Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Cristiano Ronaldo - cr7

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ayr?l?k yaramad? ko?uma, ge? otur bir dertle?elim senle ya.. K?rm?z? g?rm?? bug?n...

Yorum Yap

http://www.ntvspor.net/video-galeri/...ronaldo-atildi

tamam messiden daha ?ok seviyoruz senide yak??mad? be reis

Yorum Yap

Kim bilir karsidaki ne dedi , hicbisey olmadan saldiran birini daha hic gormedik ,yastayiz kim bilir kac hafta yoktur simdi

Yorum Yap

http://www.ntvspor.net/video-galeri/...ronaldo-atildi

bu terbiyesizin hareketini daha yeni g?rd?m.
          ?u hareketleri normal bir tak?m?n oyuncusu yapsa en az 6 ma? ceza al?r
          bakal?m cristiano'ya ka? verebilecekler...

Yorum Yap

Sevgilisinden ayr?ld? normal o hareket. (Irina'ya kad?n bile demem farkl? bir boyut ya neyse)

K?saca; Adams?n sen

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Sevgilisinden ayr?ld? normal o hareket. (Irina'ya kad?n bile demem farkl? bir boyut ya neyse)

K?saca; Adams?n sen
              Vallahi ay?p Erdal
              Rica ediyorum objektif olun, tarafs?z olun demiyorum bak objektif olun.

Yorum Yap

[MENTION=27500]Arda ?elikmaden[/MENTION]

Siz messi konusunda ne kadar objektifsiniz ?

Neyse problem yok. Ronaldo cand?r.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  @Arda ?elikmaden

Siz messi konusunda ne kadar objektifsiniz ?

Neyse problem yok. Ronaldo cand?r.
                  Messi ayn? hareketi yaparsa ki yapaca??n? sanm?yorum, g?r?r?z ne kadar objektif oldu?umu.
                  ?u hareketi savunmak, kulp bulmaya ?al??mak Be?ikta?l? adama yak??maz

Yorum Yap

Ayn? hareketi emre veya melo yapsa asm??t?k burada ama ronaldo yap?nca normal oluyo.
                    En ?okta ??karken Erdal'?n avatarda ki ?d?l yap??t?rmas?n? silmesine k?zd?m.Ben en b?y???m istedi?imi yapar?m der gibi.

Yorum Yap

Kral'a yak??mam?? o hareketler bence...arada olur kafas? bozuk bu s?ralar Ronaldo adamd?r, krald?r, 1 numarad?r...

Yorum Yap

Ronaldo'ya yak??mam?? oras? kesin , ama tekme yiyince y?z?n? tutan eleman daha ?ok dikkatimi ?ekti.

Yorum Yap

Yar?n ayn? hareketi CL'de Ba'ya yaps?n ne tepki veriyorsunuz bakal?m.

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

K?saca; Adams?n sen
                            Vallahi ay?p Erdal
                            Olamam

Yahu adam?n kafas? bozuk, moral bozuklu?u en iyi oyuncuya da yak??mayacak ?eyler yapt?r?r. Ben sadece bunu dedim.

Not: Avatar de?i?imlerim bir mesaj i?ermemektedir. Avatar?ma bak?p laf etmeyiniz.
                            ?aka ?aka i?eriyor, ?o?unda anlam var

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

K?saca; Adams?n sen
                              Vallahi ay?p Erdal
                              Olamam

Yahu adam?n kafas? bozuk, moral bozuklu?u en iyi oyuncuya da yak??mayacak ?eyler yapt?r?r. Ben sadece bunu dedim.

Not: Avatar de?i?imlerim bir mesaj i?ermemektedir. Avatar?ma bak?p laf etmeyiniz.
                              ?aka ?aka i?eriyor, ?o?unda anlam var
                              Ayrton Senna ne anlam ifade ediyordu en iyisi oydu son d?nemlerde hat?rlad???m.

Yorum Yap

Aslı Kutay Bilgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Yar?n ayn? hareketi CL'de Ba'ya yaps?n ne tepki veriyorsunuz bakal?m.
                                Ayn?s?n? pascal yapt? ba? tac? yapt?k ya la

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X