Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Fenerbah?e Ma?lar?m?z (An?, Resim, Video vs.)

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Yusuf Baris Akar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    *Sene 93-94 civar?..Hafta i?in T?rkiye kupas? ma??..Okuldan ka??p kad?k?ye gitmi?tik. Nartallo yar? r?va?ata ile atm??t?..Tanju'nun eliyle d?zeltip att??? golle 2-1 yenilmi?tik. hakem Ahmet ?akar i.nesiydi... A?laya a?laya eve gitmi?tim..
    *Amokachi'nin son dakikada ma?a yeti?ip r?va?ata ile att??? golle 1-0 kazanm??t?k. hatta gol? att?ktan sonra ?ortu arkadan a??lm?? t?m trib?n kara k???n? g?rm??t? 96-97 senesiydi san?r?m.
    *95-96 senesi Kad?k?y'de TSYD ma??.. ??len girdik stada.. Fenerliler maratonu neredeyse fullemi?ler. Polis koridoru bizim taraf? itip duruyor s?rekli.. Ya??m?z k???k korkudan ba??ram?yoruz bile... Ma??n ba?lamas?na 1 saat kala '' ?ar?? geliyor ?ar?? yaleleyalele anan?z? s..meye tezah?rat?yla trib?n?n tepesine ??k?p a?a?? bakt???m?z an? unutamam. Fener maratonun alt taraf?na inen merdivenler vard? eskiden.Full bizim taraftard?. Trib?n b?y?klerini ilk kez o ma?ta canl? g?rm??t?m.Hi? unutamam o ma??.. 2-1 alm??t?k goller sergen(2) ve kostadinovdu san?r?m.
    * 97-98 senesi ?n?n? de ?amur deryas?nda oynanan bir ma? vard?. Tek kale oynay?p bir s?r? gol ka??rm??t?k.. 2-2 bitmi?ti san?r?m Kel Lecthkov ve Ertu?rul atm??t?..
    *?ifonun son dakika da at?p 3-2 ald???m?z ma?..
    *Sergenin ortalay?p Ertu?rulun kafayla att??? ma? .. 1-0 alm??t?k..
    *Yak?n tarihteki 3-4 l?k ma? d???nda unutulmayan bir ma? yoktu bana g?re..

eski ma?lar daha g?zeldi.....
    Nartallonun attigi maca gittim ben. Mecnun atti. Lig maciydi. En az gittigimiz kadikoy maclarindan biridir. Ama hala fenerli buyukler o mactaki bjk tribunun yalpalanmadini anlatir.
    Tanjunun attigi mac 1-1 bitti. Madida asirtma koydu diye hatirliorum. Kupa maciydi. Turu gectik o eslesmede

Balkonunuza - caminiza bayrak asin
    Mecnur kafas?yla aya??yla sektirerek abuk sabuk bir gol atm??t? 2-1 yenilmi?tik Aykut atm??t?
    tanjunun elle oynad??? ol att?g? mac?n hakemi toroglu olmas? laz?m
    amokachinin son dakika geldigi ma?ta gol? Ertu?rul atm??t? penalt?dan
    diye hat?rl?yorum

Yorum Yap

Mecnun kafasiyla sektirdigi mac o serefsiz bulent penaltidan atti. Ilk yari. Hatta bizim kaleci ilk vurusu cikardi diye hatirliyorum. Sener olabilir. Bizim onumuzdeki kaleye olmasi lazim. Nartallo bizim onumuzdeki kaleye atti ikinci yari.
      Ertugrul sergenin ortasinda kafayla atti. Bizim karsi tarafa gitti golden sonra. Numarali eski acik kosesine. Sergen bizim onumuzden kesti. Kapali onunden.

Yorum Yap

Aslı Alican Yavri tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Alican Yavri tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Size her yol Japonya die bi resim vard? san?r?m. Fener armas?ndan teker teker her ?eyi ??kar?p japonya bayra?? oluyordu bulabilen var m? onu?

Eywallah ada? face de fenerli bi arkada??m japon bayra?? olan profilimi be?enmi? Japon bayra??n?n ne oldu?unu onlara anlatman?n zaman? geldi san?r?m

Yorum Yap

Mecnun kafasiyla sektirdigi mac o serefsiz bulent penaltidan atti. Ilk yari. Hatta bizim kaleci ilk vurusu cikardi diye hatirliyorum. Sener olabilir. Bizim onumuzdeki kaleye olmasi lazim. Nartallo bizim onumuzdeki kaleye atti ikinci yari.
          Ertugrul sergenin ortasinda kafayla atti. Bizim karsi tarafa gitti golden sonra. Numarali eski acik kosesine. Sergen bizim onumuzden kesti. Kapali onunden.

mecnur Aykut olmasi laz?m kaleci senerdi
          sergenin kesti?i ertugrulun kafayla att?g? var son dakikalarda kapal?n?n ?n?nden kesmi?ti dogru
          ertugrulun penalt?dan att?g? mac amokachinin son dakika geldigi mac diye hat?rl?yorum
          o kadar bol koymu?uz ki yazdikca hat?rl?yor insan

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

mecnur Aykut olmasi laz?m kaleci senerdi
            sergenin kesti?i ertugrulun kafayla att?g? var son dakikalarda kapal?n?n ?n?nden kesmi?ti dogru
            ertugrulun penalt?dan att?g? mac amokachinin son dakika geldigi mac diye hat?rl?yorum
            o kadar bol koymu?uz ki yazdikca hat?rl?yor insan
            Dogrudur valla. Aykutmus . Ben %100 bulent diye hatirliorum.
            Abi bunlara kucuk ali bile koydu . Normal yani.

Yorum Yap

D???n?m?z? ka??ran varsa buyursun damat ronaldodan show var

Yorum Yap

Aslı Halil Ozyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                O japonya t shirtu benim )

y?zde ki ifade efsane,merak etti?im olmu?tur kim diye
                Edit

niye edit abi noldu

Yorum Yap

O japonya t shirtu benim )

y?zde ki ifade efsane,merak etti?im olmu?tur kim diye
                  Edit

niye edit abi noldu
                  Bi kere yazdim. Gitmedi sandim. Sonra bi daha aynisini yazdim. Iki mesaj oldu. Buna edit yazdim. Bi ustteki mesajda var cevap .

Burayada yazayim. Tshit benim. Tshirrtlu ben degilim . Fotodaki mustafa olmasi lazim. Tellerdeyken kapalidakeri kudurttsun diye verdiydim. Iyide cildirtmisti onlari. Hahaha. Kimbilir nerde simdi t shirt

Optimum outlette yaptirdiydim.

Yorum Yap

En uygun buras? san?r?m bu soru i?in.
                    Olcay'?n 90+3'te Fener'e att??? gol? canl? izleyip topun ge?i?ini g?rebilen var m? tam olarak? Fenerbah?eliler d???nda o topun ?izgiyi ge?ti?i an? g?ren yok galiba
                    ?ahsi olarak olcay'?n topa dokundu?u an ve sonras?ndaki 10 dakika yok, kendimi caddede bulmu?tum.

Yorum Yap

Edit

niye edit abi noldu
                      Bi kere yazdim. Gitmedi sandim. Sonra bi daha aynisini yazdim. Iki mesaj oldu. Buna edit yazdim. Bi ustteki mesajda var cevap .

Burayada yazayim. Tshit benim. Tshirrtlu ben degilim . Fotodaki mustafa olmasi lazim. Tellerdeyken kapalidakeri kudurttsun diye verdiydim. Iyide cildirtmisti onlari. Hahaha. Kimbilir nerde simdi t shirt

Optimum outlette yaptirdiydim.

anlad?m abi eyvallah

Yorum Yap

?lk fener ma??md? simaonun f?zesi baroninin son dakika gol? olan ma?.Ankara dan 3 arkada? gelmi?tik istiklal de gezerken bir abi ?evirdi bizi yavru kartallar ho?geldiniz dedi.Nereden geliyorsunuz falan filan diye sohbet etmi?tik. Abi kendini tan?tt? bizlere ben dedi Seyit Optik Ba?kan ?n ko?u? arkada??y?m demi?ti,beni tan?mazs?n?z reklam?m olmad? benim hi? dedi ama bu trib?nlere ?ok eme?im ge?ti ?ok fenerliyle kavga ettik Optik ba?kan la birlikte hatta a.g?c? n?n amigosu ali imdat?n y?z?ne ?izi?i atan benim demi?ti. ?ok ?a??rtm??t? bizi ger?ekten o gece it? n?n k?t?phanesinde uyumu?tuk kalacak yeriniz yoksa gelin misafirim olun dedi iyice ?a??rtt? bizleri,aya??n?z u?urlu gelsin koyar?z in?allah fenere dedi ama son dakikada yedik gol? adi baroni Baroni nin gol? sonras? y?k?lm??t?k ma? boyunca tan???p ba??rd???m?z k?z grupla bile vedala?amadan ??km??t?k staddan i.ne baroni.

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          2009 yili
                          bu kez yeni acikta yine kuzenlerimle ve Almanya'dan Hollanda sonra da Istanbula tasinmis bir fenerli arkadaslari (apayri bir insan fenerli olup da 90 dk fenere kufur edip sonra eve varinca kufurlere devam eden bir abi ) ile izledik

hava sisliydi ilk yari 0-0 bitmis ikinci yarida son sampiyon eski aciga dogru saldirirken deli ibo'nun sag ayagiyla yaptigi ortadan resmen fuze cikaran Fink anca sevinince gol oldugunu anlamistik sonra zaten Bobo ve Ugur 3-0 yapmisti, bir sezon once Koln'de Fenere 2-1 yenildikten sonra gittigim ucuncu derbi de ilk galibiyet sevincini yasamistim

bu macta kutu tam efsaneydi. oncelikle bu golden sonra omuzlarini yumrukladigim arkadaslar burdaysa kendilerinden ozur dilerim alen abi bu siralar maclara gelemiyordu sette bazi arkadaslar vardi ama tribun esasinda kendi kafasina gore isliyordu. duzenli olmaktan biraz uzak ama gene de yeteri kadar coskulu ve gurultulu bi tribun vardi. besteler cok cabuk degisiyordu vs. ama yine de ''Koydukmu!'' tezehuratinin Turk tribunlerine girisi acisindan onemlidir

Yorum Yap

2003 - 2004 sezonuydu daha aya??m?z? kesmemi?lerdi.

Kad?k?y'e nama?lup bir ?ekilde gelip fenerle oynuyoruz, 10 ya??nday?m o zaman daha Be?ikta?'?n ma?lubiyeti nedir bilmezdim.

Sergenin harika frikik gol? ile ?ne ge?mi?tik, van hooijdonk'un 2 gol?ne engel olamad?k.

Evde misafirler vard? hatta fenerlilerdi babam?n arkada?lar? i?eri gidip a?lamaya ba?lam??t?m ya?l? g?zlerle gelip son bi umut Tv'nin ba??na ge?ti?imde ise,

San?r?m sahan?n en k?sas? olan Ahmed hassan t?merin ortas?nda arka direkte kafay? vurmu?tu. 2-2 sona ermi?ti ma?.

Yorum Yap

Maca gittim trib?n dolmus
                              KARTAL Fener'e koymu?
                              15.dakikada nas?l koydu madida
                              ulan i..e kanarya
                              .....
                              mujde m?jde size madidadan mujde size zarif sa?lam
                              esnek koyar rahat koyar mujdeeeee..
                              Fener'in ilham kayna?? oldugu zamanin en guzel besteleri

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Maca gittim trib?n dolmus
                                KARTAL Fener'e koymu?
                                15.dakikada nas?l koydu madida
                                ulan i..e kanarya
                                .....
                                mujde m?jde size madidadan mujde size zarif sa?lam
                                esnek koyar rahat koyar mujdeeeee..
                                Fener'in ilham kayna?? oldugu zamanin en guzel besteleri
                                Zarif koyan Ferdi degil miydi yahu?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X