Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Erdem Ulus: Bana ne Emre'den Hakemden

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Erdem Ulus: Bana ne Emre'den Hakemden

Emre ayn? Emre, Hakemler ayn? Hakem.
    Neyini tart??aca??z ki?

Ma?? seyreden Bili?'i,
    Krizi izleyen Y?netimi,
    Duygusala ba?layan Tolga'y?, Hayalete d?n??en Sosa'y?, Olcay'? Demba Ba'y? konu?mal? ?nce.

Stoperde Necip oynarken, paras? g?n? g?n?ne ?denen ama kadro d??? b?rak?lan, Alt?n Kafa Sivok'un durumunu tart??mal?.
    Ondan sonra ka? savunmac? skor yapm??. Haberiniz var m??

Ersan, Franco, At?n? gibi gen? ve deneyimsiz stoperler zaten mevcutken, Milosevic'in neden al?nd??? konu?ulmayacak m??

Madem elinizdeki stoperlere hi? g?venmediniz, sezon ba??nda ?ngiltere kamp?na getirip ayn? g?n Yal??n Ayhan'? neden geri g?nderdiniz!
    Bu mu tak?m planlamas??

Emre ayn? Emre, Hakemler ayn? Hakem! Neyini tart??aca??z ki?

Taraftar?, Futbolcusunu sahadan kovmu?, futbolcusunun eli aya?? tutu?mu?,
    hocas? ne yapaca??n? ?a??rm??ken, 70 dakika oyunu seyreden zihniyeti, sahada hi? bir reaksiyon veremeyen futbolcular? konu?mak daha do?ru de?il mi?

4 g?nd?r Tolga'y? konu?tuk durduk.
    Neymi??
    Futbolcu Psikolojisiymi?!
    T?rkiye'nin d?rt bir yan?ndan Allah'?n unuttu?u stada ?oluk ?ocu?unu al?p gelen, i?i g?c? b?rak?p, 3 saatte giden 10 saate d?nen, so?ukta saatlerce bekleyen taraftar?n Psikolojisi, Psikoloji de?il mi?

Stattayd?m.
    Tolga'ya tek bir k?f?r duymad?m.
    Sosyal medyada k?f?r edilmi?!
    Orada k?f?r yememi? tek bir insan evlad? kald? m? ki?

Kimse kusura bakmas?n, 21 Nisan 2007'de ?n?n?'de Antalyaspor ma??nda ?apraz ba?lar? kopmas?na ra?men Be?ikta?'?n kalesini terk etmeyen ve ma?? tek aya??yla kazand?ran Murat ?ahin'le, neredeyse her kurtar???ndan sonra sakatlanan Tolga Zengin'in y?z ifadesi bana ayn? gelmedi.

??ler iyi giderken, g?venlik kameralar?na bile konu?an say?n ba?kan ve y?neticiler 4 g?nd?r Camiay? kenetleyecek tek bir c?mleyi bir araya getiremediler!

Bana ne Emre'den F?rat Ayd?nus'tan, onlar hep ayn?yd? zaten!

10 senedir Pancu'yu konu?maktan. Koray Avc?'y? anmaktan anam?z a?lad?. 10 ki?i kalecisiz 4-3 kazanan tak?m?n ?zerinde kimin formas?, i?inde neyin ruhu vard??

Teknik heyete, futbolcuya hatta taraftara; buran?n Be?ikta? oldu?unu art?k biri ??k?p hat?rlatmal?.

D?n gece Kad?k?y'de, Be?ikta? kendi kendine yenildi.
    Kendi yaratt??? korkular?na kaybetti.
    Bitmi? Fenerbah?e'yi hayata ?evirdi.

Bana ne Emre'den Hakemden.
    ?lk yar?da oynanan ma?ta da, ayn? ?eyleri konu?mad?k m? zaten.

Ast?rabilir misin F?rat'?n d?d???n??
    Bitirebilir misin Emre'nin kariyerini?

O zaman hi? bo?una konu?mayacak, ??k?p topunu oynayacak, hadlerini sahada bildireceksin.
    ?erefli ikinciliklerden usand?ysan, ?erefsiz birincilikleri sahaya g?meceksin.

Erdem Ulus

Oh be
    ?ahane bir yaz?, helal olsun...

Yorum Yap

Ne kadar do?ru ve g?zel yazm??.
      D?n gece Kad?k?y'de, Be?ikta? kendi kendine yenildi.
      Kendi yaratt??? korkular?na kaybetti.
      Bitmi? Fenerbah?e'yi hayata ?evirdi.
      ...
      O zaman hi? bo?una konu?mayacak, ??k?p topunu oynayacak, hadlerini sahada bildireceksin.
      ?erefli ikinciliklerden usand?ysan, ?erefsiz birincilikleri sahaya g?meceksin.

Yorum Yap

4 g?nd?r Tolga'y? konu?tuk durduk.
        Neymi??
        Futbolcu Psikolojisiymi?!
        T?rkiye'nin d?rt bir yan?ndan Allah'?n unuttu?u stada ?oluk ?ocu?unu al?p gelen, i?i g?c? b?rak?p, 3 saatte giden 10 saate d?nen, so?ukta saatlerce bekleyen taraftar?n Psikolojisi, Psikoloji de?il mi?

Yorum Yap

Kimse kusura bakmas?n, 21 Nisan 2007'de ?n?n?'de Antalyaspor ma??nda ?apraz ba?lar? kopmas?na ra?men Be?ikta?'?n kalesini terk etmeyen ve ma?? tek aya??yla kazand?ran Murat ?ahin'le, neredeyse her kurtar???ndan sonra sakatlanan Tolga Zengin'in y?z ifadesi bana ayn? gelmedi.

Nokta.

Yorum Yap

cuk oturmu?. helal olsun.

Yorum Yap

A?z?na sa?l?k,
              ke?ke bu yaz? y?netime, teknik heyete, futbolculara ula?sa bir ?ekilde.

Yorum Yap

helal olsun helal..

Yorum Yap

Duygular?m?za terc?man olmu? bir yaz?, helal olsun...

Yorum Yap

budur.

Yorum Yap

walla ba?ka s?ze gerek b?rakmam??. Tebrik ediyorum.

Yorum Yap

Necip, Yal??n, Sivok ve ?zellikle de Milo?evi? muhabbetleri bana mesnetsiz ve biraz d?z mant?k geldi. Onun d???nda da klasik ?eyler zaten. Kendisini pek sevmem. Pop?list gibi biraz ama gene de eline sa?l?k ?nemli ?eylere de vurgu yapm??.

Yorum Yap

murat ?ahin'in kaleyi korudu?u ma?ta trib?ndeydim. Uzaktan bir ?ut ??karm??t? o aya?? ile , y?z?nde ne ek?ime ne bir?ey. Selam olsun Murat ?ahin..

Yorum Yap

biz stat yap?yoruz. bitsin ondan sonra...

Yorum Yap

murat ?ahini de kolay unuttuk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X