Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Damir Skomina

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Damir Skomina

D?nk? galibiyetin etkisi ve mutlulu?u h?l? ?zerimizde. Galip gelmemizde olgun ve sab?rl? futbolumuz kadar d?zg?n bir hakemin olmas? da ?ok etkili oldu. Son y?llarda pozisyonlara bu kadar hakim, ma?? bu kadar oynatmaya ?al??an hakeme pek rastlamam??t?m. Buradan bir tebrik de Damir Skomina'ya...

Bizim lige transfer edelim bu adam?.Tff uyuma Skomina'ya sahip ??k.

Yorum Yap

Ma?? g?zel g?t?rd? ama , Sterling'in pozisyonunu sanki penalt? gibi g?rd?m ben

Yorum Yap

hakem 100 ?zerinden 95 lik y?netti helal olsun

Yorum Yap

Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          D?nk? galibiyetin etkisi ve mutlulu?u h?l? ?zerimizde. Galip gelmemizde olgun ve sab?rl? futbolumuz kadar d?zg?n bir hakemin olmas? da ?ok etkili oldu. Son y?llarda pozisyonlara bu kadar hakim, ma?? bu kadar oynatmaya ?al??an hakeme pek rastlamam??t?m. Buradan bir tebrik de Damir Skomina'ya...
          D?nk? hakem ?ok iyi y?netti ama asla Tottenham ma??n?n hakemi Manuel Grafe gibi olamaz

Yorum Yap

gelenek devam ediyor
            icerde damir skomina

Yorum Yap

tek hatas? balotellinin abartmalar?na g?z yummas?yd?. emrecan ayn?s?n? yap?nca surat?n?n ortas?na yedi ama sar?y?

Yorum Yap

o de?il de, veli 5 tane sar? kart g?rebilirdi, hi? birini vermedi [emoji3]

ev sahibi i?in iyi bir hakem belli etti kendini.

Yorum Yap

o kaleci iki kere en az on saniye elinde tuttu topu.

yemi?im ?yle hakemi... ilk ma?taki hakem daha iyiydi bence.
                  En son düzenleyen Bilal Gulsen; 27-02-2015, 14:15.

Yorum Yap

Valla oynad?g?m?z ma?lardaki en iyi hakem tothenam deplasman?ndakidir.
                    Ben ?yle m?thi? bir y?netim hayat?mda izlemedim.

Yorum Yap

Atmosfer harikayd?, hakem de ortama ayak uydurdu. S?k?ysa iyi y?netmesin

Yorum Yap

Balotelli ?o?u pozisyonda yere att? kendini, tek eksisi oydu g?z?mde.

M?thi? ma? y?netti.

Yorum Yap

Ben de balotelliyi atamad???n? d???n?yorum ilk yar? biterken

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            D?nk? hakem ?ok iyi y?netti ama asla Tottenham ma??n?n hakemi Manuel Grafe gibi olamaz

aynen abi bir manuel grafe degil yazmak icin girmistim

ne hakemdi be! tadi hala damagimda

Yorum Yap

Avrupa Kupalar?nda k?t? hakem nadir gelir.
                              bize gelmesinler de

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X