Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Ma??n Adam? Sizce Kim?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bence Kerim pire gibi ?al??t? birde gol? atayd? )

Yorum Yap

cenk bencede elinden geleni yapt? ?utu direkte patlad? gol?n? att? b?yle devam karde?im

Yorum Yap

Kerim.

Yorum Yap

Tosun Pa?a

Yorum Yap

Oyumuuuu G?l?m'e veriyoruum

Yorum Yap

Franco'yu be?endim ben de.

Yorum Yap

pek kimse g?rmemi? heralde ama...serdar kurtulu? hatas?z oynad?....arkada?lar?n?n kademelerine girdi...ileri geri ?al??t?...

bu ?ekilde devam ederse bizimkiler sa? bek transferinden vazge?ecek

Yorum Yap

Olcay hem ofansif hem defansif olarak s?rekli oyunun i?indeydi. Kerim ve Cenk de iyiydi. Oyum Olcaya

Yorum Yap

Oyum Cenk'e.

Ersan, Franco, Kerim, Olcay da ?zellikle iyiydiler.
                    Serdar art?k hi? s?r?tm?yor. Helal olsun.
                    Motta'da da d?zelme var.

At?n?'tan umutluyum. Furkan'a da hay?rl? olsun.

T?m bunlar?n mimar? Bilic'e de helal olsun.

Yorum Yap

Serdar son iki ma?t?r sa?lam oynamaya ba?lad?. Art?k korkutmuyor

Yorum Yap

kesinlikle kerimdir bana g?re ma??n adam?... adam?n ci?erleri bu ma? patlamad?ysa bir daha patlamaz.

sonra da g?khan t?re. topsuz oyunda bile adam?n? kovalad?, o kadar geriye geldi, yetmedi 90. dakikada bile topu al?p ileri gitti.
                        ne ci?er varm?? sizde, helal olsun..

--

cenk tek vuru? konusunda iyi, ama adam ge?ip falan ?ok gol beklememek laz?m. oyunu rakip sahaya y?kt???m?z ma?larda ?ok i? yapar. d?n ma??n sonlar?na do?ru baya yoruldu. hatta birka? pozisyonda rakip saha ortas?ndan ceza alan?na ko?ana kadar olcay kendi saham?zdan geldi ge?ti onu

serdar son birka? ma?t?r ele?tirilerimizi bize yedirtiyor. helal olsun. in?allah b?yle devam eder. ama yine de bir sa? bek ?art.

at?n? daha fazla forma bulmal?. havadan ge?mek ?ok zor. biraz mertesacker'e benzetiyorum. biraz daha g??lenip ?eviklik kazan?rsa de?i?ilmezlerden olabilir. kendi elinde her?ey.

bir de b?yle bir ma?ta furkan'? sahada g?rmek mutlu etti beni. 1 dk bile olsa bu oyuncuya ?zg?ven kazand?r.

Yorum Yap

Oyumu Cenk'e verdim ama Kerim'de bug?n ?ok enerjikti. Ko?u mesafelerini ?ok merak ediyorum asl?nda. Kerim 11bin civarlar?nda ko?mu?tur diye d???n?yorum.

Yorum Yap

G?khan her ma??n adam?,onu ge?ersek Tosun pa?a...

Yorum Yap

at?n? nukan bu ?ocu?u parlatmak laz?m gelecek vadediyor kesinlikle sa?lam bir ?ocuk

Yorum Yap

Kerim, Serdar, g?khan, ersan ?ok iyi oynadi ve tolga dun ?ok g?ven verdi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X