Sayfa 3/4 lklk 1234 SonSon

Konu: Eskiehir Kartallar

https://www.facebook.com/groups/259466840767325/

Arkadalar byle bir oluum yllardr var Eskiehir'de.
    Deplasmanlara yeterli say kt taktirde otobs, araba kaldrlr.
    Her ma toplu olarak Twenty Six Aquarium'da izlenir, gayet aktif zaten grup..
    Facebooktan iletiime geebilirsiniz, ben mezun oldum ve artk Adana'daym

OgBjk olarak duyurular olacaktr, sezon balad zaman buradan da yazarm tanr kaynarz

Anadolu niv'deyim bende ilk sene pek kovalamadm byle eyleri. Bi organizasyon toplu ma izleme vs. olursa gelirim.

Yalnz geen sene birka kez denk geldi eskiehir taraftar cafe cafe gezip formal eleman aryordu ya. Hatta son gs manda tango'daydm gelip bakp gittiler dardan. Dar evik kaynyordu.

Formayla felan gezmek byk sknt. Adalar'da felan zellikle formayla grdler mi sknt karyorlar. Bi iki gsli arkadamn bana gelmiti.

Alnt Emir Aslan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Anadolu niv'deyim bende ilk sene pek kovalamadm byle eyleri. Bi organizasyon toplu ma izleme vs. olursa gelirim.

Yalnz geen sene birka kez denk geldi eskiehir taraftar cafe cafe gezip formal eleman aryordu ya. Hatta son gs manda tango'daydm gelip bakp gittiler dardan. Dar evik kaynyordu.

Formayla felan gezmek byk sknt. Adalar'da felan zellikle formayla grdler mi sknt karyorlar. Bi iki gsli arkadamn bana gelmiti.
    Evet kardeim, az kavga etmedim burada yerliler ile zellikle bu sene eskiehir ok kt giderse gerekten daha da sknt

Burdaki arkadaslarla haberleselim o zaman ozelden numaralari falan alalim beraber izleyelim maclari..

yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Dumanl Kentin Puslu ocuklaryz...
    Ya
    39
    varm hafta sonu iin bir ma organizasyonu

bence pazar maa burdan geleceklerle toplanp gidilebilinir

Aynen toplanalm o zaman yava yava

Yarndan itibaren artk Eskiehir'deyim ben de. Lizbon ma ve akabinde Eskiehir ma iin herhangi bir etkinlik, organizasyon vs varsa bilgilendirebilir misiniz? Osmangazi niversitesindeyim bu arada.

Bu aralar Esog'de stand alacak... Oralara da gidin ve arkadalarnz gtrn yavatan tanrsnz bizim genleri.
    Ben Eses manda vipte olacam. Passolig sebebiyle girmeyecektim ama vip iin yle birey istemiyorlarm nasl bir mantksa artk Tff'ninki...

Oluum iin vatsap grubu kurulmas gayet iyi olur...
    alyorum ben burda, o yzden nideki arkadalarla iletiime geip organizasyon yaplmal

Arkadalar kurduk vatsap grubunu
    zelden numaralarnz bana bildirirebilirsiniz

Academy Beikta vard yllar nce. .yavuz abiler filan. Noldu acaba?

GT-I9300 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi