Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

MHK Ba?kan? ?stifa Etti

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

MHK Ba?kan? ?stifa Etti

Merkez Hakem Kurulu Ba?kan? Zekeriya Alp istifa etti?ini a??klad?. ?lk olarak Gaziantepspor Ba?kan? ?brahim K?z?l'?n a??klamalar?n? barko vizyondan g?steren Alp, "Konuyu fazla uzatmayaca??m. Bu haftayla ilgili konu?aca??m?z fazla bir ?ey yok. Bunlar? art?k konu?mak istemiyorum: Bu benim son toplant?md?r. Bug?nden itibaren g?revimi b?rak?yorum. Merkez Hakem Kurulu'ndaki ba?kanl?k g?revimi b?rak?yorum" istifa etti?ini a??klad?.

T?rk futbolunun her kademesinde g?rev alm?? bir insan oldu?unu kaydeden Alp, "Bana ??pheli diyorlar. Ne oluyor karde?im. Sen bana nas?l ??pheli diyorsun. Sen ?nce kendine bak" diye konu?tu.

K?v?lc?m?n nihayi noktaya geldi?ini kaydeden Zekeriya Alp, "Kimsenin de istifamda haberim yok. Kimseye s?ylemedim. Ben kolay kolay pes etmem ama insan?n baz? beklentileri olur, bu tip durumlarda insanlar?n ne yapmas? gerekirse onu yapmak gerekiyordu" ifadelerini kulland?.

http://www.ntvspor.net/haber/haber-t...lp-istifa-etti
    En son düzenleyen Alican Osanmaz; 16-12-2014, 16:24.

biz lider koltu?una oturunca adam kalkt? iyi mi

Yorum Yap

Hay?rd?r? Niye b?rakt? ?imdi bu? Be?ikta?l? oldu?u g?ze batmas?n diye baya?? g?zel do?ruyorlard? bizi.

Yorum Yap

s?ra y?ld?r?mda

Yorum Yap

Kulisler ba?las?n, hangi yanl? insan evlad? torpille o koltu?a oturacak acaba.

Yorum Yap

H?k?mete daha yak?n biri gelir. Gsyi sampiyon yaparlar. Al??t?k biz bunlara

Yorum Yap

?yle pat diye b?rak?yorum dedi?ine g?re mutlaka var bu i?in i?inde bir i? var. Eminim daha beterini ve bize daha ?ok zarar verecek olan? getireceklerdir yerine.

Yorum Yap

antep ba?kan?n?n a??klamalar?n? dinlemi? istifa etmi? pehh

Yorum Yap

Erman Toro?lu.

Yorum Yap

Zekeriya Alp ?stifa Etti

Spor Toto S?per Lig'de son haftalarda artan hakem hatalar? nedeniyle hedef tahtas?nda yer alan Zekeriya Alp, son olarak Gaziantepspor-Be?ikta? ma?? sonras? ev sahibi kul?b?n ba?kan? ?brahim K?z?l taraf?ndan istifaya davet edilmi?ti.
                    Zekeriya Alp, ligde geride kalan haftan?n hakem performanslar?n?n de?erlendirildi?i bas?n toplant?s?nda, "Bu benim MHK Ba?kan? olarak son toplant?m. G?revi b?rak?yorum. Herkese te?ekk?r ederim" ifadelerini kulland?.

Yorum Yap

Fenerin 10 haftada 5 penalt? ald??? ligde, besiktasin 5 k?rm?z?s?na ra?men gsnin kart g?rmedi?i bu ligde, oguzhanin koca sezonda melodan daha ?ok sari kart g?rd??? ligde hakemler besiktasi kolluyor diyenlerin s?lalesini. 45 ma?ta 1 penalt? golumuz var saymay? ??renemedi serefsizler

Yorum Yap

?yi olmu? hakemler az dogramadi bu sezon bizi lakin gelecek olan kimse ona dikkat etmek gerek ...

Yorum Yap

Sampiyon belirleniyor. Hazirlikli olun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Erman Toro?lu yada Ahmet ?akar gelsin MHK'ye. Televizyonda ahkam kesmek kolay. Bi de MHK'nin ba??nda g?relim onlar? nas?l oluyormu? o i?ler.

Yorum Yap

d?nde laflar geliyordu hay?rd?r ne oldu acaba _? istifa talimat? m? ald?n acaba ?
                              BJK par?alamaya ba?larlar... zekarya ?ok savunuyordu ya neyse iyi oldu gitmesi kurtulduk BJK den de ihra? edeceksin...! YD gibi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X