Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Avrupa ?ampiyonas? Elemeleri - EURO 2016

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Harun Koca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    yapma abicim ya bu takimda en az 7 tane topcu var T?rkiye A milli takiminda forma giyecek
    D?n o facia yi yasamasak en az 4 tane daha Besiktas li girerdi kadroya..
    Kadroyu bugun kurmadi heralde dun turlasakta ayni sonuc hakanin donmesi ozinin kesik yemesine omerin donmesi ersanin kesik yemesine sebeb oldu zaten kimsenin umudu yok olesine cagrilmis kadro

Yorum Yap

Aslı Burak Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      saka gibi spor toto s?per liginin liderinden 2 topcu cagrilmis!
      kim hangi mantikla yapior bu kadrolari merak ediyorum
      Valla ne yalan s?yleyim 2 fazla bile olmu?.

Tek hak eden G?khan, ba?ka var m? ?

Cenk
      Tolga
      Serdar
      Ersan
      ?smail
      Necip
      O?uzhan
      Mustafa
      Cenk T.

Sen olsan hangisini dahil ederin ?
      A??k?as? Serdar'?n formu gayet iyiydi,bence ?a?r?labilirdi...

Ayr?ca Cenk Tosun sakatl??? atlat?p,Demba Ba'dan f?rsat bulup biraz ?st ?ste ma? oynayabilse kadrodaki 4 forvetten daha iyi...
      Serdar hi?bir iyi tak?mda sa? bek filan olamaz, ancak bizde oynayabilir.

Orta yapamaz, adam eksiltemez, h?z zaten yok, golden bahsetmiyorum bile. Kar??s?nda birazc?k hareketli olan biri ?ok rahat ge?ebilir kendisini. Misal Gedoz.

Bu nas?l iyi formdur ?

Cenk ?nce bizde kadroya girsin de Milli tak?m eksik kals?n.

Yorum Yap

Lider tak?mdan 2 oyuncu al?nmas? d???nd?r?c? ama bak?yorum bi o kadarda do?ru

Yorum Yap

Mert G?nok: Oynad??? ma?larda Fenerbahcenin yedi?i goller. Hakan Balta: ne isi var anlamad?m. Hamit: Ne i?i var anlamad?m , Umut : vas?fs?z sadece kafa topu bekleyen eleman

Yorum Yap

saka gibi spor toto s?per liginin liderinden 2 topcu cagrilmis!
            kim hangi mantikla yapior bu kadrolari merak ediyorum
            Valla ne yalan s?yleyim 2 fazla bile olmu?.

Tek hak eden G?khan, ba?ka var m? ?

Cenk
            Tolga
            Serdar
            Ersan
            ?smail
            Necip
            O?uzhan
            Mustafa
            Cenk T.

Sen olsan hangisini dahil ederin ?

Ayr?ca Cenk Tosun sakatl??? atlat?p,Demba Ba'dan f?rsat bulup biraz ?st ?ste ma? oynayabilse kadrodaki 4 forvetten daha iyi...

Orta yapamaz, adam eksiltemez, h?z zaten yok, golden bahsetmiyorum bile. Kar??s?nda birazc?k hareketli olan biri ?ok rahat ge?ebilir kendisini. Misal Gedoz.

Bu nas?l iyi formdur ?

Ona bakarsan da Sterling'le Coutinho'yla,Moreno'la gayet iyi m?cade etti...

Ayr?ca Cenk i?in biz farkl? bir ?ey mi s?yledik?

Yorum Yap

Bu nas?l iyi formdur ?

Ona bakarsan da Sterling'le Coutinho'yla,Moreno'la gayet iyi m?cade etti...

Ayr?ca Cenk i?in biz farkl? bir ?ey mi s?yledik?
              1 ma? iyi m?cadele etti diye di?er ma?ta turu vermesi normal de?il mi ?

Adam?n savunma yapmaktan ba?ka ?ne ??kan bir ?zelli?i yok, bari onu d?zg?n yaps?n.

Cenk Tosun'un Burak'? Umut'u ge?ebilmesi i?in ?ok ekmek yemesi laz?m.

HAtta ge?mesin Umut'un verdi?i katk?y? versin ba?ka bir istemem. Bak Burak demiyorum bile, Umut diyorum.

Yorum Yap

bu turnuva zaten bizim i?in bitmi?ti laylaylom ma?lar? m?mk?nse bizden kimse oynamas?n

Yorum Yap

G?khan T?re ve silah arkadaslari

Mert
                  Gokhan Omer Serdar Caner
                  Tore Ekici Topal Emre Hakan
                  Hirsiz

Yorum Yap

Tolgay bizim milli tak?mda oynayam?yor mu?

Kadroda yanl?? bi se?im yok diyebilirim hatta Volkan'? ?a??rmad???na ayr? sevindim.

Yorum Yap

Kaz?m Kaz?m nedir ya

Yorum Yap

ke?ke g?khan ile olcay da al?nmasayd? dinlenselerdi neden tepki g?steriyorsunuz ki hollandaya yenilip gelecek bir tak?m i?in neden oyuncu g?nderemedik diye ?z?l?yorsunuz ?imdi sonucu belli olan ma? i?in g?khan?n sakatlanma riski bizi ne duruma d???r?r ke?ke g?khan hakan geliyorsa ben gelmiyorum deseydi de gitmeseydi

Yorum Yap

Sa?ma sapan bir kadro olmu? yine. Hollanda en az 2 fark yapar, 3 de olursa ?a??rmam.

Yorum Yap

Ke?ke T?re ve Olcay'da gitmeseydi.

Yorum Yap

A??k konu?al?m. Bu milli tak?m?n amac? ne ??zemedim.
                              Bu turnuvadan havlu at?p, gelece?i planlamak en do?rusuydu.
                              Ama g?r?yoruz ki ama? o de?il. Hala Emre'den, Balta'dan medet uman deli sa?mas? bir kadro bu.
                              Bu Be?ikta??m?z'dan az oyuncu ?a?r?lmas?yla alakal? de?il. Egemen varken Balta'n?n ?a?r?lmas? sa?mad?r.
                              Ama mesela diyemem ki ben Cenk G?nen varken neden Mert.. Bana g?re de Mert daha iyi kaleci.

Herkes soruyor, yahu malzeme bu ne yapal?m cart, curt..
                              Vallahi a??k a??k yazay?m. Ben olsam 27-28 ya? ?st?nde en fazla 3-4 oyuncu al?r?m bu saatten sonra milli tak?ma.
                              Koyar?m 25 ya? ortalamal? tak?m?. Sabaha kadar yenilebilirler s?k?nt? yok.

Misal;
                              ----------------Mert G?nok(26)------------------

G.G?n?l(30)----?mer(25)----Semih(24)----------Caner(26)

-------------Topal(29)-----Ozan(19)----------------

T?re(23)--------------Hakan(21)--------------Arda(2

------------------Burak(29)---------------------

ilk 11 i?in ort: 25.45

Yedekler: C.G?nen(27), Harun(25), ?ener(25), Kurtulu?(27), S.Aziz(24), A.?al?k(21), Nuri(26), O?uzhan(22), Alper(23), Ekici(24), Kerim(21), Tosun(23), Enes(17)

Yedekler i?in ort: 23.46

Hi? olmazsa tecr?be kazand?r?rs?n, yeni bir heyecan getirirsin. Burak ??k?p yerine Umut girdi?inde de?il Enes girdi?inde daha ?ok heyecanlan?r bu ?lke.
                              35 ya??ndaki Emre 'nin yapacaklar? de?il Ozan'?n, O?uzhan'?n yapacaklar? heyecanland?r?r.
                              Sen Arda ??karken yerine Alper'i yada Kerim'i de?ilde Kaz?m'? sokuyorsan oyuna s?k?nt? var.
                              En son düzenleyen Mustafa Zeybek; 21-03-2015, 01:54.

Yorum Yap

hala tak?ma sa?ma sapan adamlar ?a?r?l?yor 35lik Emre Kaz?m falan filan. Altyap? ?al??mas? yok d?n dola? ayn? adamlar? tak?ma se?. Y?l 2015 hala Terimlerle filan u?ra??yoruz. D?n?p dola??p geldi?imiz yer ayn? bu olu?umun tepesinde de yd var. ??in en ac? taraf? bu kadar ger?ek varken spor kanallar?nda milli ma?lardan ?nce analizler yap?l?yor bir de. Hay?r ne bekliyorsun bu sistemle ya.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X