Konu: Beikta gibi Beikta

Beikta gibi Beikta

Beiktan yakalamaya balad izgiden son derece memnunum. Oyuncularn ma ba performansndan bamsz, genel bir verim ve retkenlik hakim olmaya balad oyun anlayna. Biliin baars burada. Oyuncularda sezon boyu ini k olabilir. Bu durum zaman zaman skora da olumsuz yansyabilir. Ama Beikta bu oyun anlayn koruduka, pek ok zorluun stesinden gelecektir.

Trabzon ve Tottenham malarnda 13, G.Antep manda 16 gol giriimi retti Beikta. Trabzon manda orta l Atiba-Veli-Sosadan oluuyordu. Tottenham manda K.Frei-Necip-Sosa vard, G.Antep manda ise Ouzhan-Atiba-Sosa. Son iki man Demba Basz olduunu da unutmayalm. Oyun anlay oturduka, oyuncu tercihleri de baat ve belirleyici olmaktan kyor. ok olumlu bir gelime.

G.Antep karsnda Ouzhan-Atiba-Sosa lsn grmekten de ayrca memnun oldum. retilen 16 gol giriimi nemli. Bunun 10 tanesi Ouzhan ile Sosann birlikte oynad dnemde, sonuncusu da Ouzhann golyle sonuland zaten. Ouzhann yerine Necipin deil, K.Frein girmesi de nemli. Saryer man bir yana koyalm, bu 16 rakamn daha nce sadece Asteras, Tottenham(D) ve Sivas malarnda yakalamt Beikta.

Bu keyi dzenli izleyenler skora aldrmadm bilir. G.Antep ma 4-0 ya da 1-1 de sonulanabilirdi. Syleyeceklerim deimezdi. Beiktan skordan bamsz olarak yakalad hcum ve savunma kapasitesi ok deerli. Bilie den bunu korumak ve zenginletirmek. O zaman oyuncu karlatrmalar da nemsizleir. rnekse, Ouzhan ve Sosa. Hem yan yana, hem birbirinin yerine oynayabilecek iki ayr deer, iki ayr oyun karakteri.

Sosann ligde 5 asisti var. Katks byk. Ouzhann ligde 1 gol, 1 asisti, Avrupada 1 gol, 3 asisti, kupada da 1 asisti var. Toplam 2 gol, 5 asist. Onun katksn da hafifsememek gerek. Sadece Ouzhan-Sosada deil, baka mevkilerde de bu dengeli tablo sregiderse, bireysel ini klarn nemi azalr. O zaman lig liderliini korumak ve Liverpoolu elemek mmkn hale gelir. ubatta karmzda nasl bir Liverpool olacann nemi kalmaz. nk Beikta Beikta gibi olur.

Star / 18 Aralk Perembe

http://haber.stargazete.com/yazar/be...as/yazi-981915

https://twitter.com/chakanarslan

Konu Canbolat Hakan Arslan tarafndan (18 Aralk 2014 Saat 10:39 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    Haziran 2014
    Yer
    almanya-donauwrth
    Ya
    36
    hakan abi bu sene sampiyon olurmuyuz sence?

Alnt Ferdi Taslac Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Stat halleri filan, yle antada keklik deil, stelik 2. devre FB-GS-TS deplasmandayz, ama Bili szn ettiim dorularda srarc olursa -ki olacaktr diye dnyorum- ve ara transferde doru iler yaplrsa, neden olmasn

Selam ettim Ferdi.

yelik tarihi
    Haziran 2014
    Yer
    almanya-donauwrth
    Ya
    36
    Alnt Canbolat Hakan Arslan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Ferdi Taslac Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Stat halleri filan, yle antada keklik deil, stelik 2. devre FB-GS-TS deplasmandayz, ama Bili szn ettiim dorularda srarc olursa -ki olacaktr diye dnyorum- ve ara transferde doru iler yaplrsa, neden olmasn

Selam ettim Ferdi.

deplasmanda oynamaya alistik artik malum trabzon maciylada zorlu mac, byk takim yenememe fobisinide kirdi insallah bilic

insallah sampiyonuz hakan abim

hayirli geceler sana

Hakan Abi ouzhan sosa ikilisini grnce ok heyecanlandm antep manda.
    Ama ouzhan yoklar oynad resmen. nedir sence ouzhandaki bu durum?
    ayrca devre aras transfer dneminde alnmas gereken mevkiler neresi ve isimler sence kimler olabilir?
    Sa bek alnmas gerek kesin onu 3 yandaki ocuklarda sylyor ama isim kim olmal sizce? linnes, kaderabaek, ener, vs vs
    ve dier mevkilerde ihitiya varm?

yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Siyah ile Beyaz arası bir yerdeyimdir.
    Ya
    29
    ngiliz takmlarnda geleneklerinde ki sistem oyununa hep hasta olmuumdur.Bireysel deil takm oyunu.kan oyuncunun yerini alan 17 yanda biride olsa sistemi aksatmadan devam etme zerine abalar.Bunu takmmzda grmek ok mutlu ediyor.Bunun zerine koyarak kat edersek Trk futboluna bambaka bir dnem aabiliriz gibi geliyor.

Magmada k erken bastrd. imdi nereye gitsem yorum.
    Hrstan m? Sistemden mi? zledik Hakan abey!
    Gel bi umut ehresini asn.
    Gel yediimiz gollerin akbetini tartalm. Ben derdimi kimseye syleyemedim

Yl olmu, yol olmu, yl da am yazmayal.
    Hayatn dilsiz duraklarnda infazmz ektik geliyoruz Hakan abi
    Biriktirdiim umutlarmn fnyesini ekip ekip zerine atan ksmlarmla geliyorum.
    stmz bamz siyah beyaz olsun!
    Gel hele yeniden enselenelim.

Alnt Kerrar Ylmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yl olmu, yol olmu, yl da am yazmayal.
    Hayatn dilsiz duraklarnda infazmz ektik geliyoruz Hakan abi
    Biriktirdiim umutlarmn fnyesini ekip ekip zerine atan ksmlarmla geliyorum.
    stmz bamz siyah beyaz olsun!
    Gel hele yeniden enselenelim.
    Abi hogeldin. Uzun zaman oldu yazlarn grmeyeli, ok fazla kopma bizden.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Murat Eren Kardoan kt gn bugn ise geldim. kaldmz yerden devam edelim. gizlenmi umutlar yeertelim.
    bundan sonra, sular nabzmz tutsun. :-)

Alnt Kerrar Ylmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    @Murat Eren Kardoan kt gn bugn ise geldim. kaldmz yerden devam edelim. gizlenmi umutlar yeertelim.
    bundan sonra, sular nabzmz tutsun. :-)
    Hogeldin Sefa getirdin abi

Sent from my iPhone using Tapatalk

zledik be abi gzel yazlarn

Aynen

ASUS_Z00AD cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi