Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu: Baka takmlarda kiralk olan futbolcularmz

Baka takmlarda kiralk olan futbolcularmz

bu konuyu amamn nedeni baka takmlarda kiralk olan oyuncularmzla ilgili takip edenlerin yorum ve grlerini paylamasdr.arada bir ok konuda kiralk oyuncularmzla ilgili yorum yaplyor ancak kaybolup gidiyor.bu konuda tartrsak bence ok faydal olur.

Gaziantep B.B.'de ki genleri krelten N.Salam gitti ama yerine gelen daha beter bir vaka, H.Kutlu, Muhammed'in de bu nedenle pek gelieceini dnmyorum...

Kadir Ari balova yasamspor'da.kupada gaaaassaray'a rakip oldular :-)

Mami neler yapyor?

iPhone 'den Tapatalk aracl ile gnderildi

Altyap topiinde aslnda uzun zamandr kiralk oyuncularmzla ve yakn zamanda kiraladmz oyuncularla ilgili bilgi paylayordum. Oradan bakabilirsiniz.

Sonunda Muhammed Demirci Trkiye Kupas da olsa ilk 11'de oynam, 86. dakikada oyundan alnm umut var m acaba?

Sinan Kurumu Tepecikde her mac gol atyor seneye salam bi ekilde geri dnebilir takipde kalalm..

Alperen ve Sinan ok iyi, mertcan iyi dierleri vasat

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sinan Kurumu 15 ma 10 golle oynuyor Tepecik'te. Seneye tutundu tutundu, yoksa hep byle nerde ne yapyor diye makoliklerden istatistik ararz.

Sezer szen eneramo toraman holosko bunlardan tam olarak hangileri kiralk gitti?

Muhammed ptt de de oynamayacaksa gelsin bize geri en azndan kupa da oynar.

Alnt Hamit Bektas Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sezer szen eneramo toraman holosko bunlardan tam olarak hangileri kiralk gitti?
    eneramonun sozlesmesi fesh edilmisti, geri kalani kiralik. sadece holoskonun sozlesme bitiyor takima geri donmeyecek

Sent from my iPhone using Tapatalk

Szenin dnk hareketlerinden dolay tekrar armay brak teneke balayp gndermemiz gerekir .

Alnt Bekir Koray Aksoy Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Szenin dnk hareketlerinden dolay tekrar armay brak teneke balayp gndermemiz gerekir .
    Ben olsam Szen'i geri arrm seneye, 1 yl boyunca idmanlara bile almam u13 takmna falan yollarm oralarda taklsn futbol hayat bitsin erefsizin

A sporda gbb ma var canl Muhammed oynuyor izlemek isteyenlere duyurulur