Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu: Eskiehir Kartallar

yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Dumanl Kentin Puslu ocuklaryz...
    Ya
    39

Eskiehir Kartallar

Arkadalar merhaba. Arattm forumda bulamadm byle bi balk. Varmdr bu ehirde toplu organizasyonlar birlikte ma izlenen yerler bi dernek mesela yardmc olacak birileri vardr dye dndm...

ok aradm ama yok bende bu sene geldim abi ama nasl bi ehirse yok burada

Bence gzel organizasyonlar yaplabilir ilki trabzon ma olabilir mesela

Ben mezun olmadan nce bi OglKARTALLAR vard nerdeyse her maa ounluk salandnda otobs kaldryorlard.Onun dnda hi duymadm byle bi topluluk

Buralardan konya deplasmanna gitmeyi dnen var m?

Eskiehirde derbiyi barlar sokanda ve ya herhangi bir mekanda izlemek isteyen var m gayseli ehriyiz ve izleyebileceim arkadalarm renkli benimle ayn dertten muzdarip olan varsa iletiime geebiliriz.

Alnt Atila Iyisever Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Eskiehirde derbiyi barlar sokanda ve ya herhangi bir mekanda izlemek isteyen var m gayseli ehriyiz ve izleyebileceim arkadalarm renkli benimle ayn dertten muzdarip olan varsa iletiime geebiliriz.
    Irtibata gecelim,son anda bisey degismedigi takdirde kesinlikle sizinle izlemek isterim

Bir aksilik olmazsa (ki olursa da ....) Liverpool mana Eskiehirden elik edecek bir dost var m ?

22.02.15 Eskiehir-Beikta manda tribnde olacaklar ?

Byk bir sknt olmad srece ordaym, skntdan kastm bilet fiyatlar s manda 200 lirayd malum rencilik

Bizimki de 200 lira gibi uuk bir fiyat olmazsa inallah oradaym ben de

Tabii ki 200 lira nedir ya

Grdmde ok oldum zaten galatasaray ma fiyatn

byle bir frsatlk olamaz ya

Bakalm inallah dzgn bir ey yaparlar benim bi arkadata gelecek ama eskiehir passo u var o girebiliyor mu bizim tribne