL şampiyonu yapacak adamı transfer etmişler ne diye başka takıma gidiyorsun mantık almıyor.

Sarri imzaladi sonunda chelsea ile jorginho ile de imzaladilar.
    Kante,bakoyoko,jorginho fabregas
    Bu adamlar uefa’da bu sene demi ? )

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nasılsın kardeşim

Alıntı Ceyhun Kayadevir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasılsın kardeşim
    Şaşkınım. Real Madrid den iyi bir takıma gitmek imkansız orası zirve çünkü. Ronaldo iyi bir kariyer istiyor ve kendisine son 5 yılda 4 CL kazanma fırsatı veren bir yerden ayrılarak daha başarılı olma ihtimali yok. Juve ye gitmek kariyer açısından baktığımız da düşüş oldu. Muhtemelen kendisini 2 büyük ligde kanıtladıktan sonra üçüncü büyük ligde de kanıtlamak istedi. Başarırsa Messi yi biraz gölgede bırakacak ki şuan bile bıraktı. Onun dışında bi açıklaması yok juve transferinin.

Gonzalo Higuain
    Juventus >>> Milan .
    18.M Euro kiralık 1 yıllık.
    sezon sonu almak isterlerse 36 milyonda bonservisi olacakmış.

Gonzalo Higuain
    Juventus >>> Milan .
    Bu Milan'a uefa geçirmedi mi,hala nasıl böyle transfer yapabiliyorlar?

Alıntı Cihan Yaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gonzalo Higuain
    Juventus >>> Milan .
    Bu Milan'a uefa geçirmedi mi,hala nasıl böyle transfer yapabiliyorlar?
    daha kötüsü var duruma ek olarak.
    milan geçen yıl juventustan 42 milyona aldığı bonucciyide bedavaya juveye geri gönderdi higuain transferinde
    totalde opsiyonuda kullanırlarsa sezon sonu 96 milyona gelmiş oluyor bu transfer.

bu uefa bir tek bize ffp olayını diretti 3 yıl boyunca. diğerleri çatır çatır transfer yapıyorlar.

millet çatır çatır transfer yapıyor. bizde o gidecek mi bu gidecek mi diye bekliyoruz.

Günün öne çıkanları

T.Courtois : chelsea>>> real madrid 35 m euro
    Kovacic : real madrid >>> chelsea 1 yıllık kiralık

Kepa Arrizabalaga a.bilbao >>> chelsea 80 m euro
    (tarihteki en pahalı kaleci oldu)

Caglar Freiburg - Leicester transferinde Altinordu ya 5 mil €. pay düstü.

Avrupa'nın önde gelen takımlarının yaptığı transferleri gösteren bir site falan var mı? Bende ipin ucu kaçtı kim nereye gitti hiçbir fikrim yok şu an.