Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nan?yoruz, Zafer Bizim Olacak! #HaydiOlimpiyata

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Kemal Turgut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Adam (brugge ?n hocas?) k???k cehennemi burada ya?ad?k as?l cehennem bizi istanbul da bekliyor hala favori Be?ikta? diyor... Ters motive mi yap?yon ne yap?yon ya..
    akli sira veriyor gazi bize yine k?c?mseyelim diye gelmeyelim oyuna
    teknik direkt?rlerinin ismini bile bilmiyorum..ama bu ters motive her zaman i?e yaram??t?r. ..bizim bilicte tam tersi brugge favori demeliydi ...ama nerdeee

Yorum Yap

Aslı Murat H?seyin Dikmen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Adam (brugge ?n hocas?) k???k cehennemi burada ya?ad?k as?l cehennem bizi istanbul da bekliyor hala favori Be?ikta? diyor... Ters motive mi yap?yon ne yap?yon ya..
      teknik direkt?rlerinin ismini bile bilmiyorum..ama bu ters motive her zaman i?e yaram??t?r. ..bizim bilicte tam tersi brugge favori demeliydi ...ama nerdeee
      Michel Preud'Homme. Zaman?nda iyi kaleciydi kendisi [emoji3]

Yorum Yap

Aslı Harun Kirdar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Arkada?lar ben passolig kart?ma bilet y?kledim ancak kart?m hen?z gelmedi. Bug?n mesaj geldi tek ge?i?lik kartlar?n?z? 18.03.2015 saat 20:00 a kadar al?n diye. ben 19.03.2015 de istanbulda olucam.Ma? g?n? gi?elerden tek ge?i?lik kart al?nabiliyormu ? D??arda kalm?yal?m.
        stad?n ordaki gi?elerden al?n?yor.
        bu uygulama de?i?mediyse yine al?rs?n.
        ?ok yo?un olur 1-2 saat ?nce gidin.

Yorum Yap

En b?y?k be?ikta? !

Yorum Yap

Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Orhan Zaim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            hocam sosan?n d?n??? 1 ay dediler brugge ma??n? ge?tim fener ma??na bile yeti?meyecek
            Neden 1 ay? 10 g?n de?il mi o? Hani r?van?a yeti?iyordu rahatl?kla?
            kul?pten resmi a??klama gelmi?ti ?imdi tekrar bakt?m yaz?y? bulamad?m ?z?r dilerim

Yorum Yap

Evet Brugge'un teknik direkt?r? ters motivasyon stratejisi uygulay?p "favori h?l? Be?ikta?" diyor! Gaza gelmemek laz?m. Tak?mlar? ?ne ??kartan spesifik ba?ar?lar? de?il, genel ba?ar?lar?d?r. Tarihimizde Uefa'da ?eyrek final oynamak d???nda Avrupa kupalar?nda ba?ar?m?z yok. Ayaklar?m?z yere basarsa ve ak?ll? oynarsak eleyebiliriz; aksi halde bizim futbol ?z?rl? medyan?n kuradan sonra "Be?ikta?'a ?erez! Be?ikta?'a lokum!" b?y?klenmelerine kap?l?p rakibe boy; kendimize dev aynas?nda bakarsak ilk ba?ar?m?z olan 100. y?ldaki Uefa'da ?eyrek final son ba?ar?m?z olur!

Yorum Yap

lostta ki benjam?ne benzettim bu herifi zaten, adam bizden hep bir hamle ?st?n,kamera onu g?sterince herifin bi bildi?i var yine moduna giriyorum..

Yorum Yap

Aslı Murat Adik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Harun Kirdar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Arkada?lar ben passolig kart?ma bilet y?kledim ancak kart?m hen?z gelmedi. Bug?n mesaj geldi tek ge?i?lik kartlar?n?z? 18.03.2015 saat 20:00 a kadar al?n diye. ben 19.03.2015 de istanbulda olucam.Ma? g?n? gi?elerden tek ge?i?lik kart al?nabiliyormu ? D??arda kalm?yal?m.
                  stad?n ordaki gi?elerden al?n?yor.
                  bu uygulama de?i?mediyse yine al?rs?n.
                  ?ok yo?un olur 1-2 saat ?nce gidin.
                  Te?ekk?rler. Erken gitmek laz?m .

Yorum Yap

Aslı Soner Alaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Biz ekme?in yanina so?ani et diye, siyahin yanina beyazi renk diye katanlarin torunlariyiz. Ne brugge, ne aslan, ne fener s?nd?remez umutlarimizi, ?l?m?ne sevdik terk edemeyiz be?ikta?'imizi. Biz ne top?ular, ne t?p??ler g?rd?k, ?ld?k ?ld?k dirildik hepsini tarihe g?md?k, yine de vazge?medik ne yardan ne de kara kartaldan.

Hepsi bizim olacak, ??nk? biz be?ikta?iz...

Yorum Yap

Herkes k???msedi taraftar y?netim medya sonu? 2-1 yenildik.
                      ama ?unu unutmayal?m biz daha iyi tak?m?z ve bunlar? eleyebiliriz.
                      sadece derli toplu oynamal?y?z ?ok da??n?k bir tak?m olduk kabul etmek gerekir.
                      tak?mdaki d????ler g?z ard? etmemeliyiz olcay g?khan o?uzhan demba ba veli ersan sosa vs
                      herkes bi sirkelenmeli
                      inan?yorum per?mebe g?n? brugge yi ?ok rahat eleyece?iz..

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  CAEk4McWEAEx7KP.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  42.3 KB
                        FORUM KURALLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap

http://m.youtube.com/watch?v=Iv8XeSAN458

Poyraz Karayel den .. ho?uma gitti .. her ma?tan ?nce buna benzer ?eyleri ?o?umuz hissediyor dur.. ?yleyse a?kla gidelim.. ?o?kuyla gidelim.. elbette sevmeyelimde ta?a m? d?nelim..

Yorum Yap

?yi olduklar?n?, bask? alt?na alabildiklerini ilk ma?ta g?rd?k.
                            Hele o uzun girdikten sonra daha da etkili oynad?lar.
                            Brugge k?t? tak?m de?il ama di?er tak?mlardan daha iyi bizim i?in
                            Eleyecek g?c?m?z var.
                            Ama do?ru d?zg?n top oynamam?z gerek.

Yorum Yap

Be?ikta?'tan toplu olarak Olimpiyat'a gidilecek mi? Bilgisi olan var m? bu konuda?

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  CAIwiD5WAAE1f17.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  34.2 KB
                                FORUM KURALLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X