Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Zlatan Ibrahimovic "Ibrakadabra"

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ibra ManU'ya gitmi?. Mou ile yeniden bi destan yazabilir. Belki y?llard?r alamad??? CL'yi bile alabilir.

[ATTACH]10550[/ATTACH]
    CL'yi alabilmesi i?in 2 sene beklemesi gerekiyor.?n?m?zdeki sene Manu EL'de oynayacak ??nk?
    Ben bu sene alacak diye bi?ey mi dedim abi seneye al?r i?te

Sent from my iPhone using Tapatalk
    En son düzenleyen Erdal Yikit; 01-07-2016, 02:13.

Yorum Yap

Zlatan ?brahimovic ge?ti?imiz g?nlerde Manchester United'a transfer olaca?? iddialar?n? reddetmi? ve bu y?l UEFA Avrupa Ligi'e kat?lacak olan Manchester United'? k???mseyerek "Per?embe g?nleri ma? yapmay? sevmiyorum" ifadelerini kullanm??t?.

Yorum Yap

Aslı Tuncay ?zata tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Zlatan ?brahimovic ge?ti?imiz g?nlerde Manchester United'a transfer olaca?? iddialar?n? reddetmi? ve bu y?l UEFA Avrupa Ligi'e kat?lacak olan Manchester United'? k???mseyerek "Per?embe g?nleri ma? yapmay? sevmiyorum" ifadelerini kullanm??t?.
        Avrupa ?ampiyonas?nda Per?embe ma? yapt?ysa demek ki sevmeye ba?lam??t?r ( YAPMADI )

Yorum Yap

hahaha Zlatan

Zlatan reklam panosu kiralam?? ve "Manchester, Zlatan'a ho? geldin" yazd?rm??

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/...tana-hosgeldin

Yorum Yap

Hahaha Zlatan

Yorum Yap

Futbolun ya?ayan efsanesi.
              Bana g?re aktif futbol oynayanlar i?inde b?rakt??? an "legend" olup "hall of fame"e kafadan girecek 4 oyuncudan biri.

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Futbolun ya?ayan efsanesi.
                Bana g?re aktif futbol oynayanlar i?inde b?rakt??? an "legend" olup "hall of fame"e kafadan girecek 4 oyuncudan biri.

amin.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X