Konu: Siyah beyaz ocukluum..

Siyah beyaz ocukluum..

Almanya'da iiydi babam. Ben stanbul'da ocuktum. Yl iinde ksa srelerle yanna giderdim. Bazen de o gelirdi. Beni Beiktal yapan, iime silinmez bir ekilde bu ak kazyan adam...babam...
    ampiyonluun son maa kalp erefli ikinci olduumuz gn beraberdik. Czrtl bir radyoda dinledik olup biteni. O radyonun czrts yer etti kulaklarmda. Uzakta olsak da galip geldiimizde ilk kutladm her zaman o oldu yllarca...

Yllar geti babam Trkiye'ye geldiinde ben 15 yandaydm artk. Tam olarak birlikte saylmazdk ama; yatl okuldaydm...
    Lise bitti, niversite yllarnda beraberdik. niversite sonunda askere gitmem gerekti; yine ayrldk...
    Askerlik bitti, ben devlet memuru oldum, tayinim kt; yine ayrldk...

Ve...tayinim stanbul'a kmt. Artk beraberdik. Her Beikta manda televizyonun karsna beraberce geip her golde birbirimize yle bir sarlyorduk ki...Sizler Beikta'n kazanmas iin gol bekliyordunuz, ben aslnda babama sarlabilmek iin...Beikta'n her gol benim iin yllarn zlemini dindirmek adna bir frsatt. Maalesef attmz goller yetmedi zlemi dindirmeye...

Bir sabah, her zamanki gibi sradan bir gne uyandmda babam aniden aramzdan ayrlmt. Ayrldk...

imdi 5 yandaki olumla geiyorum televizyonun karsna. Babamn adn verdim oluma. Her golde sarlyorum. Hibirey anlamadna eminim, byynce anlayacana da...

Allah baba kartala rahmet eylesin, yavru kartala da uzun ve gzel mrler versin

Allah rahmet eylesin...

ok teekkrler arkadalar, saolun.

Allah rahmet eylesin, mekan cennet olsun. Yavru kartalmza uzun ampiyonluklarla dolu bir mr nasip olsun dilerim..(aradan biz de sebepleniriz vademiz yettike) bizim kuak ansl geiremedi imdi bakarsn yeni nesille yeni ykseli devri balar.
    inallah maallah amin

Bizim kua mslmc yapt Beikta

Allah rahmet eylesin

Allah rahmet eylesin,mekan cennet olsun. Rabb'im cennetinin en gzel yerlerin de kavutursun sizleri.
    Yavru kartal'a da nice ampiyonluklar dolu yllar dilerim.baht kaderi gzel,mr uzun olsun.

Biz Beiktallar harbiden bir baka seviyoruz,bambaka yayoruz hayat..

Hamd olsun iyi ki BEKTA'lym..