Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu: Fener ma ncesi Vodafone Arena motivasyonu

Fener ma ncesi Vodafone Arena motivasyonu

Siyah-Beyazllar, yeni stad Vodafone Arenay Kadkydeki derbi ncesi fiilen aacak. Ynetim inaat sren statta bir soyunma odasnn kritik maa kadar hazr hale getirilmesi talimatn verdi.
    Karlama ncesi tm takm buraya gelerek son ma toplantsn yapacak. Ardndan Beikta ars ve Balmumcuda taraftaryla btnletikten sonra kr Saracolunun yolunu tutacak.

YNETMDE HAZIR BULUNACAK
    Siyah-Beyazl ynetim bu kapsamda hl inaat devam eden statta bir soyunma odasnn hazr hale getirilmesi iin talimat verdi. Buna gre futbolcular ma gn Arenaya gelecek ve motivasyon toplantsn burada yapacak. Spor ekipmanlarn da burada giyecek. Yneticilerin de tam kadro yer alaca organizas- yonun ardndan takm otobsne binecek olan futbolcular ve teknik heyet Beikta arsna giderek burada taraftarlaryla bir araya gelecek. Sonrasnda ise kafile Balmumcu Caddesi zerinden E-5 Karayoluna balanarak Boazii Kprs zerinden Kadkyn yolunu tutacak.
    Konu Yavuz Korkmaz tarafndan (17 ubat 2015 Saat 11:58 ) deitirilmitir.

Ben kararszm bu konuda.
    Ne zaman byle gereinden fazla motivasyon yklesek bize patlyor.
    Tecrbesiz kadro kaldrmyor bu yk. Bence ok germemek lazm.

Bence takm gereksiz bir bask altna sokmann alemi yok.

takm semtten uurlamak gzel olur. ama bask yaratr m oras soru iareti. geri zaten baarszz derbilerde gzel bi fikir gibi geliyo bana. motta gbi oyuncularn kafa gz yararak oynamasna da sebep olabilir)
    Konu Ozan Kerman tarafndan (17 ubat 2015 Saat 12:33 ) deitirilmitir.

Ya yeniliriz seri devam eder ya da efsane olur kazanrz

Bence denemekte fayda var.

Gitsinler doru dzgn sakin sakin sahaya ksnlar , adam gibi sakin soukkanl ama topa hrsl futbollarn oynasnlar bu hucm hattyla zaten fb yi 2 ters bi dz mars ederiz . Biz napyoruz her fener ma ncesi byle rutinin dnda ekstra bireyler deniyoruz sonra bili adamlarn yerlerini falan deitiriyor , oyuncular samalyor. Gitsinler rutinden oyunlarn oynasnlar . Biz kendimiz rakibi gereinden fazla nemsiyoruz sonra yeneceimiz malar kaybedip geliyoruz.

sonra motta caneri dvsn , veli emreyi bosun , olcayda volkan tokatlasn di mi

Biz futboldan onlar kaostan besleniyor.

Ne kadar sakin kalabilirsek o kadar daha etkili daha akll futbol oynarz diye dnyorum .

yapmadklarmzda elimize ne geti yapalm bide byle deniyelim

Alnt Cagatay Kavak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yapmadklarmzda elimize ne geti yapalm bide byle deniyelim
    bende ayn eyi dnyorum sezonun ilk yars adamlar yendi bizi,imdi sra bizde

Aman diyeyim byle eyler yapmasnlar, sakin sakin koyup gelelim.

Hecelemeyi zdm.

ben*ce*by*le*ey*ler*e*ge*rek*yok*ef*en*di*ce*koy *up*ge*le*lim

imdi bunlar biz stad atk deyip kombinelerin 1 yilini bu tarihten itibaren iletmeye balamasnlar.

HTC One X cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Oyle birsey yapilamaz soyunma odalarini fener macina yetistirmeleri imkansiz.