Sayfa 2/9 lklk 12345 ... SonSon

Konu: Fenerbahe Malarmz (An, Resim, Video vs.)

http://youtu.be/7z-NRwZjGeI

Balkonunuza - caminiza bayrak asin

Karikoy cumhurriyetinde 40 bin besiktasli !!!!

Alnt Metin Vardarbas Nickli yeden Alnt Mesaj gster

ilk foto 3-4 lk fener mandan.dn gibi hatrlyorum.gittigim ilk fener deplasman.daha lisedeyiz. abinin biri bebelerle deplasmana gidiyoruz hadi hayrls demiti ama ok salam tribn olmutu

Hic unutmam Sene 2009 1 Maysta Taksime gelmitim. 4 maysta da Beikta Fener ma vard. Stada yakn yerlerde elemann teki karaborsa bilet satiyor, gelene geene 'abi bilet var m ' diye sorup duruyor. Arkas dnk bir abimizde olann bitenin farknda yanl adama;bana atyor. Ulan carsi karaborsa bilet mi alr cmlesinden sonra bana okkal bir yumruk atyor. Tabi ben yere serildikten sonra olayn asl kahraman kamaya balyor.
    Kim vurduya gitmitim. Yumruk yediim abi kendini affettirmek iin baya uramt o gn. Gel gelelim 2-1 kaybetmitik. Dakika 80 lerde Holosko orta sahadan ald topu srkleyip ceza sahas dndan sallamt bir tane.

O japonya t shirtu benim )

Alnt Mehmet Kse Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    18.09.2005 tarihi unutmam..
    gittigim ilk Besiktas - Fenerbahce derbisi, 15 yasindaydim annem ve babam okula hasta bildirmisti (ailecek fanatik Besiktasli olmanin faydalari) 2 kuzenimle (benden 7 ve 8 yas buyukler) Istanbula gitmistim Malm macini kapali alt, Fenerbahce macini kapali ustte izlemistik ikisini de yenilince husran oldu tabi..

ama 132. desibel ses rekorunu kirma gururuna sahip olduk...

kapal alttaydm.gol atnca kleberson gol sevincini yaamak iin kapalya doru yneldi o sevinle bana kouyordu sanki herif.nasl kendimden getiysem atm kollarm gel diye sonu 2dk sonra yknt.

Fb deplasmann da rakip takm taraftarlarna doru cinsel organn aan bir ahs vard.
    Resmini koymak istemedim. Silinmez bir hatradr phesiz.

Alnt Mehmet Erman Ozden Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Fb deplasmann da rakip takm taraftarlarna doru cinsel organn aan bir ahs vard.
    Resmini koymak istemedim. Silinmez bir hatradr phesiz.
    Tribncle yakmayan yaplm en byk terbiyesizlikti. Ahlakszcayd. Tribnn de bir adab var.