Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nan?yoruz, Zafer Bizim Olacak! #HaydiOlimpiyata

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ?a?atay ?rnek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    atiba oynayacak mi bilen var mi?
    Kadroya al?nmad?.

Yorum Yap

o eli al?rlar, trabzona gitmeye gerek yok olimpiyatta bile y?rek yemi? adam ister. Vodafone arena'ya girmeye bile gerek yok.
      As?l konuya gelirsek ben de tak?m?mda gurur duyuyorum bu tip durumlarda, karde?im fenerbah?eli olmas?na ra?men ma?lara be?ikta? formas?yla gelir, bu bile rahats?z eder beni bi yandan. Sanki ?ocu?unu bak?c?ya vermi?sin gibi, benim gibi sevebilirler mi? Liverpool ma??nda 65. dakika g?rtla??m yand?, ac?may? falan ge?tim ?yle yand? ki nefes alamad?m bir s?re(biber gaz?n? ilk yedi?imde ?yle olmu?tu), eyvah ma??n sonunu nas?l getirece?im diye d???nd?m. oraya fenerbah?eli olarak gelmi? karde?im ma? boyu tempo tuttu, ama ertesi g?n benim sesim b?lent ersoy gibiydi, onun sesi ajda pekkan.
      Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Bugra Kaan Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Ali Dincel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      kimi arkada?lar?n ho?una gitmeyebilir ama avrupa ma?lar?nda renklilerin formalar?n? giyip bizim ma?a gelmesi benim ho?uma gidiyor, ne olursan ol yeter ki gel moduna giriyorum demek ki bizde o samimiyeti ve ho? g?r?y? bulabiliyorlar umar?m bu durum artarak devam eder.
      bana kal?rsa ?ok sa?ma abi fbli ve gslilerin bizim ma?a formayla gelmesi.. en nihayetinde bizim ma??m?z izlemek,destek vermek istiyorsan forma giymeden gelirsin desteklersin,milli tak?m ma?lar?na da kendi formas?yla gideni anlamam.Yani bide bu gelenler hi? d???nmez mi 80 bin ki?i i?inde ka? ?e?it insan var sarho?u,dengesizi biri gelir bir ?ey der hi? gerek yok diye..
      bu ?artlarda gelmelerini mant?kl? buluyorum demedim zaten fakat gelmeleri ho?uma gidiyor bizden o enerjiyi alabliyorlarlar demek istedim, tabi ki bu fanatik g?ruh yak?nda bu kitleyide yok eder ama forma giymi?, renkli olmu? ?ok tak?lmamak laz?m ge?en hafta QPR-tottenham ma??nda harry kane gol at?p rakip trib?nlere ko?arak nas?l koydum tarz? el hareketi yapt? trib?ndekiler g?lerek resmini ?ekti adam?n, d???nsene avni akerde emen?kenin trib?nlere o hareketi yapt???n?....

Yorum Yap

ya formas?n? giyip T?rk tak?m?n? avrupa ma??nda desteklemek i?in stada gelen adamla s?k?nt?m yok, ama gelmemesini tercih ederim, daha yeni liverpool ma??nda devre aras?nda wc de bi fb liyi s?k??t?rm??lard?, gittim ay?rd?m ay?pt?r dedim ama ben veya bi ba?kas? ay?rmasa, fb li biraz gider yapsa haybeden can yanacak...

daha haz?r de?ililiz bence bu i?lere.... ama d?z beyaz t shirtle gelsin, kendi rahat etsin...

Yorum Yap

gelmesinler de, desteklemesinler de.
          onun ald??? bileti Be?ikta?l? karde?im als?n.

Yorum Yap

@alidincel hocam ben sizi anlad?m ama ingilteredeki ?rnek ekstrem bir ?rnek.. yine s?yleyeyim bana kal?rsa gelsin desteklesin s?k?nt? yok tek sorum neden kendi tak?m?n formas?n? giyip gelir insan, ?unu mu demek istiyor bak?n b?t?n be?ikta?l?lar bir t?rk tak?m? oldu?unuz i?in ben fenerli gsli olarak sizi destekliyorum aferin diyin bana sevin beni demek i?in mi ? yani ne gerek var .A??kcas? benim ho?uma gitmiyor tabiki sayg? duyar?m onlara laf atanlar? savunmam ama sa?mad?r yani.. sizin ho?unuza gidebilir tabi benimde gitmez g?r??t?r sonu?ta

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              gelmesinler de, desteklemesinler de.
              onun ald??? bileti Be?ikta?l? karde?im als?n.
              Bence de abi.Onlar?n yerine a??kta kalan abilerimiz veya karde?lerimiz gelsinler iyi izleyin yar?nki ma?tan sonra yine bilet curcunas? ya?anacak

Yorum Yap

Aslı Bugra Kaan Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                @alidincel hocam ben sizi anlad?m ama ingilteredeki ?rnek ekstrem bir ?rnek.. yine s?yleyeyim bana kal?rsa gelsin desteklesin s?k?nt? yok tek sorum neden kendi tak?m?n formas?n? giyip gelir insan, ?unu mu demek istiyor bak?n b?t?n be?ikta?l?lar bir t?rk tak?m? oldu?unuz i?in ben fenerli gsli olarak sizi destekliyorum aferin diyin bana sevin beni demek i?in mi ? yani ne gerek var .A??kcas? benim ho?uma gitmiyor tabiki sayg? duyar?m onlara laf atanlar? savunmam ama sa?mad?r yani.. sizin ho?unuza gidebilir tabi benimde gitmez g?r??t?r sonu?ta
                forma giyip gelmesini tabi ki mant?kl? bulmuyorum hele ki b?yle bir zamanda gelsin benim yan?mda 3 g?n izlesin g?ler ge?erim fakat bahsetti?im ho?uma giden olay orda forma giymesinden ziyade renkli tak?m taraftarlar?n?n da olmas?yd? yoksa tabi ki sa?ma, fakat ??yle bir durumda var bu kinden nefretten dolay? bir ?ok farkl? ?ehirde ya?ayan karde?lerimiz ?ampiyonluklar?n? bile kutlayam?yorlar sevin?lerini i?lerinde bast?rarak ya??yorlar bence ?ok zor bir durum, bu bahsetti?im olay belki ?u duruma gebe olabilir; adamlar ma?? izlerken be?ikta?l?lar? g?r?yomusun adamlar ne kadar medeni her tak?m taraftar? gelip izleyebiliyor bizde kendi ?ehrimizde ya da trib?n?m?zde bu g?zelli?i yapal?m izlenimini sa?layabilir.Olucak demiyorum temenni tabi

Yorum Yap

O gece susanlar Cehennemde yanacak

Yorum Yap

Beyler bende pasolig yok baskas?n?n kombines?ye bu maca girebilir miyim?
                    Te?ekk?rler

Yorum Yap

Aslı Murat Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Beyler bende pasolig yok baskas?n?n kombines?ye bu maca girebilir miyim?
                      Te?ekk?rler
                      %90 girersin foto?rafa bakan yok hele ki o yo?unlukta.

Yorum Yap

avrupa ma?lar?nda bende pek k?t? bakm?yorum bu renklilerin gelmesine. futbolumuzun b?yle ?eylere ihtiyac? var. kendi ligimizde deplasmana gidemiyoruz.
                        bu hareketi t?rkiyede bir tek bizim taraftar?m?z ger?ekle?tirebilir. ne gs fbye gidebilir ne fb ts ye.
                        sadece ortak payda t?m ?lke i?in Be?ikta? olabilir. b?yle bir misyonumuz varm? ? onun cevab?n?da kendi i?imide vermeliyiz (bence yok )

Yorum Yap

Taraftar deste?iyle rakibi sindirece?imize inan?yorum, orta d?zey bir tak?ma kar?? r?van? ma??na ??k?yoruz ve deplasmanda att???m?z 1 gol?n bize getirisi ?ok y?ksek. ?stanbul'da vitesi y?kseltip ingilizlere kar?? oynad???m?z tempoda oynayabilirsek ?eyrek finaldeyiz in?allah.

Yorum Yap

K???msedik bu ma?ta bedelini ?dedik bu defa b?y?tmeden ama k???kte g?rmeden ??k?p Be?ikta? gibi oynay?p koyup ge?elim

Yorum Yap

Olimpiyatta 70000 ki?i fi?i ?ekeriz...

Yorum Yap

?? yine bize kald?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X