Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Gs Akhisar'a puan kaybedecek.

Yorum Yap

Aslı ?brahim H?zal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Yar?n Gs puan kaybeder Akhisarda, o zeminden 3 puanla ??kmas? mucize ya da eski hocalar?na k?yak olur.
      ?k?z ?ld? ortakl?k bitti. Aksihar cincon'a ?elme takacakt?r, carlos'a g?veniyorum.

Yorum Yap

en ?nemli iki yabanc?s? yok.snayder o sahada oynayamaz.bu kadar olumsuzluk varken akhisar ?akar

Yorum Yap

Bu ak?am Kayseri Erciyes mutlaka ama mutlaka yenmeli Sivas? bu ak?am yenerse Sivas k?me d??me potas?na giriyor haftaya Fenere it gibi sald?r?rlar bu detaylar ?ok ?enli

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bu ak?am Kayseri Erciyes mutlaka ama mutlaka yenmeli Sivas? bu ak?am yenerse Sivas k?me d??me potas?na giriyor haftaya Fenere it gibi sald?r?rlar bu detaylar ?ok ?enli
            Ayn? zamanda Erciyes de tutunmak i?in potada kalm?? olur.2 hafta sonra Fb ile oynuyor Erciyes.

Yorum Yap

Whoscored.com ma? 1-2 biter, GS al?r demi?. Akhisar'da Bilal, GS'de Melo ile ?eycu yok. Akhisar, hocan?n eski tak?m?, izlemek laz?m.

http://www.whoscored.com/Matches/851...or-Galatasaray

Yorum Yap

Bilal yoksa Akhisar?n i?i zor.Hucum hatt? kuvvetli ama topu onlarla bulu?turacak oyuncu laz?m.Benim pek umidim yok Akhisardan ama futbol bu belli olmaz tabiki.

Yorum Yap

Bursa,Belediye ve Ts'nin puan kaybetmesiyle Mersin Avrupa Ligi potas?na girdi ve ?st ?ste i?eride Gs ve Fenerle oynayacaklar. Ayr?ca Cavcav'?n k??? ba?? oynamazsa Gs'nin i?eride oynayaca?? Gen?ler ma?? zor ge?er,adamlar ?ok formda bizim ?ans?m?z Gen?ler ma??n?n son haftaya denk gelmesi.

Yorum Yap

Sa?ma olabilir ama iddaa ve oran takip edenler s?rekli bug?nk? gayse ma??na beraberlik olabilir diye d???n?r benim takip etti?ime g?re bu oranlar ne zaman olsa beraberlik oluyor bizimde ba?ak?ehir ma??na bakarsan?z ayn? oranlar vardi berabere bitti tabiki bu bi d???nce ama iddaa bu konulardan para kazand??? i?in daha stratejik d???n?yorlar benim g?r???m bug?n gayse berabere kalacak

Yorum Yap

Sergen ceZa almamis bu guzel haber

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Whoscored.com ma? 1-2 biter, GS al?r demi?. Akhisar'da Bilal, GS'de Melo ile ?eycu yok. Akhisar, hocan?n eski tak?m?, izlemek laz?m.

http://www.whoscored.com/Matches/851...or-Galatasaray

melo ve chedjou yoksa sneijderi kilitle maci kazan dicem ama bilal niye yok

Yorum Yap

Son haftalara y?rek dayanmaz.Kendi ma??m?z d???nda heyecanla rakiplerinkini de takip ediyoruz.Ger?ekten kalbimiz nas?l dayanacak bilmiyorum.2 haftad?r bizim ma?lar sonunda koltukta y???l?p kal?yorum.Yar?m saat s?r?yor kendime gelmem...

Yorum Yap

gs bugun 2-0 kaybedecek.
                            biz tt arenaya gs'in 3 puan onunde gidecegiz
                            81. dakikada yedigimiz gol ile 1-1 bitecek
                            feneri bilemem

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              gs bugun 2-0 kaybedecek.
                              biz tt arenaya gs'in 3 puan onunde gidecegiz
                              81. dakikada yedigimiz gol ile 1-1 bitecek
                              feneri bilemem

oldu olacak fb de ba?ak?ehir ile kazanan?n uefaya gidece?i ma?a ??kacak olsun

Yorum Yap

ben diyorum abi bizim ma?? hep ?nce oynats?nlar. Galip geldikten sonra ekranda @atacast ma? yay?n? elimde ?ay rakipleri izlemek ne g?zel, hele bi' de gol yediklerinde

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X