Konu: yeni transferlere yeni besteler

yeni transferlere yeni besteler

http://www.youtube.com/watch?v=oiKj0Z_Xnjc

selam beyler , fransa da yasiyorum, Demba Ba bildigniz gibi Fransa kokenli ve bu sarkinin onu cagirirken cok yakisacagini dusunuyorum.
    kendisi de daha once bu sarkiyi cok sevdigini soylemisti fransiz televizyonunda.

dembaaa, demba demba,
    dembaaa, demba demba,
    dembaaa, demba demba,
    kara boga koy cimboma

besteyi dinlemek icin link

https://soundcloud.com/otorunogullari/dembabab

saygilar

Çak bi tane Demba cimboma,
    Beyoğlu'nun yosmasına,
    Şampiyonluk için bizleri,
    Dök yollara, dök yollara..
    Dem-BA-BA

Ayşe Hatun Önal Çak bi selam

ikisi de iyiymiş, teşekkürler arkadaşlar. gurbetçi olmana rağmen sesin diksiyonun çok hoş

Kara Kartal
    Yer
    Beşiktaşlılar Kardeştir
    Bu şarkıdan Demba'ya bir şeyler çıkar. Özellikle nakaratı

Nasıl istersen öyle gol at amaaa at amaaa

Koy Fenere Koy Cimboma Dem Babaaaa Dem Babaaa Dem Babaaa

(Mihriban türküsü meledosiyle)

Birazcık slow oldu bu diğerlerine göre

Kara Kartal
    Yer
    Kapalı Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    Çok yerinde bir başlık olmuş.Sadece yeni transferler için değil mevcut diğer oyuncularımız için de yeni besteler gerekiyor,çünkü nerdeyse bütün futbolcularımızı aynı beste ile çağırıyoruz.Onceden çoğu futbolcumuza özel besteler yapılıyordu o dönemleri özlüyorum...

Ben konuya bambaşka bir boyut getireyim

Futbolcuların tek tek tribüne çağırılmasını bıraksak keşke tamamen. Hem unutulan oyuncular oluyor hem ısınırlarken zaman kaybı.

Takım ısınmaya çıktığında hep beraber 1 kez çağırılsa yeter

Alıntı Burak Kocabas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben konuya bambaşka bir boyut getireyim

Futbolcuların tek tek tribüne çağırılmasını bıraksak keşke tamamen. Hem unutulan oyuncular oluyor hem ısınırlarken zaman kaybı.

Takım ısınmaya çıktığında hep beraber 1 kez çağırılsa yeter
    Katılıyorum Size çağırılmayan futbolcuya ayıp alıyor

Benim fikrim bir kez hep beraber çağırma, ekstra olarak da geçen maç en iyi performansı gösteren 2 oyuncuyu çağıralım. Belki diğer futbolcular da çağırılmak için iyi performans gösterir )

çok özel olan,Beşiktaş'a yıllarca gerçekten faydalı olmuş futbolcular dışındakileri tribüne çağırmak,besteler yazmak çok gereksiz bence. demba ba'nın nesini gördük de adına besteler yazıyoruz? biraz ağırbaşlı olmak lazım.bırakın adamlar kendini beğendirmek için yırtınsınlar biraz sonra tepemize çıkıyolar. yani kısacası bu tarz hareketler hem tribüne hem takıma çok zarar veriyor. iyi beste yapıyoruz diye cılkını çıkarmayalım. az olsun öz olsun değerli olsun

Alıntı Goksel Hazer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok özel olan,Beşiktaş'a yıllarca gerçekten faydalı olmuş futbolcular dışındakileri tribüne çağırmak,besteler yazmak çok gereksiz bence. demba ba'nın nesini gördük de adına besteler yazıyoruz? biraz ağırbaşlı olmak lazım.bırakın adamlar kendini beğendirmek için yırtınsınlar biraz sonra tepemize çıkıyolar. yani kısacası bu tarz hareketler hem tribüne hem takıma çok zarar veriyor. iyi beste yapıyoruz diye cılkını çıkarmayalım. az olsun öz olsun değerli olsun
    imzamı atarım altına..

Demba ba = Live is life şarkısına cuk oturdu Bunda sabitlenmeli
    İlla tribüne çağırmak için değil gol attıktan sonra sevindiğimizi belirtmek için ismini melodiyle söylemek eğlenceli olur. Dünyanın her yerinde iyi oynayan futbolcuları onurlandırmak için isimleri maç içinde geçebilir.

Alıntı Burak Güney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Demba Baaaaaaa
    Lalaaaa la lalaaaaaaaa

yemin ederim cok efsane oluyor yaaa
    Yükleeeeennnnnnn

Alıntı Burak Güney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yükleeeeennnnnnn

eski statda kapalı: Demba Baaaaaaa

tüm stad:
    Lalaaaa la lalaaaaaaaa
    böyle harika olurdu

Rica ediyorum bestelerde "koy cimboma, koy kanaryaya" gibi sözler kullanmayın, hem gına geldi hem de besteyi basitleştiriyor.