Sayfa 3/9 lklk 123456 ... SonSon

Konu: Fenerbahe Malarmz (An, Resim, Video vs.)

Alnt Mehmet Erman Ozden Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Fb deplasmann da rakip takm taraftarlarna doru cinsel organn aan bir ahs vard.
    Resmini koymak istemedim. Silinmez bir hatradr phesiz.
    Onlarn tribnnde bir sene sakall sonraki sen de bykl vard tam tersi de olabilir onlar hatrlayan var m? kudurmutu adamlar resmen bizim yzmzden

Sakall sakall
    Seveyim anan...

Bykl bykl
    Seveyim anan...

Zaaa XD

Benimde unutamadm anlarmdan biridir bu ma ve sergen yaln,yl 1996, 18 yandaym,sofradayz, yemek yiyoruz,cine5 in ma yaynlarn yapt yllar,sergen frikikten 90 da gol atar ve bendeniz havalara uarm,evdeki fenerliler kudurur tabi,bata babam olma zere, vay be ka yl gemi,yalanmz

2-0 yenildiimiz 2-2 krmz kartn kt (Mansz ve Ali Eren), o mata yeni akta polisle tartmtm nme geti diye

Alnt Metin Vardarbas Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Mehmet Erman Ozden Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Fb deplasmann da rakip takm taraftarlarna doru cinsel organn aan bir ahs vard.
    Resmini koymak istemedim. Silinmez bir hatradr phesiz.
    Onlarn tribnnde bir sene sakall sonraki sen de bykl vard tam tersi de olabilir onlar hatrlayan var m? kudurmutu adamlar resmen bizim yzmzden

Sakall sakall
    Seveyim anan...

Bykl bykl
    Seveyim anan...

Zaaa XD
    O bahsedilen macta ciplak diye kufur ettik. Agladi falan en sonunda .
    Senin bahsettigin mac sanirim 1-0 kaybettigimiz mac. Alexin macin basinda attigi. Dieride 1-1 biten mac olmasi lazim gutinin attigi.

Balkonunuza - caminiza bayrak asin

@Metin Vardarbas
    Ciplak olayindan eminim ama digerlerini karistiriyor olabilirim

Alnt Ali Bodak Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Benimde unutamadm anlarmdan biridir bu ma ve sergen yaln,yl 1996, 18 yandaym,sofradayz, yemek yiyoruz,cine5 in ma yaynlarn yapt yllar,sergen frikikten 90 da gol atar ve bendeniz havalara uarm,evdeki fenerliler kudurur tabi,bata babam olma zere, vay be ka yl gemi,yalanmz
    Ben bu maca dersaneden kacip girmistim. Carsi kiziltoprak tarafindan dagita dagita gelmisti diye hatirliyorum. Bu freekick ten 4 dakika once sergen gene vurmustu ve yanaglara takilmisti. Biz gol diye sevindiydik.
    Bide bu freekickten hemen once zaten ruzgarli olan hava; inanilmaz artmisti. O kirmizi kosu pisttinden toz gibi bisi kalkiodu.
    Sergen vurdu; ben topu havada gordum. 2 kisi merdivdn bosluguna atladi ( dusmedi- ordan atladi sevincten ). Davulculardan biri kafasina vuruyordu davulu. Bana sarilan abide daha sizi sogutlucesmede kesicez diordu. Ne guzel gunmus be.
    Bide bu mactan once bunlar gs yi 4-0 yenmis olabilir. Tribunlere cagiriolardi falan. Yanlis ta hatirlio olabilirim.

Birde ertugrulun 86. Dakikada attigi mac vardi. Onuda unutamam. Fenerliler takimlarini alkisliyorlardi o sira. Sergen kesti, gol oldu. Yikilmisti tribun.
    Tum kapali senola kartal diye ziployordu. Superdi.

Neyse. Cikamayacagim bu basliktan. Insallah hafta sonu bir yenisi olur

Uchenin ayan krld hgh n krmz grd ma vard. Kadkydeki ilk deplasman mamd. bizi matan yaklak 2 saat sonra karmlard tribnden. yola ktk abiler emanetsizler arkaya falan diye baryorlard. Her tarafa emanet zulalamlar teker teker kartyorlard. tabi biz stlemeden kadkye inene kadar bir tane fb formal adam grememitik.

Alnt Mcahid Anbarkaya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Uchenin ayan krld hgh n krmz grd ma vard. Kadkydeki ilk deplasman mamd. bizi matan yaklak 2 saat sonra karmlard tribnden. yola ktk abiler emanetsizler arkaya falan diye baryorlard. Her tarafa emanet zulalamlar teker teker kartyorlard. tabi biz stlemeden kadkye inene kadar bir tane fb formal adam grememitik.

O mactan once bi araba donmustu diye hatirliorum pistte. Bide ece erkene kufur ediyorlardi. 2-1 bitmisti galiba.

Sergenin matan nceki gecenin krnde gece kulbnden karken grlmesi,akam iki tane iteledi , fark atacaklarn sanan fenerlilerin zor kurtulmas

Batuhan kazmasnn bo durumdaki Boboya atmayp kendini kral yapmas Higuain in ilik gibi goln saymayan erefsiz bir hakem

Tello nun tk finalinde direkten dnen topun kard ses.hala yanklanyodur bi yerlerde

Kadky'de fb nin 24 vey 25 malk yenilmezliini bozduumuz ma vard. 1 - 0 dan 2-1 evirdiimiz ma. Ronaldo atmt ikisinide. O mata unutulmazlar arasndadr bence

Alnt Fikri Toper Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kadky'de fb nin 24 vey 25 malk yenilmezliini bozduumuz ma vard. 1 - 0 dan 2-1 evirdiimiz ma. Ronaldo atmt ikisinide. O mata unutulmazlar arasndadr bence
    japon bayrag mevzusu ordan balamt zaten diye hatrlyorum

Alnt Ozan Kerman Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Fikri Toper Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    japon bayrag mevzusu ordan balamt zaten diye hatrlyorum
    Aynen yle balamt.

o kadar cok fb mam var k lk etapta aklma gelenler
    -lk gttgm fb madr...kadkoyde fb bz cdden persan edyordu kalemzde jurkovc vard nanlmaz oynamt eskden gazetelerde oyunculara yldz verlrd hurryer Jurkovce sper yazmt yldz yerne lk ve tektr bu olay...Rza Penaltdan atmt 1-0 almtk
    -Zeknn 87de att 1-0 alp sampyonluga gttgmz mac
    -uchenn ayann krld 4-5 atacamz ma zar zor 2-1 almamz
    -br fb manda Inonude yan yana zlerken pepe kudurdu y.....dye tutturdu derken pepe metnn gollerden sonra kendn paralamas
    -Genc BEKTASLILAR derneg dye br oluum cndeyd Cars...fb manda 70-80 tane davul vard ama cok salam saklanmt, fbller 10 tane davulla baladlar davulunuz yoksa davul verelim dye makaraya bzde hc ses yok man balamasna yakn davullar ortaya ckt fbllere davullar bayraklar g---m grd dye makarann kral yapplm rezl olular
    -schumachern lk BEKTAS ma Samet aybabann jublesi...Ibrahm Tatlses gelmti beyaz gynmst bzde Ibo beyaz flan dye beste yapyorduk Ibo br anda herkesn gnlnde br aslan yatar bende fblym dedikten sonra br daha brsey syleyemeden cer gtmst szler cn geldm Samet cn geldm dedysede yalan oldu
    -caymazn kulann gttg mac cers dars fecyd yanl hatrlamyorsam 1-0 almtk yne
    -amokachnn ozel uakla geldg 1-0 aldmz mac
    -Amokachnn fbnn rzna gectg sfonun son dakkada atp 3-2 aldmz mac
    -2-2 bten Ahmet akarn czgy gect gecmed olaylarnn olduu mac kale arkasndaydm...sfo koyunca bak neler oldu fbnn g..u yand tututu bestesi
    -veselenovcn 4 atarz dedikten sonra drt yedkler kadkoydek mac ..ustune trbunlerde Veysel cn hazrlanan 5.ayak 4 olur...arkay 5leyelm pankartlar...o yanada salla Veysel abla bu yanada salla Veysel abla bestes
    -90.dakkada kadkoyde sergenn frkkten att 5 dakka once dreg yalayp fbllern bzmle makara yapmas sonrasnda kan pezevenk al sen .ne al sen nasl koydu ama 90da sergen bestes
    -3-4 koray le aldmz mac gds ma gels le sperdi
    -Ahmet dursunun att 0-1
    -Ronaldonun 2 tane att fbnn rekorunu bozmamz japon bayrann cks
    -1-5 kadkoyde buz gb hava vard..wlson atmt kafayla keld caaaatttt dye ses trbune gelmiti...

en kotuler se
    -Alyle one gecp aykut ve hakan tecmer le yenlp fbnn sampyonlugu ald mac
    -ucheden yedgmz gol le uzun yllardr sregelen sermzn bozulduu mac yarm saat kapalda ylp kalmtm
    -sr almedann 3u atp 5 lk yapacamz ma 4-2 kaybetmemz