Sayfa 3/4 lklk 1234 SonSon

Konu: Sper Lig Anadolu Takm Malar

Alnt Tayfun Turgay Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trabzonun kaybetmesi hite iyi olmaz bence. O zaman stres Trabzon stnde olur. Stresli ktklar bir derbiyi kazandklarnda hi hatrlamyorum ben.
    Ben tam tersini dnyorum.

Eer Sivasta yenemezse uan ve Trabzon 4. iin kendisine 1 puan yeticek durumda olsa, Gs ninde deplesman performansn dndmzde bence en az o puan Trabzon alr.

Stress olayna gelince Fener mandaki stressden ve gerilim havasndan ok uzak Trabzon ok rahat oynayacaklar bence, asl stresli sahaya kacak Galatasaray olacak.

rahat olurlarsa rahat yatarlar bence kaybetmesi cok daha iyi en azindan bir puan alirlar diye dusunuyorum cunku garantiye alsalar macin hakemine ne baski yaparlar ne de birsey

Alnt Gurkan Ozcan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    5.de uefaya gidiyor bu sene ts yenerse fark 4 puan yapar ve fazla kasmaz haftaya bence yenilmesi iyidir
    4. olan daha az n eleme oynayacak. Bu bakmdan Galatasaray ma Trabzon iin nemli.

Sivas ve Trabzon gol atmasnlar, gol de yemesinler artk. Malar byle bitsin ve Trabzon haftaya kesin kazanmak ya da puan almak zorunda ksn sahaya. Bence en iyisi bu.

ayrica son iki hafta kala kasimpasa ile sadece 2 puan fark kaliyor bence hic ratah olamazlar haciosmanoglu yani baskanlari da trabzonu uefaya goturmek icin herseyini yapacaktir yoksa sezon sonu yolcudur abbas baglasan durmaz

Att sivas.

Derken ayn dakika iinde Rize att

1-1
    Konu Kenan Yukseler tarafndan (04 Mays 2014 Saat 18:21 ) deitirilmitir.

sivas yedi 1-1

sivasin atmasi kotu mu oldu iyi mi oldu bilemedim ama yine de puan farki daha az kalsaydi iyi olurdu simdi bakalim ts napacak 4 duncu olmak istermi yoksa yerini kasimpasaya biramamaktan korkup galatasaraya saldiracak mi bekleyip gorecegiz

Ben yazarken sivas yemis golu trabzon atmasin da

ts att 2-2 90+

2-2 bitti.

Sent from my Lumia using Tapatalk

Trabzonspor son saniyede beraberlii yakalad. Sivas da berabere bitti, iki takm da eit puanla girecek son 2 haftaya. Trabzon'a gs ile olan ilikilerinden tr gvenmesem de, gvenmek istiyorum. Umarm haftaya elme takabilirler gs'ye.

90+3 kadir att. ts 2-2. hcum hatt bizden daha iyi ts'un. biraz akll transfer yapsalar kafaya oynarlar.

bursa - ts: 2-2
    rize-sivas 1-1

bitti

Trabzon afedersiniz seve seve galatasaraydan puan almak zorunda artk, olas bir malubiyette kasmpaa ve sivas galip bitirirse, trabzon 6. oluyor uefayada gidemiyor

kasmpaa trabzondan 2 li averajla stn

bu son dakika golleri hic iyi olmadi herseye plan yapmislar gibi gorunuyor galatasarayin golu bu son iki macin son dkk goleri hic hayra alamet degil