Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

F?rat Ayd?nus

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

F?rat Ayd?nus

Katlettigi kacinci macimiz oldu bu?

Kac tane karti es gecti,bu kadar korkak bu kadar aciz,bu kadar serefsiz bir hakemin art?k bizim maclara verilmemesi lazim...

Y?netim'in birazcik gururu,g?c? varsa bu adami bizim maclara verdirmez!...

Ulan adam formay? ??kartt? gitti, kafas?na g?re ma??n anas?n? belledi. Emre ana avrat d?z gitti. Hani kart hani?? E?er bunlar? bizimkiler yapsayd? ?at?r ?at?r o kartlar? bize basard?n dimi..

Yorum Yap

?imdi sana edilen k?f?r? ben sana etsem burda, adm?n gelir elinde k?rm?z? fontu ile no-post ile cezay? keser.
      Ama sen?

Yorum Yap

Ben birgun kendisi ile karsilastigimda fak of desem yada o.c. desem birsey demez herhalde kufur degil sonucta

Yorum Yap

Hakemli?ine adaml???na s.??y?m.

Yorum Yap

Y?netimden kimseden hala ??t yok

Yorum Yap

Metin Albayrak skyt?rk 360'ta ?uan telefon baglant?s?

Yorum Yap

c?neyt cakir bile o emreyi atardi bug?n

Yorum Yap

bu hakem nas?l fifa ya bu kadar k?t? ma? y?neten hakemin puan?n? cok merak ediyom

Yorum Yap

bu sala??n ad?n? bile anmamak gerek ya,ger?ekten s?fat?n? g?r?nce sinirleniyorum...

Yorum Yap

Terbiyesiz

Yorum Yap

He firat he emenike yarim saat ?iplak gezdi sahadan ?ikti gormedin. Emre ?ipi a?iz dolusu kufur etti g?rmedin. Topuz kendini baliklama yere atti mukemmel gordun onu ya hemen faul ?aldin.

GT-I9500 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ne Emenike'ye sar? kart? g?sterdi ne de Emre ?erefsizini oyundan atabildi. Ama ikinci yar? Veli'nin en ufak itiraz?nda ?ak diye sar? kart? g?sterdi ve haftaya cezal? olmas?na sebep oldu. Ne diyeyim ?imdi bu adama ??

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Ne Emenike'ye sar? kart? g?sterdi ne de Emre ?erefsizini oyundan atabildi. Ama ikinci yar? Veli'nin en ufak itiraz?nda ?ak diye sar? kart? g?sterdi ve haftaya cezal? olmas?na sebep oldu. Ne diyeyim ?imdi bu adama ??
                            Adam deme abi ne dersen de b?kt?m art?k hakk?m?z?n yenmesinden. 1.60 l?k adam parma??nda oynat?yor hakemleri uyuz oluyorum

Yorum Yap

?stanbul'daki arkada?lar, sizin hi?biriniz hakemlerle, TFF ve MHK ?yeleriyle kar??la?m?yor mu? ?unlara ayar verseniz, az?c?k g?zlerini korkutsan?z diyorum! Ba??n?z? derde sokmayacak ?ekilde tabii.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X