Sayfa 15/15 İlkİlk ... 512131415

Konu: Altyapı Haberleri

Alıntı Sercan Şahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Abdulkadir Caya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GS yarım dönem Ozan'ı oynattı, şimdi 10-15 milyonlar konuşuluyor. Altyapı bunun için çok çok önemli. Altyapıdan çıkaracağın oyuncuya hem bonservis ödememiş olursun hem de maaşı çok çok uygun olur.
    Bir büyük balon olduğunu düşünüyorum. Terim ve menajer lobisi. Elbet formda bir oyuncu ama gözlemlediğim kadarıyla bahsedilen rakamlar ve takımlar çok inandırıcı gelmedi. Çıplak gözle takip edenler olduysa daha sağlıklı yorum yapacaktır. Serdar Aziz de aynı şekilde parlıyordu çok değil geçen sezon...

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konusulan rakamlari bilmem ama bu cocuk daha 18 yasinda ve fizigi de oturmus, bence uzerinde durulursa iyi bir oyuncu olabilecek potansiyeli var sonucta çağlar da ilk baslarda cok hata yapiyordu buradaki cogunluk begenmedi besiktasta oynayamaz dedi su an premier lig de forma bulmaya basladi ozanin en buyuk avantaji şans buluyor bence o cocuk belli bir seviyenin uzerine cikar

Fatih ile aynı mevkide olan ve hem alt liglerde hem de milli takımda daha çok süre alan Alpay vardı asıl ama bağları koptu sene başında A takıma girmişken. Asıl ondan ümitliyim ben. Çift stoperimiz Fatih -Alpay olsa şampiyon olmuş gibi sevinirim.

Alıntı Barış Durukan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih ile aynı mevkide olan ve hem alt liglerde hem de milli takımda daha çok süre alan Alpay vardı asıl ama bağları koptu sene başında A takıma girmişken. Asıl ondan ümitliyim ben. Çift stoperimiz Fatih -Alpay olsa şampiyon olmuş gibi sevinirim.
    Bunların yanısıra sol ayaklı ve teknik Ege Atlam, 2001 doğumlu Erdoğan ve 2002 doğumlu Arif Boynuuzun da var.

Alıntı Sercan Şahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Abdulkadir Caya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GS yarım dönem Ozan'ı oynattı, şimdi 10-15 milyonlar konuşuluyor. Altyapı bunun için çok çok önemli. Altyapıdan çıkaracağın oyuncuya hem bonservis ödememiş olursun hem de maaşı çok çok uygun olur.
    Bir büyük balon olduğunu düşünüyorum. Terim ve menajer lobisi. Elbet formda bir oyuncu ama gözlemlediğim kadarıyla bahsedilen rakamlar ve takımlar çok inandırıcı gelmedi. Çıplak gözle takip edenler olduysa daha sağlıklı yorum yapacaktır. Serdar Aziz de aynı şekilde parlıyordu çok değil geçen sezon...

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sene başı bi iki maçta sakarlıkları oldu ama yaşının 18 olduğunu düşünürsek çok çok potansiyelli bir oyuncu. Fiziği ve ayakları çok müsait. Farklı yaş gruplarında da defalarca milli olmuş bir yani sürpriz bir oyuncu değil. Çağlardan çok çok üstün bir stoper bana kalırsa. 23-24 yaşında oyuncuya genç gözüyle bakıp, gelişecek diye ümit ediyoruz bu adam daha 18 yaşında. Çok büyük stoper olacak.