Sayfa 2/23 lklk 1234512 ... SonSon

Konu: 14-23 Ekim ddaa Program

40 yln bas spor toto oynayim diyorum ama baktm programa cok zor malar ya ok para tutar varm tahmini olan

Unutanlara hatrlatmak... Tanmayanlarla tanmak iin...

Merhaba Ben Turgay... Tek Ma Turgay

Bir uzman yle trdan bir kupon yapsada haftasonumuzun heyecanna birde para katsak , ne gzel olur bee. makinann sesini zledim; Tebrikler ikramiye kazandnz.

Alnt Ycel Mutlu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bir uzman yle trdan bir kupon yapsada haftasonumuzun heyecanna birde para katsak , ne gzel olur bee. makinann sesini zledim; Tebrikler ikramiye kazandnz.
    Kuponlar yapyorum. Eer benim yatacam tek ma bulup karabilirsen o sesi duyarsn

Alnt Turgay Akda Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Ycel Mutlu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kuponlar yapyorum. Eer benim yatacam tek ma bulup karabilirsen o sesi duyarsn

bu benim iin ok farkl bir tecrbe olacak ok heyecanlym

Bugnn malar... Normalde tekten yatmas lazm. Onu bulun dierlerine yklenin. Ama buraya yazdm diye farkl olur alay yatarsa bilemem tabi

turgay da illegal olmu
    gece vitoria beni de yatrd.
    eer pronet sitelerine getiysen ispanya liginde ok fazla kart kyor malarda deerlendirebilirsin. korner de ispanya da dier liglere gre daha ok oluyor malarda. bu sene biraz ksr geiyor kornerler ama yine de deerlendirilebilir taraf bahsi yerine.

He yle paylan ya.

Bari zntm azalsn Daha beteri varm diyim

al turgay byle yatan onlarca kuponum var en tazesi bu. ben alknm

Abi anlamyorum ya

Nasl olur bu kadar srarla. Eskiden de biliyosunuzdur ekliyodum. Kaldm yerden devam ediyorum Sizin yine oranlar flnda ok dk. Benim le yada ble 1e6-7 hatta 10 veren kuponlarda yaanyor bunlar

ok biey istemiyorum zaten bykte oynamyorum ben. Ufak ufak bi ps3 paras karsam yeter. Ama olmuyor ite

aslnda bana gre benim ya da muhammet'in yapt tarzdaki kuponlarn tutma ihtimali ok daha fazla 1,30 1,40 1,50 oranl 4-5 man tutma ihtimalinden. bu tarz kuponlar ya tutar ya 1 tanesinden yatar. adam 1,04 den yatm ite benim yattm mata da son 50 saniye karyaka 5 farkla ndeydi dixon 4 faulden sadece 1 tanesini att 2 saniye kala faul yaptlar adamlar 2/2 att falan derken ma uzad yattm. olmaynca olmuyor

Alnt Uur Ilgn Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    aslnda bana gre benim ya da muhammet'in yapt tarzdaki kuponlarn tutma ihtimali ok daha fazla 1,30 1,40 1,50 oranl 4-5 man tutma ihtimalinden. bu tarz kuponlar ya tutar ya 1 tanesinden yatar. adam 1,04 den yatm ite benim yattm mata da son 50 saniye karyaka 5 farkla ndeydi dixon 4 faulden sadece 1 tanesini att 2 saniye kala faul yaptlar adamlar 2/2 att falan derken ma uzad yattm. olmaynca olmuyor
    O zaman da ykl girmek gerekiyor ki bu da bana gre deil Senin yaptn gibi 250 bassam ve bu ekilde yatsam kafama skarm :P

oras yle tabi de bu iten para kazanan kk oranlara yksek basp kazanyor. 10 liraya 500 lira tutturmak binde bir olacak bir ey. tabi ki herkesin btesi ayn deil bende yle parayla oynayan biri deilim o ekilde sanma dengede gidiyorum genelde tutan da oluyor yatan da.

Alnt Uur Ilgn Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    oras yle tabi de bu iten para kazanan kk oranlara yksek basp kazanyor. 10 liraya 500 lira tutturmak binde bir olacak bir ey. tabi ki herkesin btesi ayn deil bende yle parayla oynayan biri deilim o ekilde sanma dengede gidiyorum genelde tutan da oluyor yatan da.
    Ya bi ara tempoda 800 liralar grdm 20 ile balayp ufak ufak oynayarak. ekmedim sonra sfrland

imdi imajda taklyorum Geenlerde yine 280i grdm ekmedim o da kald yle sfrland imdi Yine ufaktan ykselmeye alyorum. Dediim gibi u anda tek hedef kombine parasna katk ve ps almak. Gerisi umrumda deil Onuda baarabilcemmi bilmiyorum Kazanp kazanp kaybediyorum srarla