Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

En g?zel formam?z?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

En g?zel formam?z?

En g?zel formam?z hangisi?

Siyah kaleci formas? yeni ??kt? belki kimse almam??t?r ama onu da ekledim be?enilip be?enilmedi?ini ??renmek i?in
    155
    Siyah Kaleci Formas?
    20.65%
    32
    Siyah Forma
    56.77%
    88
    K?rm?z? Forma
    7.74%
    12
    Beyaz Forma
    14.84%
    23

Siyah kaleci formas?,di?er siyah hala ?s?namad?m.

Yorum Yap

Siyah formalar?n her ikisi de birbirinden ba?ar?l?. ?kisi aras?ndan oyum ise kaleci formas?na gitti.

Yorum Yap

ben k?rm?z? formaya oy verdim ama bu sene onu giymek hi? nasip olmad?. bi tek soma yard?m? i?in fener ma??nda tek devre giydik. o ma?ta tek devre oynanm??t? zaten

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ben k?rm?z? formaya oy verdim ama bu sene onu giymek hi? nasip olmad?. bi tek soma yard?m? i?in fener ma??nda tek devre giydik. o ma?ta tek devre oynanm??t? zaten
          Griyi de giymemi?tik zaten

Yorum Yap

Aslı Yigitcan Songun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Griyi de giymemi?tik zaten
            ona da hi? anlam veremedim zaten bende. ge?en sene siyahtan sonra en g?zel formam?z griydi ama 2-3 haz?rl?k ma?? d???nda ligde hi? giymedik.

Yorum Yap

en g?zel formam?z bence hep klasik eski tip ?ubuklu idi, hala da ?yle ..

Yorum Yap

ilk basta beyazi hic begenmemistim, ama simdi giydigimde veya takim siyah sort beyaz forma ile sahaya ciktiginda bitiyorum
                ama oyumu siyaha verdim cunku o harbi guzel ve bu sene en cok satan formamiz

Yorum Yap

Ge?en seneki Siyah formam?z bana g?re tarihin en g?zel formas?. ge?en y?l?n setinin marsilya-real-lyon gibi adidas'?n hep torpil ge?ti?i tak?mlar?n forma setlerinden bile daha g?zel bi set oldu?undan bu y?lkiler onlar?n g?lgesinde kald? biraz.
                  K?rm?z?y? ??yle bi 2000/2001'deki gibi kombinasyonlarla sahada falan g?rsek ?ok g?zel olur.

Yorum Yap

Bu seneki hi?bir forma ge?en seneki siyah forman?n yan?na yakla?amaz. Bu sene siyah ve kaleci formas? iyi. Siyah? almam?? olsam kaleci formas?n? alacakt?m.

Yorum Yap

cok ciks

Yorum Yap

bu sene formalarimizi daha da guzel yapan icindekiler...

Yorum Yap

Asl?nda bu sezon formalar?m?z?n hepsi g?zel ama Beyaz'? ayr? be?endim.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                          X