Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Fenerbah?e Ma?lar?m?z (An?, Resim, Video vs.)

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yorum Yap

Mehmet Ali
      Ma?i golden dolay? hatirlamissin ama o ma?in unutulmayacak abisi Amokachinin ?zel u?akla ?stanbul a ve polis eskortu e?li?inde stada getirilmesi idi
      Amokachinin oynamayacak olmas?ndan dolay? fenerbahce favori gosteriliyordu
      O maclarin g?zel bir yaninda deplasman taraftar? fazla olmas? idi eski acikta komple Fenerbah?e taraftar? vardi Hulya av?ar radyodan canli olarak r?portaj yap?yordu ve genelde stadtan seyirciler katiliyordu fenerliler amokachinin olmamas?ndan dolay? rahat kazanacaklarini haykiriken hulya avsar amokachinin istanbula indigini radyodan stada haykirmisti hic unutmam adamin ismi bile stadi inletmisti gerci o macta yorgunlugundan istedigi gibi oynayamadi ama yinede o moralle takim galip gelmisti
      Benim icin o macin ozel anisi bircok arkadasim askerde idi sadece bu mac i?in izine gelmi?lerdi Agri dan Van dan ve Ankara dan
      En son düzenleyen Adem Bayar; 30-10-2014, 17:35. Sebep: ekleme

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erman Ozden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Fb deplasman?n da rakip tak?m taraftarlar?na do?ru cinsel organ?n? a?an bir ?ah?s vard?.
        Resmini koymak istemedim. Silinmez bir hat?rad?r ??phesiz.
        Stadtayd?m o g?n . 1-0 kaybetti?imiz bilican?n kaz? yapt??? ma?t?.
        Yaln?z o arkada??n hareketi kesinlikle tasvip edilebilecek bir ?ey de?il

Yorum Yap

Att???m?z gollerin ?o?u uzaktan ?ut ?eklinde. Topa sert ve d?zg?n vuran oyuncular?m?z derbide ?ok i? yapm??

Yorum Yap

Yorum Yap

Aslı Alican Selcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

bende bu ma?a istanbuldan gitmi?tim ?zmir Atat?rk Stad?

Yorum Yap

Y?l san?yorum 1998. Ben 17-18 ya?lar?nday?m. Ankaradan 14 ya??ndaki karde?imle beraber ailemizden habersiz ma?a ka??yoruz. Trenle gelece?iz. Trenden ma? biletine yetmeyecek diye 1 tane bilet ald?m, karde?im kuca??mda yola ??kt?k. Eski?ehire gelmeden ?nce bilet kontrolu i?in geldiler. Tabi bize birs?r? tantandan sonra eski?ehirde inip bir bilet daha alacaks?n dediler. Ben eski?ehirde indim. Bilet s?ras? nda 15-20 ki?i var. Tren en fazla 10 dk duruyor. Bakt?m yeti?emeyece?iz tekrar trene bindim. Vagonlar aras?nda geze geze ka?ak bir?ekilde yolculu?u bitirdik. ?stanbulda eskiden tabi biletix passo falan da yok sabah 8 de stada giderek karaborsadan bilet ald?k ki hala bileti saklar?m. Hi? unutmam Acun Il?cal? o zamanlar be?ikta? muhabirli?i yap?yor. Bizle de r?portaj yapt?.(ama ak?am yay?nlamad? i.ne) Velhas?lkelam saat 4 gibi stada girdik. Ma? ba?lad?. fener mo?e ile 1-0 ?ne ge?ti. Sonra Amokachi 1-1 ve oktay?n d???r?lmesiyle kazan?lan penalt?da tekrar Amokachi 2-1 ?ndeyiz. Stad y?k?l?yor. Daha sonra bizim tren saat 10 da o zamanlar istanbulu da ?ok iyi bilmem. Karde?ime biz 15 dk ?nce ??kal?m stattan dedim. Polise gittik ??kmak istiyoruz dedik. (Ankarada eskiden 10-15 dk kala stat kap?lar? a??l?rd? ne bilelim) Polis bize bakt? bakt? ya?larda k???k gelin sizi tartan psitten ge?irece?im. Ortadaki polis kap?s?ndan ??kars?n?z dedi. O s?rada piste indik. (Not: Yeni a??ktay?z.) Tam bizim korudu?umuz kalenin arkas?ndan ge?erken Dimas gol? att? tekrar 2-2 oldu ma?. (Hala o ma??n ?zetlerinde Dimas?n gol?nde bizim kale arkas?ndan y?r?d???m?z g?z?k?yor.) ?kimizde ?ok ?zg?n?z. Haydarpa?aya geldik. Ma? biteli 5-6 dk oldu. Biz 2-2 bitti san?yoruz. B?feden su almaya gitti?imde adamlar s?v?p duruyorlar.Ne oldu usta ma? dedik 3-2 be?iktra? ald? dediler. (?ifonun son dkika kafayla att??? gol. Herkes ofsayt diye durmu?tu) Biz tabi havalarday?z. Ankaraya gelene kadar ge?irdi?im yolculu?un keyfi bamba?kayd?.

Yorum Yap

Aslı Ali Bodak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Benimde unutamad???m an?lar?mdan biridir bu ma? ve sergen yal??n,y?l 1996, 18 ya??nday?m,sofraday?z, yemek yiyoruz,cine5 in ma? yay?nlar?n? yapt??? y?llar,sergen frikikten 90 da gol? atar ve bendeniz havalara u?ar?m,evdeki fenerliler kudurur tabi,ba?ta babam olma ?zere, vay be ka? y?l ge?mi?,ya?lanm???z

O ma?? bende cine 5 te takip etmi?tim ama ?ifreli olarak Aynaya sprey s?k?p denemi?li?imde vard?r O son dakikada ne ba??rm??t?m be...

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Ali Bodak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Benimde unutamad???m an?lar?mdan biridir bu ma? ve sergen yal??n,y?l 1996, 18 ya??nday?m,sofraday?z, yemek yiyoruz,cine5 in ma? yay?nlar?n? yapt??? y?llar,sergen frikikten 90 da gol? atar ve bendeniz havalara u?ar?m,evdeki fenerliler kudurur tabi,ba?ta babam olma ?zere, vay be ka? y?l ge?mi?,ya?lanm???z

O ma?? bende cine 5 te takip etmi?tim ama ?ifreli olarak Aynaya sprey s?k?p denemi?li?imde vard?r O son dakikada ne ba??rm??t?m be...
                    ?se yariyormuydu

HTC One X cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

@M?cahid Anbarkaya

Yaramazolurmu hi?, cam gibiydi cam Ama cine 5 e helal olsun en az?ndan belli sure sese ?ifre koymam??lard?.O ma?? da radyo dinler gibi takip etmi?tim

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorum Yap

?n?n?'deki ilk ma??md?. Almeida ve Ferrari'yi sayg?yla an?yorum her seferinde...

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  BuZFXiVIIAAfaBq.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  17.7 KB

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              O japonya t shirtu benim )

Balkonunuza - caminiza bayrak asin
                              y?zde ki ifade efsane,merak etti?im olmu?tur kim diye

Yorum Yap

Aslı Adem Bayar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Mehmet Ali
                                Ma?i golden dolay? hatirlamissin ama o ma?in unutulmayacak abisi Amokachinin ?zel u?akla ?stanbul a ve polis eskortu e?li?inde stada getirilmesi idi
                                Amokachinin oynamayacak olmas?ndan dolay? fenerbahce favori gosteriliyordu
                                O maclarin g?zel bir yaninda deplasman taraftar? fazla olmas? idi eski acikta komple Fenerbah?e taraftar? vardi Hulya av?ar radyodan canli olarak r?portaj yap?yordu ve genelde stadtan seyirciler katiliyordu fenerliler amokachinin olmamas?ndan dolay? rahat kazanacaklarini haykiriken hulya avsar amokachinin istanbula indigini radyodan stada haykirmisti hic unutmam adamin ismi bile stadi inletmisti gerci o macta yorgunlugundan istedigi gibi oynayamadi ama yinede o moralle takim galip gelmisti
                                Benim icin o macin ozel anisi bircok arkadasim askerde idi sadece bu mac i?in izine gelmi?lerdi Agri dan Van dan ve Ankara dan
                                O macta acikta evet full fblli vardi. Kapali kafeste yoklarmiydi. Hmmmm. O olayi hatirliyorum. Abi ben cok karistiriyorun artik. O amokaci olayini 2-1 yendiginiz mac diye hatirliyorum hatta . Snn ki dogrudur kesin. Hatta biz 2-0 one gectiydik. Fener bastirdiydi maci cikaramadiydi. Biz tabelaya bakalim gobek atalim diye delirtiyorduk. HahahA.
                                Bide o uche golunden sonraki hafta gene fb ile kupada oynmasistik. Madida atmisti yendiydik. Isiklarin sondugu mac.

Bide kimsenin hatirlamadigi bir fb maci var inonude. 93 yada 94. Sergen bole bi asirtma gibi acaip bi gol caktiydi. Kalecileri yedekti kimse hatirlamior bu maci. Dieride ya feyyaz ya ali.

Bizim bide ohenli falan bi kayisimiz vardi bunlara tsyd kupasinda kadikoyde. Iyi takimlari vardi onede gectilerdi. Biz be geldiysek caktiydik.

Birde samp. Oldugumuz sene bizim tayfur kadikoyde bize attiydi, 30 saniye sonra biz caktiydik. O mactaki bjk dep. tribunu efsaneydi. Yani o carsinin gelisini inanilmazdi inanilmaz.

Balkonunuza - caminiza bayrak asin

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X