Konu: Beikta serinkanl olmal

Beikta serinkanl olmal

Beikta bu akamki Asteras manda gereken skoru almal ve turu garantilemeli. 11 Aralktaki Tottenham mana kafas rahat kmal. Beikta skk bir ma program bekliyor, Tottenham mann kritik bir hal almamas nemli. Asteras karsnda Beiktaa beraberlik yetiyor. Ama bununla yetinmek, byle bir strateji benimsemek doru olmaz. Asteras i sahada istekli ve ypratc bir havaya brnyor. Partizan 2-0la getiler. 2-1 kaybettikleri mata, zellikle de son anlarda Tottenhama kk sktrdler.

zetle: Beiktan karsnda stanbuldaki gibi bir Asteras olmayacak. Kartal, Partizan deplasmanndakine benzer bir rahatl kolay yoldan elde edemeyebilir. stanbuldaki Asteras ma ok kolay geilebilirdi, gereksiz bir beraberlikle sonuland. Asteras-Tottenham mann son blm gz nne alnr, Beiktan kontroll futbolu pek beceremedii de dnlrse, yaplacak ey belli: Agresif ve ofansif bir balang. Skor avantajn erken elde etmek ve fark srarla artrmaya almak. Ancak o zaman Partizan deplasmanndakine benzer bir konfor yakalayabilir Beikta. Dolaysyla, Ouzhan-Sosa ikilisini de ilk 11de grmeyi umuyorum.

Denebilir ki Beikta, K.Paa mann 2. yarsnda kontroll futbolu gayet iyi becerdi. Katlyorum, ama sezon boyunca buna benzer pek az ma izleyeceimiz kansndaym. Beiktan yaps buna uygun deil. Buna bir de deneyim eksikliini ekleyin, ortaya gereksiz bir tela tablosu kyor. Tam tersinde srar etmek gerek: Dk. 78de G.Tre-Ouzhan deiiklii oldu, Sosa sa kanada geti. Bu dakikadan sonra 3 gol giriimi retti Beikta. Gol giriimi saylarnda da 12-9 stn kapatt ma. Bu ksack dilimde Ouzhan ile Sosann birbirine yakn oynaynca neler yapabildiklerini de grdk kanmca.

Beiktaa bundan sonra uygun den serinkanl olmak ve kendi oyun karakterine 90 dk boyunca sadk kalmay baarmak. Zorlu bir srece giriliyor, buradan en az hasarla kmak art. Futbolcularn zerindeki basky azaltmak da. Futbolcular matan maa ge karmak ya da yerin dibine batrmak acmasz futbol kltrmzn sonucu. vg, eletiri, uyar, bunlara tamam. Ama yapc biimde, futbolcunun toplam sezon performansn etkilemeden. Beikta baarya serinkanllk ulatracak.

Star / 27 Kasm Perembe

http://haber.stargazete.com/yazar/be...li/yazi-972383

https://twitter.com/chakanarslan

Beikta. Dolaysyla, Ouzhan-Sosa ikilisini de ilk 11de grmeyi umuyorum.

%100 katlyorum, kalemine salk aabey.

Bugn saat 18.00-19.00 aras A Spor'da "Akam Sporu" programndaym.
    Arlkl olarak Beikta konumak zere

@ Murat
    Selam ettim

Tebrikler abi ok iyi bir analiz. Ama hem avrupa maci hem de deplasman. Bu stratejiyi bu sene en iyi bu malarda uyguluyoruz. Ben korkmuyorum. Inallah bu akam da byle olur.

Ma saatine daha ok var ya vakit gemiyor

Alnt Canbolat Hakan Arslan Nickli yeden Alnt Mesaj gster

@ Murat
    Selam ettim
    HEyecanla bekliyoruz abi program.

Alnt Murat Aysan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Canbolat Hakan Arslan Nickli yeden Alnt Mesaj gster

@ Murat
    Selam ettim
    HEyecanla bekliyoruz abi program.
    Eyvallah Murat

@ Atanur Mehmet
    Harbiden gemek bilmiyor zaman, selam ettim