Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Partizan Ma??n Adam?: G?khan T?re

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

a??k ara G?khan T?re

Yorum Yap

T?RE d?n ak?am top oynamad?...
      Resmen Partizan'?n di?lerini s?kt? ald?...

Yorum Yap

Kerim Frei ile Necip Uysal diyenler kim?

Yorum Yap

T?re
          Veli
          Franco

Yorum Yap

Kerim hari? hepsi ?ok iyiydi.

Yorum Yap

Ma??n y?ld?z? bence Xeli. Sezonun y?ld?z? Atiba, en ?ok ??k?? yapan T?re, kendini en ?ok geli?tiren Olcay, en nokta transfer Demba Ba, en ?ok geli?tirebilecek olan Ozzy, en g?venlisi Pedro, en ihtiya? duyulan da sa? bek

Yorum Yap

G?khan'a verdim oyumu her zaman da destekledim bundan ?ok daha fazlas?n?da yapacak inan?yorum. Ma?ta O?uzhan ?ok iyiydi , Veli ve Atiba orta alanda m?cadele d???nda zenginlik katt?lar. Demba yine bir santrafor'da neler olmas? gerekti?ini g?sterdi. Franco'yuda bulandan Allah raz? olsun.

Yorum Yap

Bu ma? iyiydik ama sa? kanattan ata?? hep t?re yapt? Necip bir tane sa? bekten gelip bir orta yapmad? sa? kanata orjin bir sa? oyuncu koy bilic bu gazla bu taraftar arkanda iken alt yap?dan bir oyuncuyu koy oraya

Yorum Yap

Kesinlikle G?khan T?re

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

T?re sadece te?re

Yorum Yap

Veli Kavlak ?n askerleriyiz

Yorum Yap

Aslı Hasan Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bu ma? iyiydik ama sa? kanattan ata?? hep t?re yapt? Necip bir tane sa? bekten gelip bir orta yapmad? sa? kanata orjin bir sa? oyuncu koy bilic bu gazla bu taraftar arkanda iken alt yap?dan bir oyuncuyu koy oraya
                          Aynen altyap?dan bir tane sa? bek oynayacak oyuncu yok mu ?
                          A?a??dan A tak?ma bir tane sa? bek veremiyorsak altyap?y? kapatal?m daha iyi

Yorum Yap

Pedro Franco bence

Yorum Yap

Az farkla t?re

Yorum Yap

T?m tak?m ?ok iyiydi fakat T?renin o a??r zeminde bu kadar efektif oynamas?n? beklemiyordum. Oyunuyla beni en ?ok ?a??rtan isim oldu?u i?in oyum T?reye.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X