Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?aykur Rizespor ma??n?n adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ernesto Cuneyt!

Yorum Yap

Serdar'? ma??n adam? yapanlar hangi performans? ile yapt? ?ok merak ediyorum.

Orta desen yok, adam eksiltme zaten hak getire, verka? desen akl?ndan bile ge?miyor. Savunmada zaten ?zerimize gelen kimse yok ki gol? de kanad?ndan yedik.

Allah a?k?na hangi performans?n? be?endiniz ?

Ha, derseniz Motta'ya k?yasla daha iyiydi diye ona laf?m yok. Ka? defa bindirme yapt?, elle tutulur tek numaras? yok.

Yorum Yap

C?neyt : ?ift sar? dan obraniak? atmad? art? kerime penalt? vermedi. . ?ok b?y?k hatalar bunlar. . Geri kalanlar? penalt? ve iki k?rm?z? kart idaa ediyorum T?m hakemler verirdi o kadar bariz ki o kadar tart??maya bile a??k olmayan
        pozisyonlar. ..

Beklerimiz malasef yok vasat. .. febeye bak?yorum caner g?khan haketen fark yarat?yor ve yerli birde. . Koskoca t?rkiyede adam ak?ll? bek bulunmazm? karde?im...

Yorum Yap

Aslı Ahmet Tutku Sedir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          g?rd???n?n %50sini ?alan ve bizi ?a??rtan c?neyt ?ak?r
          %100 kat?l?yorum. D?n hayretler i?erisinde kald?m, uzun zamand?r Be?ikta??m?n rakibinin 9 ki?i kald???n? hat?rlam?yorum. ?lk k?rm?z?y? verdikten sonra, ikincisini de teredd?ts?z ??karmas?na hele ki Be?ikta?'?n rakibine ??karmas?na ?ok ?a??rd?m. ?lk gol?m?zden ?nce faul d?d??? ?almad? ki bence de b?yle ucuz fauller ?al?nmamal?, (ama T?rkiye'deki 10 hakemden 9'u ?alar o ucuz faulleri), bu y?zden ba?ar?l? buldum eyyamc? c?noyu

Yorum Yap

Serdar dedim ama onun disinda takim d?k?ld? d?n aksam, hi? sevmedim oynanan oyunu. Bursaspor ma?inda b?yle oynarsak puan kaybi ka?inilmaz olur.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X