Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Eskişehir Kartalları

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

https://www.facebook.com/groups/259466840767325/

Arkada?lar b?yle bir olu?um y?llard?r var Eski?ehir'de.
    Deplasmanlara yeterli say? ??kt??? taktirde otob?s, araba kald?r?l?r.
    Her ma? toplu olarak Twenty Six Aquarium'da izlenir, gayet aktif zaten grup..
    Facebooktan ileti?ime ge?ebilirsiniz, ben mezun oldum ve art?k Adana'day?m

Yorum Yap

Og?Bjk olarak duyurular olacakt?r, sezon ba?lad??? zaman buradan da yazar?m tan???r kayna??r?z

Yorum Yap

Anadolu ?niv'deyim bende ilk sene pek kovalamad?m b?yle ?eyleri. Bi organizasyon toplu ma? izleme vs. olursa gelirim.

Yaln?z ge?en sene birka? kez denk geldi eski?ehir taraftar? cafe cafe gezip formal? eleman ar?yordu ya. Hatta son gs ma??nda tango'dayd?m gelip bak?p gittiler d??ardan. D??ar? ?evik kayn?yordu.

Formayla felan gezmek b?y?k s?k?nt?. Adalar'da felan ?zellikle formayla g?rd?ler mi s?k?nt? ??kar?yorlar. Bi iki gsli arkada??m?n ba??na gelmi?ti.

Yorum Yap

Aslı Emir Aslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Anadolu ?niv'deyim bende ilk sene pek kovalamad?m b?yle ?eyleri. Bi organizasyon toplu ma? izleme vs. olursa gelirim.

Yaln?z ge?en sene birka? kez denk geldi eski?ehir taraftar? cafe cafe gezip formal? eleman ar?yordu ya. Hatta son gs ma??nda tango'dayd?m gelip bak?p gittiler d??ardan. D??ar? ?evik kayn?yordu.

Formayla felan gezmek b?y?k s?k?nt?. Adalar'da felan ?zellikle formayla g?rd?ler mi s?k?nt? ??kar?yorlar. Bi iki gsli arkada??m?n ba??na gelmi?ti.
          Evet karde?im, az kavga etmedim burada yerliler ile ?zellikle bu sene eski?ehir ?ok k?t? giderse ger?ekten daha da s?k?nt?

Yorum Yap

Burdaki arkadaslarla haberleselim o zaman ozelden numaralari falan alalim beraber izleyelim maclari..

Yorum Yap

varm? hafta sonu i?in bir ma? organizasyonu

Yorum Yap

bence pazar ma?a burdan geleceklerle toplan?p gidilebilinir

Yorum Yap

Aynen toplanal?m o zaman yava? yava?

Yorum Yap

Yar?ndan itibaren art?k Eski?ehir'deyim ben de. Lizbon ma?? ve akabinde Eski?ehir ma?? i?in herhangi bir etkinlik, organizasyon vs varsa bilgilendirebilir misiniz? Osmangazi ?niversitesindeyim bu arada.

Yorum Yap

Bu aralar Esog?'de stand a??lacak... Oralara da gidin ve arkada?lar?n?z? g?t?r?n yava?tan tan?rs?n?z bizim gen?leri.
                      Ben Eses ma??nda vipte olaca??m. Passolig sebebiyle girmeyecektim ama vip i?in ?yle bir?ey istemiyorlarm?? nas?l bir mant?ksa art?k Tff'ninki...

Yorum Yap

Olu?um i?in vatsap grubu kurulmas? gayet iyi olur...
                        ?al???yorum ben burda, o y?zden ?nideki arkada?larla ileti?ime ge?ip organizasyon yap?lmal?

Yorum Yap

Arkada?lar kurduk vatsap grubunu
                          ?zelden numaralar?n?z? bana bildirirebilirsiniz

Yorum Yap

https://twitter.com/cArsi_eskisehir

Yorum Yap

http://forum.forzabesiktas.com/showt...Eski%C5%9Fehir

buradan devam...
                              konu kilit

Yorum Yap

Academy Be?ikta? vard? y?llar ?nce. .yavuz abiler filan. Noldu acaba?

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X